Horoskopy od 19. února 2024: Jaký bude nový týden podle tarotu?

Býci budou mít skvělé nápady a Blížencům se bude dařit. Jaký bude nový týden v práci i v osobním životě, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-tydenni-2-1100x618.png Zdroj: iStock

Jaký bude nový týden podle tarotových karet?

Beran

V pracovní oblasti na tebe čeká velmi tvořivé a plodné období. Bez ohledu na to, jestli práci máš nebo hledáš novou, jdeš dobrým směrem. Neotáčej se zpět a tvůj život se radikálně změní k lepšímu.

Býk

Máš skvělé nápady a jsi ve výborné formě. Jestli máš pocit, že se tě to netýká, tak zkus na chvíli poodstoupit stranou a dovol, ať se věci dějí přirozeným způsobem. Dařit se ti bude v práci, v osobním životě i ve vztazích.

Blíženci

V práci i v osobním životě se ti bude dařit. Nejenže svou dobrou náladou a skvělými nápady motivuješ ostatní, ale dokážeš také poradit či pomoci, když ostatní tápou a nevědí si rady.

Rak

Pomalejší začátek týdne v tobě může vyvolat rozporuplné pocity. Nadechni se, zkontroluj všechny důležité schůzky a dbej na to, abys nepřišla pozdě. Zdržení je klíčovým slovem pro tyto dny. Zbytečně se nestresuj a bude vše v nejlepším pořádku.

Lev

Pokud se chystáš na důležitou zkoušku nebo pracovní pohovor, všechno dopadne skvěle. Nenechej se zaskočit, zachovej chladnou hlavu, nadhled a jednej. Úspěch je zaručený a štěstí tě bude provázet také v osobním životě.

Panna

Konečně se můžeš zase volně nadechnout, co tě trápilo, je pryč a máš před sebou velmi příjemné období. Uvolnění ti přináší nové příležitosti. Nechej se překvapit a buď otevřená změnám.

Vyzkoušej také:

Váhy

Dbej na to, abys ke všem a ve všem byla spravedlivá, měř stejným metrem. Možná tě dostihne problém z minulosti, který můžeš úspěšně dořešit. S láskou se zbavuj zbytečností a dodržuj sliby. Výsledek tě nadchne a oslní.

Štír

Máš před sebou velmi krásné a šťastné dny. Nenechej se ovlivnit lidmi, kteří jsou ve tvé blízkosti. Prožiješ úspěch a radost ve všech směrech. Využij skvělou příležitost a nic neodkládej, dařit se ti bude také v hmotných záležitostech.

Střelec

Začátek týdne bude pomalejší a emotivnější. Snaž se neřešit nic zásadního, za pár dní bude zase všechno v nejlepším pořádku a dořešíš vše, co jsi nestihla. Pokud hledáš novou práci, nepropadej beznaději a vydrž, přijde později.

Kozoroh

Radostné dny v tobě probouzí mnoho nádherných emocí a pocitů. Nic není nemožné. Všechna tvá přání a sny se mohou splnit. Jednej, zařizuj, vyřizuj a výsledek tě nadchne a oslní.

Vodnář

Následující dny jsou poklidné a harmonické. Spory odchází a do tvého života vstupuje zcela nová energie. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti a ve škole, ale také v osobním životě. Využij svou příležitost na maximum.

Ryby

Přemýšlení o budoucnosti tě stojí značné úsilí a kvůli tomu se nedokážeš rozhodnout. Je zapotřebí uklidnit rozbouřenou mysl, nastolit harmonii a dopřát si čas na rozmyšlenou. Není dobré tlačit na pilu a snažit se za každou cenu uspět. Když vydržíš, příznivé řešení k tobě přijde samo.

 

19.2.2024 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist