Úplněk v Panně: Realizuj své sny

V následujících čtrnácti dnech si zkus uvědomit, zda ve svém životě opravdu uskutečňuješ své vyšší ideály. Je tvé povolání skutečně v harmonii s tvým posláním? Pracuješ s lidmi, se kterými táhneš za jeden provaz a můžeš jim naplno důvěřovat? Chováš se ke svému tělu laskavě a vyživuješ ho správným způsobem? Nauč se své sny projevovat ve své běžné realitě. Je jedno, v jaké situaci se právě nacházíš. Důležité je, že znáš svůj směr. Pak bude jen otázkou času, kdy tě vesmír podpoří, a tak si dovol životu naplno důvěřovat.

uplnek-1100x618.png Zdroj: iStock

Jak nás ovlivní úplněk ve znamení Panny?

Přesný úplněk v zemském znamení Panny nastane v sobotu, 24. února, ve 13:30. Hned po probuzení si zapiš všechny sny, které se ti budou zdát. Mohou v sobě skrývat důležité informace o tvém budoucím směřování. Během dne se zkus vyhnout všem zbytečným konfrontacím s druhými lidmi a nepropadej svým slabostem. Den úplňku je zároveň i dnem pokušení, kdy můžeš do svých zlozvyků ještě více propadnout nebo se od nich vysvobodit. Tentokrát se zaměř na to, jak přistupuješ ke svému fyzickému tělu. Pečuješ o něj s láskou nebo se k němu chováš bezohledně? Nezapomeň na to, že tvé tělo je zároveň chrámem tvé duše.

Pros své sny o léčení svých fyzických neduhů

Jelikož se ocitáme v čase znamení Ryb, které vládne snům a všem druhům léčení, zkus využít tento dosud málo prozkoumaný zdroj ke svému užitku. Každý večer pros své sny o léčení svého těla nebo řešení praktických výzev, před kterými stojíš buď ve své domácnosti, nebo v práci. Než půjdeš spát, zkus si představit, jak je tvé tělo dokonale zdravé a těšíš se z práce tvých snů, přestože zatím může být realita docela jiná. Tvůrčí představivost ti může otevřít pozoruhodné brány, skrze které do tvého života přijde mnoho nečekaných zázraků. Existují příběhy, ve kterých se lidé ve snech vyléčili z „nevyléčitelných“ nemocí.

Vyzkoušej také:

Nech se léčit silou přírody

Rozhodni se častěji chodit do přírody. Zkus každý den prochodit aspoň deset kilometrů, což se všeobecně doporučuje. Experimentuj s různými druhy masáží, které ti dělají dobře a neboj se v tomto ohledu experimentovat s novými přístupy, kterých v poslední době vzniká mnoho. Uvař si bylinkový čaj nebo si vytvoř aromatický olej, který ti bude určen přímo na míru. Jednoduše zkoušej, co se dá, a přitom naslouchej svému tělu. Zeptej se přátel, kterým v tomto ohledu důvěřuješ, a nech si poradit. Už jen dvacetiminutová procházka lesem ti může dodat pocit vitality a příjemného uvolnění.

Ať se tvé povolání stane tvým posláním

Znamení Ryb vládne vyšší vůli a těm nejvyšším ideálům, kterých jsme jako lidské bytosti schopni. Pragmatičnost znamení Panny má za cíl těmto ideálům dát praktický výraz. Občas se však stává, že lidé zapomenou na své poslání a raději se spokojí aspoň s dobře placenou prací, která je však hodně daleko od toho, co daného jednotlivce baví. Radost je pokrmem duše, a tak nikdy nezapomeň na to, co tě těší a ať se ocitáš v jakémkoliv zaměstnání, nikdy nezapomeň na to, co bys dělala nejraději. Až se tvé povolání stane i tvým posláním, pocítíš příval síly, která bude mít dobrý vliv nejen na tvé tělo, ale i na tvou duši.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist