Femina.cz » Magazín » Celebrity » Uzdravený Michael Douglas: Vášnivý polibek s Mattem Damonem!

Uzdravený Michael Douglas: Vášnivý polibek s Mattem Damonem!

Uzdravený Michael Douglas: Vášnivý polibek s Mattem Damonem!

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 05. 04. 2011

Je tomu teprve pár měsíců, co hollywoodský profesionál Michael Douglas (66) utekl hrobníkovi z lopaty, a už je zase v plném pracovním nasazení. Tentokrát mu scénáristé připravili jeden z nejtěžších hereckých oříšků: políbit před kamerou muže.

Titulní role v životopisném snímku Liberace o výstředním klavíristovi, který slavil v Americe úspěchy v 50. a 60. letech, je pro Douglase příjemnou výzvou. Někteří kritici už dopředu odhadují, že se tento film hladce zapojí do boje o Oscary. Na jednoho by mohl aspirovat právě představitel hlavního hrdiny. Vzhledem k tomu, že Akademie si v posledních letech dost potrpí na filmy s homosexuální tematikou, mohl by ji Liberace zaujmout. Ztvárněný klavírista byl totiž gay - svou orientaci ale až do své smrti zaviněné virem HIV zapíral.

Mladšího milence slavného umělce si zahraje 40letý idol dívčích srdcí Matt Damon. Scénář oběma protagonistům předepisuje několik žhavých polibků, což Damon přijal s rozpaky a Douglas s humorem. "Matt Damon bude mým mladším milencem... Bůh mu požehnej. Když jsem ho tuhle potkal, řekl jsem mu z legrace: Přines si hodně jeleního loje, lásko!" Damon se naproti tomu nechal slyšet, že by se mnohem raději líbal s Douglasovou půvabnou manželkou, Catherine-Zetou Jones. Už jednou k tomu měl nakročeno v Dannyho parťácích, ale smetánku nakonec slíznul atraktivnější Brad Pitt.

"Byl jsem trochu naštvaný, že Catherine nikdy nepolíbím... A teď mám dát pusu Michaelovi. Kdybych je aspoň mohl políbit oba," povzdychl si Damon, který podle svých slov nikdy nečekal, že se ocitne v podobné milostné scéně.

Natáčení homosexuálních hrátek není pro heterosexuální herce jednoduché. Robert Pattinson doteď nerad vzpomíná na filmování snímku Little Ashes o španělském malíři Salvadoru Dalím. Jeho žhavá scéna ve vodě s filmovým partnerem Javierem Beltranem pro něj představovala nemalé trauma. "Najednou jsem s Javierem natáčel tvrdou sexuální scénu, ze které jsem se nakonec nervově zhroutil. Oba jsme byli prkenní, připadalo nám to směšné. A ještě ke všemu se nám celou dobu pochechtávali všichni ti Španělé ze štábu," postěžoval si Pattinson, podle něhož bylo na celé situaci nejsmutnější to, že nikdy předtím ani nenatáčel žádnou postelovou scénu s dívkou.

Zatím nejslavnější homosexuální polibek ale předvedli Jake Gyllenhaal a Heath Ledger v oscarovém filmu Zkrocená hora. V žebříčku "nejlepších polibků historie filmového plátna" dokonce obsadili první místo a nechali za sebou takové smyslné dvojice, jakými byly Audrey Hepburn a George Peppard nebo Angelina Jolie a Brad Pitt. "Muži mě nikdy nepřitahovali, ale asi bych z toho neměl strach, kdyby se mi to stalo," přiznal Jake Gyllenhaal, o němž se kvůli Zkrocené hoře začalo šuškat, že je možná bisexuál. Zesnulý Heath Ledger měl s polibkem možná větší problém. "Bylo velmi těžké podívat se Jakeovi do očí a říct mu, že ho miluju," vzpomínal na natáčení před svou smrtí.

Která dvojice podle vás působí nejvíc sexy?

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
19. 09. 2011 helenadon nemoc (reakcí: 0)
23. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
25. 04. 2011 Mistery . (reakcí: 0)
06. 04. 2011 ladouch Michael (reakcí: 0)
06. 04. 2011 liddduska pusa (reakcí: 1)
05. 04. 2011 soffie Michaela (reakcí: 0)
05. 04. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist