5 nebezpečí, která vám hrozí při sexu

Okořenit sex nějakou tou novinkou, novou polohou nebo erotickou hračkou je vždycky skvělé zpestření. Jenže ne každé takové koření je bezpečné. I v sexu můžete zažít pořádně nebezpečné situace. I v sexu může jít o život…

Nebezpečí číslo 1 – Příliš těsné

Venušiny kuličky, nejrůznější vibrátory, nebo třeba erekční kroužky. To vše může být pořádně nebezpečné. Erekční kroužek je opravdu důmyslná pomůcka. Při jeho použití dochází ke zaškrcení penisu a tím ke zpomalení průtoku krve a muž si tak může dopřát mnohem delší vzrušení. Jenže každé omezení průtoku krve je velmi nebezpečné. Pokud použijete příliš těsný kroužek, nebo se při hrátkách zapomenete, může dojít k odumření tkáně vlivem nedostatku kyslíku a to už je pořádný problém. Takže chcete-li si se svým partnerem užívat sex ještě nějaký ten pátek, při použití erekčního kroužku pamatujte na čas. Penis by měl být zaškrcen maximálně patnáct minut. Používejte vždy jen kvalitní materiály a takové kroužky, které lze v případě nouze snadno přestříhnout a sundat.

článek

Nebezpečí číslo 2 – Příliš velké

Vibrátor – věrný společník osamělých i náruživých žen. V našich ložnicích začíná mít nezastupitelné místo. Ženy ho rády používají zároveň i při milování s partnerem, muži vzali na milost anální vibrátory, které je vzrušují stejně jako mnohé ženy. V každém případě je vibrátor super společník na osamělé večery i divoké sexuální hrátky. Jenže….i vibrátor vám může ublížit. Při jeho zavádění do pochvy totiž může dojít k natržení a poranění jemné sliznice. Při jeho výběru tedy nemějte příliš velké oči a vybírejte si raději menší, než větší. Myslete také na dostatečné zvlhčení. Nejste-li dostatečně vzrušená a zvlhčená, použijte lubrikant.

Nebezpečí číslo 3 – Příliš mnoho jedu

I erotické pomůcky nám mohou způsobit otravu. A ani to není nijak složité. Stačí, když se pro ně vydáte na tržnici, namísto do pořádného obchodu. To potom můžete nakoupit vibrátory nebo Venušiny kuličky se značným množstvím nebgezpečného ftalátu, který může podráždit citlivou pokožku, navíc se dostává přes sliznice do krevního oběhu a v těle pak dokáže nadělat pěknou paseku. Chcete-li si užívat bezpečného sexu sáhněte raději po erotických pomůckách ze skla nebo silikonu.

článek

Nebezpečí číslo 4 – Příliš krkolomné

Oblíbili jste si něklik poloh a v náhlém vnuknutí se rozhodnete pro to vyzkoušet kámasútru? Opatrně! Pro netrénované mohou být některé z poloh kámasútry dokonce životu nebezpečné. I při sexu už došlo k pořádně kuriozním úrazům. Nechcete-li se namísto ogasmu potýkat s rozbitou hlavou, vykoubeným ramenem nebo uskřípnutým nervem, pak raději experimentujte s mírou. Nemusíte přeci stát ve stojce a pitom se snažit uspokojit ho pusou.

Nebezpečí číslo 5 – Příliš nebezpečné

Ulítla jste, připila se alkoholem, nebo vás to prostě už dlouho lákalo a skončila jste v posteli se svou kamarádkou? Pak si docela jistě užijete smyslného orálního sexu, protože žáný muž vás nedokáže přivést k orgasmu tak snadno, rychle a úžasně jako bleskurychlý a něžný jazýček ženy. Ale vibrátor si nepůjčujte! Hrozí vám totiž nejen kvasinková infekce, ale také podstatně nebezpečnější pohlavně přenosné choroby. Takže ani při hrátkách s kamarádkou nezapomínejte na kondom.

Foto: profimedia.cz

7.2.2014 12:00| autor: Isabela

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist