Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 typů mužů, se kterými budeš nešťastná. Uteč, jestli můžeš!

5 typů mužů, se kterými budeš nešťastná. Uteč, jestli můžeš!

5 typů mužů, se kterými budeš nešťastná. Uteč, jestli můžeš!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 30. 09. 2016

„On se změní“. Standardní úvaha ženy, když se ve vztahu vyskytne první velký problém. Máš taky tendence toho svého omlouvat a čekat na zázrak? Nechceme ti kazit iluze, ale jestli ho najdeš v tomhle ďábelském seznamu, připrav se na nejhorší!

Jsi sice zamilovaná, ale občas ti partner svým chováním „vyrazí pojistky“? Pokud se až moc často uklidňuješ tím, že časem se to poddá, měla bys zbystřit. S těmito „pánskými druhy“ to ve zdraví přežije jen málokdo. Nepatří tam i ten tvůj?

1. Bůh. To je jeho příjmení

Charismatický a rozhodný. Poradí si v každé situaci a rád má věci pod kontrolou. Cítíš se s ním v bezpečí a kdyby snad došlo na konec světa, tenhle alfa samec by tě určitě ochránil, ale má to jeden háček. Dost podstatný! Tvůj názor je pro něj stejně důležitý jako včerejší zprávy. Jedině on totiž ví, co ti sluší a jak se máš chovat. S kým by ses měla kamarádit a jak dlouho by sis večer měla číst. Tady se jede jen podle jeho scénáře! Kdo má tohle za sebou?

„Můj ex byl trochu zvláštní, ale bohužel mi to došlo až po nějaké době,“ přiznává pětadvacetiletá Kamila. „Měl pocit, že musí rozhodovat úplně o všem a já si připadala jako nesvéprávná. Když jsem se ohradila, byl vždycky oheň na střeše,“ dodává s tím, že v takové atmosféře se nedá fungovat dlouho, takže za pár měsíců sbalila kufry. A teď má klid!

2. Kritik. Ten nejpřísnější

Na okolí působí jako nevtipnější společník a kámoš do nepohody, za zavřenými dveřmi je to morous, kterému pořád něco nevoní. Tvá kamarádka je moc „do větru“, kolega v práci tě zbytečně otravuje emaily po pracovní době a tví příbuzní? U nich on rozhodně nebude trávit Vánoce i kdyby ses na hlavu stavěla. Jsou přece pod jeho úroveň! A to nemluvíme o tom, že jsi tuhle koupila nové povlečení, na kterém nenechal nit suchou. Přitom stálo majlant!

„Já nechci být zlá, ale můj přítel mě v tomhle překvapuje i po dvou letech. Jeho negativní postoj a neustálá kritika mě někdy vážně zaráží,“ povídá osmadvacetiletá Jitka. „Jsem asi naivní, ale pořád ho mám ráda a čekám, až se to zlepší. Že bych ale byla nějak šťastná, to určitě ne,“ kroutí hlavou.

3. Flegmatik. Jak Brno

Je zábavný a nespoutaný. Dokáže bavit publikum všech věkových kategorií. Žasneš, že si s ničím nedělá zbytečné starosti a dělá jen to, na co má momentálně náladu. Jeho hlavní motto je: Peníze budou, my nebudem. Chvilku ti tento veselý a impulzivní dobrodruh sice imponuje, ale jen do té doby, než se zmíníš o vážném vztahu či založení rodiny. Jeho reakce už tak humorná není. Prásknutí dveřmi a nedostupný telefon zrovna tak!

„Šíleně jsem se zamilovala do kluka, co byl tak trochu bohém. Sice bydlel pořád u rodičů, ale pořád vymetal různé akce a žil ze dne na den. Často říkal, že život si chce užít na maximum,“ vypráví dvaadvacetiletá Petra. „Když jsem s ním neplánovaně otěhotněla, zmizel jak pára nad hrncem a už se mi nikdy neozval,“ popisuje smutný konec.

4. Závislák. Na čemkoliv

Workholik, alkoholik, přehnaný fanoušek sci-fi, nebo ten, který si bez mobilu nedojde ani na záchod. Kde nemají Wi-Fi, tam by ani nevkročil! Možná spíš mamánek či vyznavač počítačových her. To si člověk fakt nevybere. Ať už je týpek závislý na čem chce, vždycky dá přednost své prapodivné zálibě před tebou a tvými potřebami. S ním to nevede ke svatbě, ale spíš k doktorovi!

„Když jsem začala chodit s Petrem, jeho náklonnost k alkoholu mi nepřišla nijak přehnaná. Panák sem, panák tam, vždycky bylo co slavit,“ vzpomíná sedmadvacetiletá Katka. „Jenže když jsme spolu začali žít, zhoršilo se to. Opíjel se čím dál častěji a pořád jsme se kvůli tomu hádali,“ končí zpověď s tím, že rozchod na sebe nenechal dlouho čekat. Proč se tomu nedivíme?

5. Narcis. Každým coulem

Hned si představíš načesaného metrosexuála, co by bez kapesního zrcátka neopustil byt a i s odpadky chodí „jako ze žurnálu“? To je sice na pěst, ovšem tím to zdaleka nekončí. Narcismus se vyznačuje také tím, že dotyčný se zaměřuje jen na vlastní cíle a ke svému okolí je totálně hluchý. Záleží mu pouze na sobě a tím to hasne!

„Sobec? Toho jsem opustila zrovna nedávno. Nedalo se s ním vydržet,“ povídá třicetiletá Dana. „Docvaklo mi, že zatímco já znám všechny okolnosti jeho života od základky po současnost, on si ani nevšiml, že jsem změnila práci a že už nemáme rybičky,“ směje se. „Je jasné, že tady to bylo marný,“ shrnuje tuhle událost.

Co ty na to? Otevřelo ti to oči, nebo máš rozchod s nějakým typem z těchto mužů už dávno za sebou? Napiš nám o tom do diskuze!

A mimochodem, jestli jsi někdy dala muži kopačky, neupekla jsi mu náhodou něco na cestu? Nesměj se, rozchodové laskominy dost frčí! Tomu fandíme, když se dělají dorty ke svatbě, proč by taky nemohly k rozvodům? Mrkni do fotogalerie, tohle jsou fakt povedené kousky!

Foto zdroj: shutterstock.com, pinterest.com, facebook.com, instagram.com

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
04. 10. 2016 liddduska chlapi (reakcí: 0)
03. 10. 2016 Ďobina Věřím že děti ve školce se baví o iteligentnejších věcech (reakcí: 0)
30. 09. 2016 pepina . (reakcí: 0)
30. 09. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

04. 12. 2016 Horoskop Střelec

Dnes se ti nebude chtít vůbec nic. Nevadí, do ničeho se nenuť. Dělej jen věci, které tě baví, nebo zajdi načerpat ene... Celý horoskop

Karta dne

Dva poháry
Máš před sebou nádherný den naplněný radostí a láskou. Přestože jsi sama, budeš velmi intenzivně řešit vztahy kolem sebe a také své srdíčko. Jestli toužíš po lásce, má...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist