Co děláte v posteli špatně?

Nemáte sex, jaký byste si přála? Co děláte špatně? Možná že všech 5 největších chyb… Napravte je!

1. Snažíte se partnera vzrušovat stejnými věcmi, které vzrušují vás
Ano, mnohdy se to kryje. A v prvních pár týdnech vztahu stačí, když se na sebe podíváte, a už byste na to skočili. Ale potom už to chce trochu snahy. A když mu budete něžně líbat hruď a ramena, a jemně ho hladit, protože když dělá to samé on vám, tak jste z toho na větvi, neočekávejte žádné zázraky v jeho náruživosti. Bude mu to příjemné. Ale trenky mu to nezvedne.
Pokud se chcete milovat, a iniciativa nepřichází od něj, tak se prostě soustřeďte se na to, co má mezi nohama. Drážděte ho, hlaďte, líbejte přesně tam, kde chcete vyvolat reakci!

2. Trénujete noční vidění
Nemusí to být zrovna záře reflektorů, ale totálním zatemněním se připravujete o zážitky. Chlapi se tuze rádi dívají. Je to koníček, který mají vlastně všichni do jednoho společný. Lampička, ztlumená televize nebo pár svíček udělá takové světlo, aby on měl radost, a vy se nemusela cítit „exponovaná“.

3. Předstíráte
Říkáte tomu milosrdná lež. Nikomu neublížíte, a ještě mu uděláte radost. Ale co sobě? Kdo udělá radost vám? Když jednou začnete, už je těžké přestat, tak si na to dejte pozor, protože ve výsledku ubližujete sobě.

článek

Nemluvě o tom, že váš milenec bude štěstím bez sebe, pokud ho navedete, a bude rád dělat všechno, aby vás skutečně uspokojil. A vůbec mu to nepřijde otravné, nebo nudné, naopak, přivádět vás k orgasmu je pro chlapy maximálně vzrušující.

4. Nosíte spodní prádlo z minulého století
Fakt není sexy, když vám čouhají gumičky a nitky z ošuntělých kalhotek. A fakt není sexy, když nosíte zašlou, nedejbože nepadnoucí podprsenku. Spodní prádlo se holt obnosí, tak se vyrovnejte s tím, že si musíte pravidelně kupovat nové. Když investujete do kvality, vydrží hezké mnohem déle.

5. Používáte sex jako odměnu
Copak vám sex nedělá dobře? Copak sex není hlubokým propojením vás dvou? Copak fungujete jenom jako jeho hračka? Byl jsi hodný, tak na, pohraj si… Když vás musí přemlouvat, doprošovat se, vlastně se tím ponižuje. Ve svých očích, i v těch vašich. A na poníženého chlapa teda není hezký pohled. Jemu se to taky líbit nebude, časem ho to přestane bavit a najde si jiné „uplatnění“ – bez doprošování.

Foto: profimedia.cz

27.11.2014 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist