Masérka

K sousedce Kláře jsem na kafe chodila skoro denně po práci, odechnout a načerpat síly na druhou směnu v domácnosti. Protože Klára je tvor od přírody společenský, při každé návštěvě u ní jsem se seznámila s někým novým. Její manžel byl řidič kamionů, stejně jako jeho kolega Lukáš. Lukáš a jeho přítelkyně Eva, byli krásný nerozlučný pár. Hodili se k sobě. Eva měla postavu tak akorát, žádná hubeňourka ani baculka. Prostě měla všeho v té správné míře, pevná prsa, zadek ani velký ani malý, krásné černé dlouhé vlasy do pasu, modré laskavé oči.

Lukáš tmavé, husté, vlnité vlasy, čokoládové oči, sexy úsměv, postavu, ze které vyzařoval sex-appeal. Žádný namakaný kulturista ani chcíplotina, bylo by za co chytnout. Moc se mi líbil jeho smysl pro humor, nikdy se s ním člověk nenudil. Zážitků za těch pár let za volantem měl nepřebernou zásobu. Dokázal zaujatě a s vtipem vypravovat celé hodiny o svých zážitcích z cest. Ano, přímo jsem ho žrala, ale byla to tajná platonická láska. Jsem na něho příliš stará neatraktivní šedá myš domácí, jak bych ho mohla zaujmout? Na Evu nemám, navíc je to milá holka, určitě skvělá po všech stránkách. Lukáš ji má rád, tak proč by se o mě zajímal? Budu o něm jen tajně snít, nic jiného mi nezbývá. Pokaždé, když byl na návštěvě u Kláry, vždy jsem se u ní i já zdržela déle než obvykle.

článek

V té době jsem se hodně zajímala o masáže a léčivou energii. Líbilo se mi pomáhat svým kamarádkám od bolesti páteře, svalů a kloubů. Klára, kterou jsem masírovala nejčastěji, byla z mých léčivých doteků tak nadšená, že mě vychvalovala u všech svých známých. Mimo jiné i u Lukáše. Lukáš si stěžovat na zatuhlá záda, z toho věčného sezení za volantem, a tak mě o masáž taky požádal. Moc se mi do toho nechtělo. Masírovat zrovna jeho, můj tajný idol, to nejde. Co když to na mě pozná, co když se neovládnu a místo masáže ho budu hladit? Najednou byl Lukáš do pasu vysvlečený a na Klářině pohovce připravený na mé zázračné léčivé ruce. Snažila jsem se zahnat svoje chutě a představovat si že masíruji Kláru, nebo jinou kamarádku.

Jenže hned tu byl první problém. Většinou na Kláře sedím rozkročmo přes zadek, ale u Lukáše, to přece nejde to by…..Raději ani nemyslet. „Můžeš si trochu stáhnout a povolit kalhoty? Páteř začíná od kostrče“, přikázala jsem mu a snažila se být nad věcí. Nepřipouštět si, že se konečně dotknu jeho těla. Začala jsem s masáží. Klára se ale divila, proč na něm nesedím? Proč ho masíruji z boku a ještě ve stoje? Vždyť to pro mě musí být namáhavé. „Heleď sedni si na něho tak, jak si sedáš na mě. Však o nic nejde“. Lukáš bez námitek ihned souhlasil. Nasedla jsem na jeho pevný zadek a mé palce začaly hbitě a profesionálně uvolňovat všechny obratle od kostrče až po krk. Lukáš jen slastně předl jako kocourek. Byl z mých doteků tak nadšený, že ke Kláře začal jezdit častěji na kafe a bez Evy. Za masáže mi vždycky něco dovezl z cest, nějaký talisman, italskou kávu, pamlsky z Francie. Za pár měsíců se rozhodl, že pojede na delší dobu pracovat do Irska, aby si odpočinul od volantu. V ten den, kdy odjel na letiště, a já věděla, že už ho neuvidím, jsem mu napsala esemesku, ve které jsem mu popřála hodně štěstí a ať mu všechno vyjde podle jeho představ.

článek

Neuplynul ani měsíc a Klára mi pozdě v noci volá. „Přijeď hned ke mně, někdo tu na tebe čeká a chce tě moc vidět“. Takhle pozdě v noci se mi z vyhřáté postele nechtělo. Věděla jsem, že Klářin manžel slaví narozeniny se svýma známýma, svou rodinou a já nebyla pozvaná. Tak co bych tam teď v polovině jejich rozpitého večera trapně střízlivá dělala? Měla jsem i na Kláru a jejího manžela vztek, že mě nepozvali. Jenže moje zvědavost a Klářiny prosby se nedaly odmítnout. Rozespalá, lehce naštvaná jsem dorazila do docela silně zakouřeného bytu, plného připitých kamarádů. Mezi těmi všemi seděl ON! „Lukáši kde se tu proboha bereš? Ty nejsi v Irsku? Já asi spím a ty se mi zdáš.“ „Nespíš, jsem tu, co ti můžu nalít?“ Po pár frťanech moje zábrany a předsevzetí šly do háje. Je tu! Blízko mě, wau jeho voda po holení, jeho ruce, jeho úsměv a nadšení, že mě vidí.

článek

„Potěšila mě tvoje sms, jsem rád, že jsi mi napsala“, šeptl mi do ucha. Práce v Irsku mi nevyšla, a tak jsem tu. Stýskalo se mi po tvé hřejivé masáži. Nad ránem mi jako kavalír nabídl doprovod domů, aby mě někdo nepřepadl. Hned venku na ulici mě však přepadl on. Zasypal mě tisícerými žhavými polibky. Nemohla jsem ani popadnou dech. Úplně omámená jsem ho vtáhla k sobě domů. Šaty z nás obou padaly už v předsíni. V ložnici si mě povalil na zem, do postele jsme už nedošli. Opilá alkoholem i touhou po něm jsem pod jeho doteky tentokrát roztávala já, beze studu, bez výčitek. A to přímo na koberci u postele. Teď on seděl na mě a pomalu do mě pronikal. Ten jeho mladý a silný kolík, tak krásně vztyčený. Svými hbitými prsty si pohrával s mými bradavkami. Vsouval své mužství víc a víc hlouběji do mého žhavého a vlhkého lůna, zrychloval i zpomaloval. Ano buď, buď, pusť to do mě. Jeho výstřik, vtáhla jsem ho do sebe. Obrovskou neskutečnou vnitřní silou. Usnula jsem mu v náruči, ve které mě uložil do postele a odešel. Těžké bylo moje probuzení. Co se tu dělo? Co jsem to provedla? Ale nic se určitě nedělo, to byl jen sen, co se mi zdál. Lukáš je přece v Irsku!

článek

Víkend skončil a nastalo pondělí, zas ten pracovní maratón. Cink přišla mi sms. Od Lukáše: „Sobotní noc byla super, chci tě, umíš to, kdy si to zopakujeme, krásně jsi mě vydráždila!“. Cože to nebyl sen? To bylo fakt doopravdy? V tom nemůžeme pokračovat, to Evě nemůžu udělat, nesmím, jak jsem to jen mohla dovolit, to jsem nebyla já. Musím to skončit! Píšu poslední sms: „Nikdy si to nezopakujem, máš Evu, skvělou holku, tak se jí drž a na mě zapomeň! Nesmím a nechci tě už nikdy vidět.“

Od té doby muže nemasíruji, jen ženy! Muže už jen toho svého jediného a on masíruje jen mě!

Foto zdroj: profimedia.cz

6.6.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist