Femina.cz » Magazín » Zábava » Adéla Gondíková: Za krach manželství může milenka i má práce!

Adéla Gondíková: Za krach manželství může milenka i má práce!

Adéla Gondíková: Za krach manželství může milenka i má práce!

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 30. 09. 2008

Za krach šestiletého manželství herečky a moderátorky Adély Gondíkové (35) a hudebníka Ondřeje Brouska (27) nestojí pouze hercova údajná milenka a kolegyně Anna Remková, ale i vytíženost v práci.


Zatímco Adéla hraje ve dvou divadlech - Na Fidlovačce a Branickém, natáčí seriál Ordinaci v růžové zahradě, kde ztvárňuje vrchní sestru Veroniku, a věnuje se pořadu Rady ptáka Loskutáka, který uvádí pravidelně každou neděli se svým bratrem Daliborem, hudebník Ondřej Brousek účinkuje nejen v Divadle na Fidlovačce a věnuje se hudební skupině Monkey Business, jejímž je členem. Každý tedy tráví většinu času jinde.

"Moc se teď s manželem nevídáme," přiznala Korzu moderátorka, která by asi nejraději všechno vrátila o pár měsíců zpátky. Dokonce se teď rozhodla, už i kvůli malé dcerce Nelince, že si dá v práci pauzu.

"Já jsem teď tak strašně pracovala, a to i v létě, že jsem si řekla, že se teď nechci pouštět do něčeho nového. Už i tak toho mám dost. Pořád hraji divadlo na dvou scénách, a ty večery jsou pro mě hrozně složité. Nejsem doma, kde mám Nelinku, přestože s ní chci být co nejvíce. Loskuták nám také zabere hodně času a do toho Ordinace. Jsem z toho úplně vyřízená," prozradila Adéla, která se chce v tomto období maximálně věnovat dcerce.

"Tři měsíce jsem teď běhala jako hadr na holi a Nelinku jsem skoro vůbec neviděla. Teď jsem si řekla, že tohle už ne. Takhle to prostě nejde. Tohle léto jsem si vůbec neužila, takže teď si dám chvilku volno," tvrdí Adéla.

Paradoxní je, že ještě když tančila Adéla se svým partnerem Danielem Šnajdrem v Bailandu, byla to právě ona, kdo dal první spekulace k tomu, že v páru není již delší dobu něco v pořádku. Na party Bailanda v Solidní nejistotě byla totiž zachycena fotografy v družném hovoru s choreografem Janem Tománkem, se kterým si špitali něco do ucha. Nikdy se však neprokázalo, že by Adéla manžela s choreografem podváděla.

 Foto: Korzo

Popisky k fotografiím:
1. + 2 . Adéla Gondíková a Ondřej Brousek, idylka těsně po svatbě
3. - 5 . Adéla Gondíková s dcerou Nelou

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
12. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

28. 02. 2017 Horoskop Panna

Jsi rozhádaná s celým světem a běda, kdyby se k tobě chtěl někdo jen přiblížit. Okamžitě jej umlátíš argumenty a nebu... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist