10 míst, která mu musíte olíznout

Dráždění jazykem je mnohdy víc vzrušující než samotný sex. Vychutnáváte každý kousek partnerova těla a přivádíte jeho krev k bodu varu. A která místečka byste rozhodně neměla vynechat?

Ústa
Tady každý zamilovaný polibek začíná a vždycky se sem ráda zase vrátíte. Říká se, že pronikání jazyka do úst je malou simulací pohlavního styku, a proto je francouzský polibek tolik vzrušující. Spojení jazyků je navíc vyjádřením naprosté důvěry a vzájemné intimity. Zkuste mu taky jemně olíznout jenom rty, bude z toho šílet.

Penis
Samozřejmě. Nejznámější mužská erotogenní zóna, jejíž nejcitlivější částí je žalud. Zejména laskání tenké kůžičky na jeho spodku přivede vašeho miláčka do extáze. Musíte být ale opatrná, přílišný tlak nebo kousnutí mohou hodně bolet…

Hráz
Drážděním hráze mezi varlaty a konečníkem působíte na prostatu, čímž muži způsobíte velmi silné prožitky. Toto místo je partnerkami často opomíjené a možná ani váš miláček sám netuší, jak příjemné mohou dotyky jazykem na hrázi být.

Uši
Stisknete-li ústy mužův ušní lalůček a obkroužíte jazykem ušní závity, vzbudíte v něm okamžitě žádanou touhu. Můžete mu přitom něco pošeptat, nebojte se trochu mlasknout. Sluchové podněty z bezprostřední blízkosti ucha jsou velmi sexy. Vyvarujte se ale přílišné vlhkosti, to mnohým mužům není vůbec po chuti…

Krk
Líbání na krku a šíji vyvolává u mužů vzrušující mrazení v zádech. Můžete lehce kousnout, můžete sát, dejte jen pozor, ať mu nevyrobíte nechtěné cucfleky. Přece jen by asi nechtěl v létě chodit do práce v roláku.

Bradavky
Oblast prsou je citlivá jak u žen, tak u mužů. Na bradavkách se nachází množství nervových zakončení, které posílají sexuální signál dále do těla. Opět je na místě opatrnost, zoubky můžete zapojit skutečně jen zlehka. Olizování si ale užijete oba.

Vnitřní strana stehen
Začněte od kolen a pokračujte směrem nahoru, jako byste chtěla dojít až k penisu. Ale nedojdete tam. Setrváváte jazykem na cestě a vyvoláváte v partnerovi nedočkavost – kdy se mě konečně dotkne „tam“? Bude napnutý jak struna.

Oční víčka
Vybídněte partnera, ať zavře oči, a jemně mu ústy a jazykem laskejte víčka. Jde o další velice citlivou oblast, o níž by vás možná ani nenapadlo, že může být erotogenní.

Dlaně a prsty
Držení za ruku a hlazení po dlani jsou běžnou součástí milostného vztahu. Partnera jistě potěší, zapojíte-li do laskání jeho dlaní i jazyk. Dotkněte se jím i jeho prstů a prostoru mezi nimi. Právě zde se hromadí nejvíce nervových zakončení.

Chodidla
Masáž a líbání chodidel přináší uvolnění celému tělu a navozuje v něm slastné pocity. Přijde vhod například při relaxaci ve vaně – tak se nemusíte bát, že by vám to bylo nepříjemné…

28.5.2010 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist