Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle karet od 19. 5. do 25. 5.

Koho čeká ten nejzamilovanější a nejbáječnější týden? Kdo z vás, se může těšit na příjemnou návštěvu, a jak na tom budou ostatní znamení? Stačí si přečíst náš nový týdenní horoskop a bavit se.

Beran (21.3. – 20.4.) 

Pro vás platí: s chutí do nového týdne. Vesmír vám opravdu přeje téměř ve všech směrech. V práci se budete cítit jako ryba ve vodě, víc než rozum, budete využívat intuici. Co to znamená? Začnete pracovat bez „přemýšlení,“ víte, co je správně či nesprávně, potřeba ujišťovat se, zdali je váš krok správný, není potřeba. Dostane se vám pochvaly od šéfa a obdiv od spolupracovníků. S žádostí o zvýšení platu ještě vyčkejte, s velkou pravděpodobností vám to šéf navrhne sám od sebe. Zadaní se mohou těšit na oboustrannou lásku a sdílení. Nezadaní mají velkou šanci, potkat svého osudového partnera. Stačí, když překonáte lenost a vyrazíte mezi lidi.

Zdraví: Zkuste se při rutinních činnostech zastavit a dělejte je jinak. Vše co děláte automaticky, je pro mozek „nuda.“ Probuďte ho k činnosti novou aktivitou. Jak? Zkuste psaní jinou rukou, než kterou běžně píšete, stejně tak běžné ranní úkony, od čištění zubů až po česání vlasů. Bavte se, hrajte si a negativní myšlenky vyměňte za radostné.

Býk (21.4. – 21.5.)

Přestože budete mít pocit marnosti, nechuti a nezdaru, buďte v klidu. Jsou to jen vaše pocity, vše se nakonec v dobré obrátí, pracovní týden uteče jako voda. Je důležité utříbit si myšlenky, až pak se rozhodnout pro řešení. Šéf by z vaší nerozhodnosti nadšený nebyl. Kolegové si z vás mohou utahovat, což vás malinko rozzuří do ruda. Nejste v aréně, proto se vtípkům zasmějte a berte vše s nadhledem, humor je nejlepším kořením. Neváhejte a vyřešte vše, co jste doposud nestíhali nebo odkládali. Zejména v začátku týdne se vám podaří dohnat veškeré resty bez většího úsilí. Pokud jste v komplikovaném vztahu, tam platí pravý opak, vyčkejte na volný víkend, až pak si partnerem o všem, co vás trápí, promluvte. Máte velkou šanci vyřešit a ukončit zbytečné spory.

Zdraví: Pokud se chystáte na důležitou poradu nebo přednášku, tak nepřepínejte hlasivky. Jestli cítíte jemné šimrání a nepříjemné škrábání, uvařte si šalvěj, kterou popíjejte nebo kloktejte. Pozor na prochladnutí, raději zapomeňte na ledové nápoje a vyměňte je za vlažné čaje nebo přírodní šťávy.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Začátek nového týdne bude ve znamení střídání nálad, nejen vašich, ale také spolupracovníků. Nervy máte napnuté jako špagáty a to ještě není zdaleka konec týdne. Jak z toho ven? Zkuste načerpat novou sílu a energii v přírodě, nevymlouvejte se na čas, stačí krátká procházka v parku a hluboké dýchání. Rozdýcháte nepříjemné kolegy a napětí v hlavě se zmírní. I když vás honí čas, co nejvíce odpočívejte, nemusíte ležet v posteli, naopak stačí na pár minut vypnout a na nic nemyslet. Pokud máte pocit, že vám partner neoprávněně ubližuje, nehádejte se, počkejte na vhodnější čas. V tuto chvíli jste přecitlivělí a hádaví, nic nevyřešíte, naopak problémy by se ještě více prohloubily.

Zdraví: Podrážděnou psychiku nejvíce uklidní zeleň, klid nebo tichá relaxační hudba. S ničím nebojujte a snažte se být co nejvíce v pohodě. Pokud máte zahrádku, prostříhejte keře, zlikvidujte plevel. Aktivní práce venku vás zklidní.

Rak (22.6. – 22.7.)

Začněte nový pracovní týden s úsměvem a nic vás po celý zbytek týdne nerozhází. V práci se vám bude dařit, můžete se také těšit na zajímavé nabídky i nové spolupracovníky, se kterými si doslova padnete do noty. Rozdělte svůj čas spravedlivě mezi práci i rodinu, vaši nejbližší to ocení a čeká na vás pochvala od dětí i partnera. Nezadaní se mohou těšit na nový romantický vztah. Co proto udělat? Neseďte doma a běžte mezi lidi, choďte s očima otevřenýma, ať se s láskou neminete. Byla by to velká škoda, máte šanci najít partnera pro dlouhodobý vztah. Zadaní se budou cítit jako v Ráji, partner vám vyjádří lásku a může vás také požádat o roku.

Zdraví: Na přecitlivělé račí zažívání je nejlepší klid, pohoda a harmonie. Lepší lék neexistuje. Jezte raději dietně a vyhýbejte se tučným pokrmům i sladkostem. Místo jahod se šlehačkou, vyzkoušejte jahodový koktejl nebo šlehačku vyměňte za jogurt, či zakysanou smetanu. Ano, máte pravdu, není to ono, ale protentokrát se vám to vyplatí.

článek

Lev (23.7. – 22.8.)

Radost od pondělí až do neděle, tak nějak se dá nazvat váš úžasný týden. Jste plní energie, nápady vám přichází samy a v práci můžete očekávat velmi lukrativní nabídku, která se neodmítá. Vůbec si nemusíte dělat starosti, vše zvládnete a chmury, které vám přelítnou přes nos, budou hned pryč. Šéf ocení vaši kreativní náladu velmi příjemnou odměnou. Zadaní se mohou těšit na příjemné překvapení, škádlení a vzrušení. Projevte radost partnerovi, který by za vás dýchal, užívejte si krásný chvil. Nezadaní, pokud se chystáte na cesty, máte šanci potkat velmi příjemného partnera. Zahoďte všechny starosti za hlavu a využijte příznivé období k cestování a plánování dovolené.

Zdraví: Trápí vás vysoký krevní tlak? Na problémy se srdíčkem je nejlepší aktivní pohyb, který přizpůsobíte zdravotnímu stavu. Zdraví jedinci mohou bez obav vyrazit na dlouhé horské túry. Ti z vás, které trápí vyšší krevní tlak, zvolí volnější tempo a lehčí terén. Závěr dne můžete zakončit saunou nebo brouzdáním v horském potoce.

Panna (23.8. – 22.9.)

Do čeho se v tomto týdnu pustíte, to bude mít dlouhodobý vývoj. Je velmi pravděpodobné, že dostanete nabídku na nové místo, které vás naplní. Nezaměstnaní neházejte flintu do žita, také na vás se usmívá štěstí v podobě nové práce. Nebojte se nabídku přijmout, vše zvládnete. Zadaní, kteří si nejsou jistí vztahem, zvažte všechna pro a proti, vše v klidu zhodnoťte a pak se rozhodněte co dál. Máte velkou šanci na zdárné ukončení nefunkčního vztahu nebo naopak vyřešení všech dlouhodobých problémů. Důležité je, nejednat ukvapeně. Nezadaní, pokud se v tomto týdnu seznámíte s novou láskou, dá se předpokládat, že půjde o dlouhodobý vztah. Pro tento týden platí, co zasejete, to časem sklidíte, rozhodněte se pro štěstí, radost, lásku a máte vyhráno.

Zdraví: Pokud vás zlobí žaludek a střeva, dbejte na kvalitu stravy. Jezte několikrát denně, malé porce a dbejte také na dostatečný přísun tekutin. Kvalita je pro vaše zažívání mnohem lepší než velké množství nekvalitních potravin a náhražek.

Váhy (23.9. – 23.10.)

V práci se to na vás valí ze všech stran, máte pocit, že další den nezvládnete. Zapřemýšlejte, jestli by nebylo vhodné vzít si alespoň na pár dní dovolenou a pořádně si odpočinout. Pokud čekáte, že šéf ocení vaše víkendové přesčasy, zapomeňte na to, ani on není v dobré formě a pochválit se budete muset sami. Vydržte, nic netrvá věčně, pokud neplánujete dovolenou, zajděte si alespoň do přírody a kochejte se její krásou. Ve vztazích se také nic neděje, nervozita a nejistota se odráží i tam. Vyřešte vše ihned, nic neodkládejte, řekněte partnerovi, že jste přepracovaní a nic vás nebaví. Pochopí vaše nálady a pomůže vám, vše zvládnout. Nezadaní, na obzoru zatím ani náznak lásky či přátelství, vydržte, vše teprve přijde.

Zdraví: Trápí vás bolesti ledvin? Vynikající bylinka na tyto problémy má název lichořeřišnice a dokáže opravdové zázraky. Pokud vám vadí čaj, vyzkoušejte lihové kapky. Pozor na prochladnutí, snažte se ledviny udržovat v teple.

Štír (24.10. – 22.11.) 

Úspěšný týden je tady. Gratulujeme! V práci se vám daří a očekávat můžete také zvýšení platu. Vše, co se kolem vás děje, v práci, doma i mezi přáteli vychází ve váš prospěch. Využijte dary, které vám Vesmír posílá do cesty, byla by škoda cokoliv odmítnout.  V partnerských vztazích vám vše klape, oba máte zdravou sebedůvěru a jste si vědomi, vzájemné podpory. Nezadaní, máte velkou šanci potkat osudovou lásku a být konečně šťastni, partner, který k vám míří, bude také velmi dobře materiálně zabezpečen. Zkuste si koupit stírací los nebo vsadit, máte šanci na výhru. Na konci týdne vás potěší nečekaná návštěva.

Zdraví: Trápí vás bolesti vaječníků? Vyzkoušejte magickou sílu kontryhele, kapky, obklady nebo sedací koupele, to vše vám pomůže. Pozor na prochladnutí, meze i louky jsou stále ještě vlhké.

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Nejkrásnější karta malé Arkány jen pro vás, mile střelení Střelci. Gratulujeme! Co vám přináší? Bohatství, slávu, peníze a štěstí. Nevím, jestli je potřeba víc psát, ale přesto, nač se tedy můžete po celý týden těšit? V práci nebo podnikání je ve znamení uzavření velmi výhodné smlouvy a obchodu. Nápady, které máte, se vám bohatě zúročí. Nebojte se realizovat vaše sny, štěstí stojí při vás. Nezadaní, máte velkou šanci potkat pravou osudovou lásku, harmonie, souznění, vášeň i láska, co víc si přát. Hlavně neseďte doma a vyrazte mezi lidi. Zadaní, vaše láska se ještě prohloubí, a pokud vás milovaný zatím nepožádal o ruku, nechejte se překvapit. V tomto týdnu je opravdu možné všechno.

Zdraví: Zdraví??? Vážení, kdyby se vám z přemíry štěstí zatočila hlava, znamená to, že máte nízký tlak a malý panáček to spraví, tak na Zdraví! Užívejte zasloužené štěstí.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Tento týden, je ve znamení „lhostejnosti.“ Máte pocit, že se nemůžete pohnout z místa a nejraději byste byli, kdyby za vás ostatní pracovali i řešili osobní problémy. Kdyby to šlo, přijmete jakoukoliv berličku, což není stejné jako pomoc. Zkuste se zamyslet, jestli ve svém slovníku nepoužíváte příliš mnoho slovíček kdyby, já bych chtěla…bohužel to nejde a následuje dlouhé vysvětlování, proč to nejde. Nebojte se prosadit a to jak v zaměstnání, tak ve vztahu. Pokud začnete něco dělat, vše se pohne vpřed a vy zjistíte, že to vůbec nebylo těžké. Doporučení pro vás zní, nebuďte lhostejní, k tomu co vás trápí nebo tíží, nebojte se o problémech mluvit a vše bude dobré.

Zdraví: Trápí vás bolesti kloubů? Zkuste vyrazit na kořen kostivalu, můžete z něj vyrobit mast, naložit do lihu nebo usušit. Kostival je opravdový zázrak pro bolavé klouby a kosti.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Ano, pro vás je máj opravdovým časem lásky a zamilovanosti. V práci se vám daří opravdu ve všem. Správně se rozhodujete a díky vašim komunikačním schopnostem jednáte otevřeně a narovinu. Což ocení vaši spolupracovníci, dodavatelé i nadřízení.

Může se stát, že k vám přijde nová pracovní nabídka nebo nový kolega, se kterým si padnete do oka. Nic neodmítejte a nebojte se, vše zvládnete na výbornou. Ve vztazích se může řešit rozchod, který již dlouho visel ve vzduchu, tentokrát se s partnerem v klidu domluvíte a dokonce zůstanete výbornými přáteli. Šťastně zadaní si uvědomí, že komunikace a otevřenost ve vztahu je základ. Vaše láska se díky upřímnosti ještě prohloubí. Nezadaní mohou potkat výborného kamaráda, ze kterého se časem stane váš životní partner, ne nadarmo se říká, že je přátelství víc než láska.

Zdraví: Na přetažené nervy z vysokého pracovního nasazení je vynikajícím lékem fyzická činnost. Procházka v přírodě, běh, plavání nebo vytrhávání plevele vás zbaví napětí. Nezapomínejte správně dýchat.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Možná je venku zataženo, ale vám od rána i po celý týden bude svítit sluníčko. Na co sáhnete, se podaří. Svoji dobrou náladou budete inspirací pro kolegy v práci i partnera doma. Máte velký dar tvořit a motivovat ostatní. Může se stát, že dostanete nabídku k povýšení, neodmítejte, zasloužíte si ji a máte na to být skvělým vedoucím pracovníkem. Pro vás je domov rájem na Zemi, podle toho také vypadá vaše partnerství, které naplňujete světlem a láskou. Pokud toužíte po miminku, máte velmi příznivou dobu k početí. Nezadaní, také pro vás slunce svítí a máte velmi skvělou příležitost potkat toho pravého.

Zdraví: Pro vás snad jen jedna rada. Ať vás sluníčko příjemně hřeje a nepálí. Předávejte svou energii dál, jste skvělí, stačí jen naslouchat svému srdci a plnit si své sny.

Afirmace pro všechna znamení:
Poslouchám hlas svého srdce a vím, že jsem na správné cestě. Luise L.Hay

Foto zdroj: profimedia.cz

19.5.2014 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist