Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Neuvěřitelné sexuální úchylky. S tímhle by ses fakt setkat nechtěla!

Neuvěřitelné sexuální úchylky. S tímhle by ses fakt setkat nechtěla!

Neuvěřitelné sexuální úchylky. S tímhle by ses fakt setkat nechtěla!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 13. 07. 2016

Že si někdo ujíždí na latexu, podvazcích a vysokých podpatcích? Budiž. Úplná normálka! Jsou však daleko těžší kalibry, bez kterých se někteří nešťastníci nedokáží patřičně vzrušit. Sochy, stromy či mravenci? Nebudeš chápat!

Sex je neodmyslitelnou součástí každého vztahu. Jenže není erotika jako erotika. Chceš znát nejbrutálnější sexuální úchylky, oproti kterým jsou pouta a výprask bičíkem nevinná dětská zábava? Tenhle bizarní seznam by nedal ani Christian Grey z 50 odstínů šedi. Raději si na to sedni, ať tě to neporazí. Půjdeš totiž do kolen!

1. Dendrofilie aneb Kozel zahradníkem

„Majitelům“ této úchylky právě v létě začínají učiněné žně. Venku je teplo a procházka v lese je naprostá slast. Nejde však o hledání hub nebo nasávání svěžího vzduchu. Dendrofila sexuálně přitahují stromy a keře. Pokud v přírodě narazíš na týpka, který své nádobíčko cpe do otvoru v pařezu, máš hned jasno, o co tady běží. Jenom podrbat se vážně nechce!

Nevěříš, že dřeviny mohou být takové lákadlo? Nech na hlavě. V hodně výmluvné fotogalerii najdeš důkazy. Příroda je mocná čarodějka a její útvary svádí k různým fantaziím. Když už jsme u fauny a flory, i další řádky tě budou strašit ve snech!

2. Formikofilie coby animální přitažlivost

Kde kdo má z obyčejné mouchy, pavouka, mravence a žáby panickou hrůzu. Ty taky? V tom případě se modli ke všem svatým, ať se nikdy neseznámíš s osobou trpící touto vzácností. Ta totiž veškerou havěť vyhledává, a co hůř, přikládá si ji k místům a zákoutím na těle, kde by zvířátka vážně trajdat neměla. Jak jí něco kuňká a bzučí z trenýrek, je ve svém živlu! Tak tohoto milovníka zvířat bychom vážně potkat nechtěli. Orgasmus s hmyzem a obojživelníkem? Jako vážně?! Určitě v nejlepším vydává podivné skřeky!

3. Agalmatofilie - umění táhne

Tohle je vskutku extra materiál. Kdyby sochy mohly mluvit, pár by si jich pravděpodobně postěžovalo ohledně znásilnění. Už ti svítá? Jó, i chladný kámen ve tvaru člověka dokáže nažhavit víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Nechceme do toho zbytečně šťourat, ale když se nad tím zamyslíme, co často zdobí tyhle nehybné umělecké výtvory? Přece exkrement nějakého opeřence. Než sochu agalmatofil pořádně očistí, to aby si vzal dovolenou! Pěkná dřina kvůli pár minutám rozkoše. Ale proti gustu…

4. Exofilie. Ufo jako afrodisiakum

Taky moc nerozumíš nadšencům, co se utáboří na louce a čekají na létající talíř se zelenou posádkou? Tykadla, velké oči, sliz – takhle známe mimozemšťany ze sci-fi filmů. Jestli ale opravdu existují, mohou vypadat daleko hůř. Kdo by se s nimi chtěl setkat tváří v tvář?! Pár lidí ano, a určitě by s mužíkem z Marsu chtěli dělat mnohem víc, než jen klábosit o počasí.

Exofila dostane do rauše představa, že ho obyvatel jiné planety unese a bude s ním provádět různé sexuální praktiky. Osobně žádného neznáme (díky bohu), ale vsadili bychom boty na to, že hymna těchto „pacientů“ je ve videu!

5. Koprofilie, jen pro otrlé

Ještě ti to nestačilo? Tady je poslední kapka úchylné hitparády. Pokud sis po přečtení tohoto názvu domyslela, že jde o jedlíka, který si při neděli dopřává koprovku s knedlíky, jsi pořádně vedle. Tenhle panáček si libuje ve fekáliích svého partnera. Vrchol extáze je, když se s nimi pomaže, nebo je žmoulá v dlani. Fakt někoho přitahuje nespláchnutá toaleta? Domácnost takového člověka musí být teda vyvoněný byteček. A najít někoho se stejným zaměřením – asi taky žádná sranda!

Jaká úchylka je pro tebe nejděsivější? Zapletla ses někdy s někým, kdo to měl v sexu hozené trochu jinak? Napiš nám své zážitky, budeme se těšit na příspěvky! A nezapomeň se také podívat do galerie na to, co dokáže vytvořit příroda. 

Foto zdroj: pinterest.com, facebook.com, 

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
18. 07. 2016 pepina . (reakcí: 0)
17. 07. 2016 babina29 Neuvěřitelné sexuální úchylky. S tímhle by ses fakt setkat nechtěla! (reakcí: 0)
13. 07. 2016 Bobina1 - (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Vaše oči budou rozzářené!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 17. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

17. 01. 2017 Horoskop Beran

Všechny spory, které jsi řešila, konečně naleznou řešení a ty budeš na straně vítězů. Raduj se také s ostatními, není... Celý horoskop

Karta dne

Kolo štěstí
Důvěřuj v přirozený běh života, jedno náročné období je u konce, možná ještě necítíš úlevu a stále jsi ve vleku smutných událostí, ale věř, že zlepšení již přichází. Z...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist