Byznys se sexem: klasickým nevěstkám už odzvonilo. Jak se dnes vydělává na erotice?

Prostituce je nejstarší řemeslo a pravděpodobně nikdy nevymizí, ale její podoba se dost mění. V dnešní době se erotické služby hodně rozvětvily, a leckdy už je ani nemůžeme nazývat prostitucí. Obchod s erotikou je širší, než na první pohled vypadá, a už dávno to nejsou jen holky postávající u silnic.

sex-2-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Sex jen on-line nebo erotická masáž bez pohlavního styku? I to jsou nabízené služby, které ve světě obchodu s erotikou dominují. Zkrátka byznys se sexem už dávno není jen o sexu. Jak to vypadá v dnešním odvětví erotiky?

Dominy nejsou na sex

V práci jsou to velcí šéfové, ale v posteli chtějí sloužit. Chlapi čím dál častěji vyhledávají erotické služby, které nemají s klasickým sexem nic společného. Pravá domina ani pohlavní styk nenabízí, pouze dokáže muži splnit jeho tajná přání, která by své manželce ani neřekl. Touží být ponižován a mít svou paní. Jde vlastně jen o takovou nevinnou hru a domina hodně utrácí za různé černé latexové oblečky a jiné pomůcky, ale jinak své tělo neprodává.

Společnice musí být nejen hezká, ale i chytrá

Jsou ženy, které sice poskytují rozkoš za peníze, ale rozhodně by se nenazvaly prostitutkou. Neprodávají se totiž cizím chlapům noc co noc, ale mají úzký okruh mužů, se kterými si občas vyrazí. A pozor, nejde jen o sex, po společnici se vyžaduje, aby byla chytrá, milá a uměla se ve společnosti chovat. Někteří muži se třeba chtějí jen vypovídat, a tak by měla umět naslouchat. To, že nakonec k radovánkám dojde, je takový bonus navíc, ale primárně o to nejde. A proč je vlastně o společnice takový zájem? Dnešní hektická doba vztahům moc nepřeje, ale muži si nechtějí jen jednou týdně odskočit do veřejného domu, ale chtějí mít opravdu společnici, třeba na společnou večeři.

Masáže nejsou jen o bolavých zádech

Erotické masáže rozhodně nejsou pomocníci při bolesti zad nebo zatuhlé krční páteři. Ale mají uvolnit, a to celé tělo. Vlastně sex a masáž mají spousty společného. Jde o intimní záležitost a mají přinést uvolnění. Takže proč to nespojit? Například tantrická masáž penisu zní už hodně fundovaně a jako prostituce to vůbec nevypadá. Navíc masáž by neměla končit sexem, jde prostě o masáž s erotickým nádechem, masérka může být nahá, masírovat svými částmi těla, a věnovat se intimním partiím. Věděla jsi, že erotické masáže mají už něco za sebou? Už ve 4. století se tato kratochvíle hojně využívala, a to zejména v Indii a ve starověkém Řecku.

On-line sex

Doba internetu ledacos usnadňuje. Proč riskovat nevěru, když je možnost si zašpásovat „nevinně“ po internetu. A i pro holky je to mnohem snazší a hlavně bezpečnější. A v čem sex po internetu spočívá? Klient si vybere dívku, která je zrovna k dispozici a na dálku si spolu užijí. Říká jí, co má přesně dělat a vidí vše, co potřebuje. Je ale na každé z nás, jestli by tohle chlapovi tolerovala, nebo už je to za hranicí věrnosti.

Finanční otroci

Tak tady o sexu už vůbec nemůže být řeč. I když podle odborníků jde o sexuální úchylku. Týká se mužů, kteří se chtějí nechat potrestat, ale nevyžadují k tomu bičík a pouta. Jsou to muži bohatí a své výplaty posílají domině, která jim dává kapesné, podle zásluh. A když zlobí, nedostanou nic. Říkají si finanční otroci a dělá jim dobře, když je takhle cizí žena naprosto ovládá. No, tak musíme říct, že tenhle způsob obživy nezní špatně. Dominy totiž nejsou žádné prostitutky, a jejich klienti je ani nevídají. Pouze si píší přes speciální server a dominy dávají úkoly a hospodaří s jejich penězi.

No, jak je vidět, doba pokročila i v obchodu se sexem. Odpustila bys svému chlapovi, kdyby šel například na erotickou masáž nebo si myslíš, že cokoli je spojeno s intimností, mělo by být jen mezi vámi?

foto-zdroj: shutterstock.com

11.11.2019 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist