Hubnutí bez starostí

Už stokrát jste si přečetla, že musíte jíst 5x denně vyváženou stravu, abyste zdravě a trvale zhubla. Ale vždycky vydržíte tak 3 dny, a pak už to prostě nezvládáte, nestíháte, nebo se vám jednoduše nechce? Tak si představte, že to někdo udělá za vás…

Představte si, že každý den ráno vám někdo přiveze váš kompletní jídelníček na celý den. Snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Všechno čerstvě připraveno, prakticky zabaleno, ideální pro ohřátí v mikrovlnce. Nemusíte se o nic starat, jídlo vám přivezou domů nebo do práce, v čase podle vašeho přání. A jídla to budou zdravá, připravena pod dohledem odborníka na výživu, abyste neměla hlad a zároveň spolehlivě hubla.

Tohle všechno vám zaručí dietní program ABC Dieta. Žádné „zázračné“ prášky, ani drastické metody, ale jediný skutečně funkční způsob hubnutí. V rámci ABC Diety na vás bude každý den čekat 5 plnohodnotných porcí nutričně vyváženého jídla. Denně pro vás budou šéfkuchaři připravovat čerstvou, pestrou a velice chutnou stravu. Přivezou ji až k vám a jediné, co budete muset dělat vy pro své efektivní hubnutí, bude jíst chutná a pestrá jídla – přitom měsíčně zhubnete o 5 až 7 kilogramů.

Všechna jídla jsou připravována pod vedením odborníka na výživu pana Dr. Petra Fořta, PhD., který se stal garantem odbornosti projektu ABC Dieta. On sám tvrdí: „Dle současně dostupných studií vyplývá, že nejúčinnějším způsobem hubnutí je snížení příjmu energie a správné rozložení živin. Takto sestavená strava je efektivní i při minimální fyzické aktivitě.“ Pokrmy pro ABC Dietu se připravují jedině v páře, což umožňuje jednak dodržení nejpřísnějších hygienických požadavků, a také maté zaručenou výbornou chuť pokrmů. Na rozdíl od zastaralých postupů vaření, totiž díky páře zůstávají v potravinách uchovány minerální látky a vitamíny. Jídla jsou následně balena do plastových, jednorázových, recyklovatelných krabiček a uzavřena folií s peel efektem, pro snadné otevření. Jídla v těchto krabičkách je možné ohřívat i v mikrovlnné troubě, takže máte zajištěnou i rychlou přípravu. A takto zabalená už jsou připravena na cestu k vám. A nemusíte se bát, že byste musela jíst něco, co vám nebude chutnat. Stačí jenom dát vědět do ABC Diety, a přísadu nebo přímo jídlo, které vám nezachutnalo, už nedostanete.

Abc dieta jako redukční program funguje na základě snížení příjmu energie, u žen je to na 5000 kJ a u mužů na 7000 kJ. Podstatou je zastoupení základních živin ve prospěch bílkovin, na úkor sacharidů, v poměru bílkoviny:tuky:sacharidy v hodnotách 30:30:40. Celkový jídelníček pak je sestaven tak, aby v jednotlivých pokrmech přítomné sacharidy měly co možná nejnižší glykemický index.

V rámci programu ABC Dieta máte zajištěno i několik vedlejších služeb. Můžete si nechat udělat rozbor vašeho organizmu, který probíhá na certifikovaném diagnostickém přístroji, který vám odhalí tajemství vašeho těla. Zanalyzuje podíl tělesné vody, proteinů, minerálů, tělesného tuku, kostní a svalové hmoty. Vypočítá vám BMI a PBF (procentuální podíl tělesného tuku) a přesně vám doporučí kalorické potřeby pro vaše tělo. Po celou dobu trvání ABC Diety budete mít také k dispozici odborníky na konzultace, kteří budou připraveni odpovědět na jakékoliv vaše dotazy týkající se stravování.

14.2.2010 12:00| autor: Katka Landlová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist