Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Ach, ta nevěra! Podvádí každý čtvrtý. 4 tipy jak zachránit vztah

Ach, ta nevěra! Podvádí každý čtvrtý. 4 tipy jak zachránit vztah

Ach, ta nevěra! Podvádí každý čtvrtý. 4 tipy jak zachránit vztah

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 22. 08. 2014

Podle nedávného průzkumu je čtvrtina lidí nevěrná. A nepřekvapivě stejný počet lidí není spokojeno se svým sexuálním životem. Čísla jsou poměrně vysoká, vezmeme-li v potaz, že spousta lidí si odmítá nevěru připustit a dál oprašují svůj obrázek šťastného páru.

Podle některých je nevěra prospěšná, pomáhá občerstvit vztah, podle jiných zase ne. Faktem je, že si většina nevěrníků své eskapády velmi vyčítá a soužití s drahou polovičkou je pak poznamenáno pocitem viny. Dalším zajímavým faktem vzešlým z průzkumu je ten, že se 94 procent sexuologů domnívá, že nevěra vztah neukončí oproti tomu si dvě třetiny laiků myslí pravý opak.

Co je důvodem nevěry?

Třeba skutečnost, že většina z nás chce od vztahu dvě věci najednou: sex a lásku. Jenže to jsou dost často dvě strany mince. Strana lásky nám dává bezpečí a pohodu, strana sexu zase nebezpečí, dobrodružství, vzrušení. Většina lidí bohužel chce přesně to, co nemůže mít jen tak. A tak partner, který uléhá po našem boku téměř každou noc, se rázem stává méně atraktivním. Jak z toho ven?

Dráždivá a svůdná: Transparentní móda pro sebevědomé ženy

Dráždivá a svůdná: Transparentní móda pro sebevědomé ženy

Chcete decentně odhalit svou kůži? Chcete ukázat křivky svého těla a nepůsobit při tom vulgárně? ...

Buďte spolu méně

Nejste Káťa a Škubánek, jste dvě rozdílné osobnosti, a tak se občas vyplatí trávit volný čas každý zvlášť. Když svého partnera chvíli neuvidíte, určitě se na něho budete více těšit.

Sledujte patrnera při činnosti, která ho těší

Právě tehdy je totiž nejpřitažlivější. Všichni záříme, když můžeme dělat práci, která nás baví, máme skvělé zaměstnání, jsme dobří v nějakém sportu nebo dovedeme skvěle vařit či vyprávět pohádky.

Podívejte se na něho cizíma očima

Možná zjistíte něco, co vás zas tak moc nepotěší – tedy že si jej cení a je atraktivní i pro jiné ženy. O to více byste si jej ale měla vážit.

Vykašlete se na mýtus o spontánnosti

Existuje mýtus, že pokud nemáte chuť na sex po deseti letech vztahu, měli byste jít od sebe. Jenže spontánní chuť na sex je právě na samém začátku vztahu. A kvalitní touha se dá vypěstovat. Prostě po čase už přesně víte, co vašemu partnerovi dělá dobře, co ho nabudí na sex.

Jak to vidíte vy? Myslíte si, že se dá nevěře zabránit? Máte s tím svou vlastní zkušenost? Napište nám, těšíme se na vaše životní zkušenosti...

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
05. 09. 2014 glady .. (reakcí: 0)
24. 08. 2014 pepina . (reakcí: 0)
23. 08. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
23. 08. 2014 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Snižuje podráždění pokožky...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 16. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

16. 01. 2017 Horoskop Rak

Celý den bude probíhat v duchu pohody a harmonie. Budeš se potkávat s lidmi, které jsi neviděla celou věčnost a tak s... Celý horoskop

Karta dne

Tři pentakly
Tvá práce vzkvétá díky pevným základům a úsilí, které do všeho vkládáš s nadšením a radostí. Pokud se chystáš předvést své dovednosti, můžeš se těšit na úspěch, obdiv ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist