Moje první swingers party

Nikdy jsem nebyla příliš náruživá milenka. Vystačila jsem si se třemi základními polohami a byla jsem ráda, že mám v posteli chlapa, který je na tom podobně. Jenže jednoho krásného dne jsme se s Petrem, tehdejším partnerem, rozešli a v mém životě se objevil Matěj.

Matěj byl krásný, svalnatý a neskutečně živočišný. Když jsem ho poznala mé romantické představy o něžném namlouvání, procházkách parkem nebo návštěvách divadel vzaly velmi rychle za své. Jakmile jsme překročili hranici tří měsíců a já jsem ho poprvé pozvala k sobě domů i do své postele, z mého života se stal jeden velký orgasmus. Matěj se mohl milovat v podstatě neustále.

A i když mi to zprvu připadalo nemožné, i já jsem si na sex a experimenty s ním spojené velmi rychle zvykla. Teprve teď jsem se naučila poznávat své tělo, objevovala jsem zcela nové erotogenní zóny, o kterých jsem měla pocit, že vlastně ani nemůžou existovat. Užívala jsem si to do sytosti.

článek

Ale když Matěj přišel s nápadem že bychom mohli kouknout s přáteli na swingers party, vykulila jsem na něj v nehraném šoku oči a rezolutně jsem to odmítla. Opravdu jsem se nehodala koukat na to, jak se přede mnou miluje s úplně cizí ženskou. Matěj na mě netlačil, jen mi naposílal nějaké články, abych vůbec tušila, o čem je řeč a pochopila, že nejde o žádný hromadný sex.

Postupem času začalo ostří mého NE otupovat a jednoho dne, pod vlivem alkoholu jsem souhlasila. Matěj byl radostí bez sebe. Přivedl mě do nenápadné vilky na kraji města. V šatně jsme se vysvlékli do spodního prádla a vstoupili jsme do prostorné místnosti s parketem. Tam bylo několik boxů, které zajišťovaly párům nebo skupinám soukromí. Na parketu právě předváděly svou lesbickou show dvě nádherně vyvinuté blondýny. Okamžitě jsem se zastyděla za své tělo, ale Matěj mě líbnul kamsi za ucho a pošeptal mi, že jsem nádherná a že už se nemůže dočkat, až si mě vezme. Posadili jsme se k jednomu asi tak stejně starému páru a začali jsme si nenuceně povídat. Pak mě Matěj vytáhnul na nohy a ukázal mi další místnosti. V jedné byla velká vířivka. Ovšem momentálně plně obsazená dvěma muži a jednou dívkou, kteří ve víru své vášně ani nezaregistrovali, že jsme se tam objevili. Další pokoj byl rovněž obsazený až ve třetím byla ohromná postel a nikdo na ní.

článek

Matěj mě položil a začal mě líbat. Připadalo mi to, jako bychom byli někde na hotelovém pokoji. Zcela jsem se mu oddala a nechala ho, aby mě vysvléknul a vzrušoval. Ani nevím, kdy se vedle nás objevil pár z baru. Všimla jsem si jich, až když dívka vykřikla, jak do ní její partner hluboko pronikl. Matěj viděl, že mě pohled na ně vzrušuje a tak mě přetočil na břicho, donutil mě kleknout na všechny čtyři tak, že jsem měla přímo před sebou milující se dvojici a jazykem mě přiváděl k šílenství. Byla jsem z pohledu na dvojici přede mnou šílená touhou. Chtěla jsem, aby si mě vzal a drsně. Matěj na nic nečekal a vrazil do mě své naběhlé mužství a divoce přirážel. Ňadra mi drtil svými dlaněmi a přitom sledoval stejně jako já pár vedle nás. I oni na nás nepokrytě zírali. A když se ke mě přiblížila dívka a nepatrně kývla hlavou, souhlasila jsem, aby se přidala. Zatímco její partner jí zezadu plenil její jeskyňku, ona se hladově přisála k mým ňadrům.

Poprvé jsem vyzkoušela, jak chutná sex se ženou. To, když naši partneři vyvrcholili a dopřáli si odpočinek při pohledu na nás dvě. Dívka, ač vypadala o něo mladší než já, byla velmi zkušená. Položila mě na záda a putovala jazykem přes krk, na ňadra, kde se chvilku zastavila a potom přímo k mému naběhlému poštěváčku. Sála ho a lízala, štípala ho a přitom mě plenila svými prsty, až jsem to nevydržela a mé tělo explodovalo v tom nejsilnějším orgasmu, jaký jsem kdy zažila.

Swingers party jsme od té doby zařadili do našeho sexuálního jídelníčku a dopřáváme si je často a rádi.

9.7.2013 12:00| autor: Taylor

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist