Lunární kalendář od 22. února 2024: Miluj život, zažiješ zázraky

Dny Lva jsou plné lásky a světla. V Panně nekritizuj ani sebe, ani ostatní. Jak bude v těchto dnech působit Měsíc na tělo i duši, ti prozradí náš nový lunární kalendář.

lunarni-1-1100x618.png Zdroj: iStock

Jak na nás bude působit Měsíc v tomto týdnu?

22. – 24. 2. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Moudrý měsíc nabádá k aktivitám, které jsou zaměřené na lásku a srdce. Začni nový den s úsměvem, mrkni na sebe spiklenecky do zrcadla a řekni si: „Dnešek je jedním z nejkrásnějších dnů v mém životě.“ Věnuj se zábavě, přátelům, rodině, hodně se směj a rozdávej dobrou náladu tam, kde chybí a kde je v smutek v srdci.

Pokud tě to bude svádět k většímu utrácení, buď obezřetná, ať máš také dostatek financí na další dny. Srdce a duše jsou citlivé, vnímají jakékoliv napětí a nerovnováhu. Osobní přitažlivost vzrůstá, proto se snáze navazují různé vztahy. Nejen, že může dojít k setkání se spřízněnou duší, ale na závěr dne to může v lásce také mírně zaskřípat. Rovnováha je tvé klíčové slovo.

Na fyzické úrovni je dobré cvičit, chodit, běhat nebo tancovat. Srdce miluje pohyb a lásku. Všechno, co děláš s láskou a radostí, má nedozírný vliv na tvé tělo, mysl, duši a také na vztahy. Úplňkové energie mohou být velmi přátelské a také emoční v oblasti, kterou jsi nezpracovala. Pokud toužíš po lásce nové, můžeš nečekaně potkat svou spřízněnou duši. Úplněk, který nastává v Panně, může vyvolávat neklid, napětí a rozporuplné pocity. Oslavuj život a rozdávej radost. Péče o vlasy se v tyto dny vyplatí. Objednej se ke kadeřnici, zastřihni konečky a staň se oslňující lvicí všech salónů.

Vyzkoušej také:

25. – 26. 2. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Luna velmi významně ovlivňuje trávení, proto je vhodné zaměřit se na kvalitní potraviny a také odlehčit jídelníček.

Pokud tě již zastihl zdravotní problém, zamysli se také nad vztahy. Co nebo koho nemůžeš dlouhodobě strávit. Je to člověk, situace nebo snad jsi to ty sama? Všechno se dá vyřešit. Stačí se pozvolna uklidnit, nepropadat panice a pomalými krůčky měnit své staré mentální návyky. Změna stravy a myšlení působí velmi příznivě na tělo i duši. Zapomeň na kritiku, pochval sebe i ostatní. Pokud nechceš pohladit slovem, je lepší mlčet. Během dne popíjej bylinky a raduj se z maličkostí. Život je nádherný, stejně jako ty.

21.2.2024 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist