Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 6 triků jak sbalit muže svých snů

6 triků jak sbalit muže svých snů

6 triků jak sbalit muže svých snů

Magazín: Sex a vztahy | autor: Denisa Nová | vydáno 07. 12. 2012

Je prostě dokonalý, má skvělý účes, jeho pohled ve vás vypaluje znamení a pro jeho jediný úsměv byste byly schopné zabíjet. Jenže má jednu ohromnou vadu – neví o tom, že existujete. Dejte mu svou existenci najevo tak, že už vás nebude chtít opustit.

Zapomeňte na starou školu, kdy žena musela jen útrpně čekat, koho jí rodiče nebo společnost dovolí, popřípadě než si jí její vyvolený všimne a pusťte se do pletení sítí lásky sama. A pokud dodržíte několik zásadních pravidel správného „lovu“, úspěch máte téměř zaručený.

Trik první: Nechte se dobýt
Nezapomeňte, že chlap je tvor ješitný. Tudíž jej musíte svádět tak, aby měl pocit, že to byl on, kdo vás lapil do svých pracně umotaných sítí. Muži jsou od přírody dobyvatelé. Nic, co dostanou snadno, je neláká, nebo jim to přinejmenším dlouho nevydrží, proto se pro něj staňte atraktivní, ale zároveň nedosažitelnou.

Trik druhý: Dejte mu jasně najevo svou existenci
Potkáváte-li se cestou do práce v autobuse nebo metru, pak přestaňte s tichým obdivem a dostaňte se ke svému vyvolenému blíž. Použijte osvědčený trik s upadnutou propiskou, knihou, časopisem. Jakmile se chytí, máte vyhráno. K díkům přidejte ten nejsvůdnější úsměv a průpovídku o tom, že jste dneska nějaká mimo. Možná se chytí a začne s vámi konverzovat, pokud ne, máte minimálně připravenou půdu pro další ráno. To už se k němu můžete hlásit jako ke starému známému a zapříst hovor o počasí, nebo aktuálním dění, které vyčtete od souseda z novin. Bude-li mít o vás zájem, pozve vás na skleničku, nebo do kina, a když ne udělejte to sama.

Trik třetí: Opozdilcům láska nepřeje
Jestliže se vám to podařilo a máte se svým idolem rande, pak zapomeňte na pozdní příchod. Není to znakem dámy, jak se dlouhá léta tradovalo, ale neslušnosti. Pamatujte, že přesnost je výsadou králů. Pokud se zpozdíte, omluvte se mu smskou a přidejte k tomu přibližný čas, kdy dorazíte na smluvené místo.

Trik čtvrtý: Buďte svá
Na prvním rande se nemusíte halit do sexy šatů, ze kterých nespustí oči nejen on, ale i všichni ostatní chlapi v sále kina. Lekne se a uteče. Chlapi se rádi otočí za vyzývavou ženou, ale doma preferují jemnou eleganci. Jsou majetničtí, nechtějí, aby jejich ženy okukovali ostatní. Buďte stylová a sexy, buďte svá. Rychle totiž prokoukne, že si jen na něco hrajete.

Trik pátý: Jak mu říct miluji tě?
Dostala jste svůj objekt tam, kde jste chtěla, chodíte spolu na kafe, do kina, do divadla nebo na koncert, ale on se k ničemu víc nemá? Toužíte ho obejmout, vášnivě políbit a říct mu, jak ho milujete? Mějte strpení. Na muže se musí opatrně. Přehnané snahy a aktivity by se mohl leknout a utíkal by od vás, jen by se mu za patami prášilo. Vyznávat mu v této fázi lásku by byla prakticky vražda slibně se rozvíjejícího vztahu. Myslete také na své duševní zdraví. Představte si, jak by po vašem procítěném "Miluji tě", ledabyle prohodil: „Děkuju“ popřípadě „Jé, to jsi hodná“, eventuelně by to přešel, jako byste nic neřekla. Se slovy lásky zacházejte jako se šafránem. Čím méně jich bude, tím budou vzácnější a tím víc po nich bude váš partner toužit. V opačném případě, mu zhořknou a zevšední.

Trik šestý: Důležité je načasování
Jestliže z nějakého nepochopitelného důvodu stále toužíte, aby se váš vysněný muž přímo z vašich úst dozvěděl, co všechno ve vás vyvolává a kolik lásky k němu cítíte, pak si dobře vyberte načasování. Uprostřed fotbalového zápasu jeho oblíbeného týmu se dočkáte leda tak doporučení, abyste nezacláněla, na rodinné oslavě to zase se smíchem omluví vysvětlením, že jste vtipálek a recesistka. Když už musíte říct mu, jak moc ho milujete, udělejte to ve chvíli, kdy je dobře naladěn (nejlépe po dobré večeři nebo ještě lepším sexu) a nezapomeňte: jemné náznaky na chlapy nezabírají. Když jim cokoliv chcete říct, mluvte jasně nejlépe v holých větách...

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
07. 09. 2014 Peťulka Návod jak sbalit chlapa, co funguje (reakcí: 0)
28. 10. 2013 Lia chlapi jsou jako chlapi :) (reakcí: 0)
12. 04. 2013 goldie ... (reakcí: 0)
15. 12. 2012 manislava tipy na chlapa (reakcí: 0)
15. 12. 2012 tepito + (reakcí: 0)
07. 12. 2012 88pacicka88 + (reakcí: 1)
07. 12. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

26. 03. 2017 Horoskop Střelec

Do života ti přichází nový muž. Bude mladý a pohledný a tobě se z něj zatočí hlava, ale nenech se unést na vlně vášně... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist