Houbařské žně babího léta

Je konec léta, prázdnin a dovolených. Už není takové horko, ale milostné hrátky v lůně přírody se ještě dají provozovat. Tak si užijme těch pár slunečných dní, než nastoupí vláda zimy a přesuneme se jen do ložnic a kuchyní, či jiných obytných místností.
S nastupujícím babím létem začíná být houbařská sezóna v plném proudu. A na houby se dá jít i jinak, než „jen“ s košíkem v ruce.

Toho roku jsem se tajně scházela se švagrem mojí kamarádky, která nás seznámila na jedné ze svých rodinných oslav. Tajně proto, že byl ženatý. Jeho manželství ztrácelo ten elektrizující náboj. Mezi námi dvěma však přeskakoval hned od prvního setkání. Statečně jsem mu několik měsíců vzdorovala. Až jednou se to pomyslné ucho utrhlo. A došlo k sexuální explozi.

Slávek pracoval jako zedník a měl různou pracovní dobu. Takže nebylo nápadné, pokud byl „v práci“ občas přesčas. Naše tajné schůzky byly o víkendech, ale i v týdnu, kdy i já měla zrovna volno.

článek

Byl začátek září, sluníčko ještě pěkně hřálo, tak proč si v týdnu nevyjet na houby. Navrhl mi v jedné sms zprávě. „V pondělí mám volno po pracovním víkendu.“ „Tak by to šlo“ odepsala jsem mu s vidinou, jak si to pořádně v lese užijeme. „Vyzvednu tě v devět, ale dojeď do vedlejší vesnice, u tebe by to bylo nápadné, mohl by nás vidět někdo z mojí rodiny“.

Sešli jsme se na kraji sousední vesnice u hřbitova. „No vybrala jsi dobrý místo, zrovna v tomhle baráku přes cestu bydlí můj bratranec“ poznamenal místo pozdravu. Tak jsem rychle vzala tašku s piknikovou dekou ze svého auta a honem přesedla do jeho pracovní dodávky.

Les nebyl daleko, a tak jsme se už brzy procházeli po lesním pažitu. Ale Slávek se na mě hned nevrhnul. Kupodivu opravdu hledal houby. „Slávku, ty jsi přešel bez povšimnutí takovou krásnou babku!“ překvapeně jsem ho upozornila a hned se pro ni shýbla. „Hm babky nesbírám“ odvětil suše. Ale to už jsem je začala sbírat, když dál v lese byla úplná hnízda praváků, které už Slávek sbíral. Jelikož ani jeden z nás neměl nic, do čeho by houby sbíral, řešili jsme to každý po svém.

Slávek si sundal tričko a já si ze svého volnějšího trika udělala kapsu a plnila je dary lesa. Tím jsem si ale odhalila své pozadí, které se při každém shýbnutí víc a víc vystavilo Slávkově zornému úhlu. Po několika dalších shýbnutích už měl ruce na mých riflích a bleskově prsty zajel do kalhotek.

článek

Byl to takový rychlý moment překvapení, že v mžiku bylo v kalhotkách pořádné mokro a moje jeskyňka se řádně rozevřela. Hříbky jsem stále držela jednou rukou a druhou se opírala o strom v řádném předklonu. Během chvilky do mě pronikal jeho pevný a nádherně ztopořený klacek. Přirážel rychle, aby nás nikdo nepřistihl v tom nejlepším.

Čím rychleji přirážel, tím víc jsem se mu nastavovala. V zápětí jsem ucítila hřejivý vnitřní proud a v ten moment mi už bylo jedno, co bude s hříbky. Ty se rozsypaly do lesního pažitu. Uvelebila jsem se vedle nich a přitáhla si Slávka k sobě. Naše rty splynuly ve vášnivém a žhavém polibku, který nás vyprovokoval k dalšímu milostnému číslu, tentokrát s pomalejším tempem, ale s o to delším uspokojením.

Možná se chtěl pomilovat v autě, možná na dece, ale auto zůstalo na kraji lesa. Byla to byla živočišná touha tady a teď v lese mezi stromy. V autě už jsme jen čistili a kontrolovali naše houbařské úlovky. Oficiálně jsme šli přece do lesa na houby!

Foto zdroj: profimedia.cz

17.10.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist