Femina.cz » Magazín » Zábava » Adéla Gondíková: Za krach manželství může milenka i má práce!

Adéla Gondíková: Za krach manželství může milenka i má práce!

Adéla Gondíková: Za krach manželství může milenka i má práce!

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 30. 09. 2008

Za krach šestiletého manželství herečky a moderátorky Adély Gondíkové (35) a hudebníka Ondřeje Brouska (27) nestojí pouze hercova údajná milenka a kolegyně Anna Remková, ale i vytíženost v práci.


Zatímco Adéla hraje ve dvou divadlech - Na Fidlovačce a Branickém, natáčí seriál Ordinaci v růžové zahradě, kde ztvárňuje vrchní sestru Veroniku, a věnuje se pořadu Rady ptáka Loskutáka, který uvádí pravidelně každou neděli se svým bratrem Daliborem, hudebník Ondřej Brousek účinkuje nejen v Divadle na Fidlovačce a věnuje se hudební skupině Monkey Business, jejímž je členem. Každý tedy tráví většinu času jinde.

"Moc se teď s manželem nevídáme," přiznala Korzu moderátorka, která by asi nejraději všechno vrátila o pár měsíců zpátky. Dokonce se teď rozhodla, už i kvůli malé dcerce Nelince, že si dá v práci pauzu.

"Já jsem teď tak strašně pracovala, a to i v létě, že jsem si řekla, že se teď nechci pouštět do něčeho nového. Už i tak toho mám dost. Pořád hraji divadlo na dvou scénách, a ty večery jsou pro mě hrozně složité. Nejsem doma, kde mám Nelinku, přestože s ní chci být co nejvíce. Loskuták nám také zabere hodně času a do toho Ordinace. Jsem z toho úplně vyřízená," prozradila Adéla, která se chce v tomto období maximálně věnovat dcerce.

"Tři měsíce jsem teď běhala jako hadr na holi a Nelinku jsem skoro vůbec neviděla. Teď jsem si řekla, že tohle už ne. Takhle to prostě nejde. Tohle léto jsem si vůbec neužila, takže teď si dám chvilku volno," tvrdí Adéla.

Paradoxní je, že ještě když tančila Adéla se svým partnerem Danielem Šnajdrem v Bailandu, byla to právě ona, kdo dal první spekulace k tomu, že v páru není již delší dobu něco v pořádku. Na party Bailanda v Solidní nejistotě byla totiž zachycena fotografy v družném hovoru s choreografem Janem Tománkem, se kterým si špitali něco do ucha. Nikdy se však neprokázalo, že by Adéla manžela s choreografem podváděla.

 Foto: Korzo

Popisky k fotografiím:
1. + 2 . Adéla Gondíková a Ondřej Brousek, idylka těsně po svatbě
3. - 5 . Adéla Gondíková s dcerou Nelou

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
12. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Hydratuje a vyživuje rty...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 19. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

20. 01. 2017 Horoskop Býk

Přichází k tobě štěstí ve finančích záležitostech. Můžeš dostat nabídku na lepší práci, vyhrát i větší obnos peněz ne... Celý horoskop

Karta dne

Král poháru
Skvělý den naplněný radostnými událostmi a pocity, můžeš se těšit na skvělou spolupráci s muži narozenými ve znamení Ryby, Raka nebo Štíra. Ty, která toužíš po lásce a...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist