Pokrok nezastavíš… Ani v sexu

Někdo si možná řekne, že jsme si fantazii dnes pustili na špacír až příliš, někdo v tom uvidí lákavou budoucnost, jiný se ošije, při představě sexu s jinou bytostí, než s tou z masa a kostí, zkrátka, každý má na sexbot jiný názor.

Sex s robotem, nazývaný také sexbot, možná ani tak není vzdálenou budoucností, jako spíše budoucností, která pomalu klepe na dveře našich ložnic. Možná za pár let budou naše orgasmy zcela v rukou androidů, robotů anebo se jich možná dočkáme jen díky modrým pilulkám pro muže a růžovým pro děvčata.

Při současném rozmachu sexuálně přenosných nemocí se možná k sexu s roboty postupem času odhodláme všichni, anebo alespoň ti z nás, kteří mají silnější pud sebezáchovy. Na opačném pólu však stojí názory těch, kdož tvrdí, že měkké ženské poprsí a pevný zadek radost pohledět (u hezky vyvinutého muže taky) není k zahození a většina z nás si ráda sáhne na pravého člověka z krve a mlíka, masa a kostí.

čánek

Přiznejme však, že už v současné době máme směle nakročeno. Mnoho z žen už si dávno vybralo svého výkonného pomocníka – kvalitní vibrátor, tak věrně kopírující chloubu každého muže. A ti reální muži, kterým pod kůží pulzuje ta pravá lidská krev, ti už taky hodně dávno vyzkoušeli nejrůznější umělé vaginy a nafukovací panny, které pro ně představují sex takřka bez jakéhokoli rizika. Bez mozku, s hrdlem hodně hlubokým, ňadry doslova a do písmene nafouknutými k prasknutí čekají, celé gumové, na své roztoužené muže, kteří s radostí a bez ostychu vyzkoušejí hloubku a netušené možnosti všech jejich možných i nemožných gumových otvorů. Nu, proti gustu…

Současné moderní sexbotky, tedy gumové robotky, ženy průmyslově vyráběné pro pánskou potěchu jsou děvčata sice bez emocí, ale nafouknuté do nejrůznějších podob. Na své si přijdou příznivci scifi stejně jako milovníci Bárbín nebo žen v uniformách případně v krajkách. Chce to správně vybrat, aby dobře sedla nejen do ruky, ale taky padla do oka.  A možností je habaděj. Taková dobře vyvedená Real Doll, říkejme jí třeba Britney, vypadá opravdu vcelku realisticky, tedy z dálky a nafouknutá. A zatímco muži od nás živých žen z masa a kostí, čekají, že se nebudeme urážet a nafukovat při každé příležitosti, ty gumové ženy si klidně a s radostí nafukují sami, pro co nejlepší požitek ze sexu, sexu bez mozku, citů a emocí. No, co naplat. Pokrok nezastavíme, i kdybychom opravdu chtěli. Možná nás ženy může prozatím zachránit to, že taková Real Doll s prsními implantáty, kůží jako opravdovou, rty jako vysoustruženými a s vlasy doopravdovými, ženskými, to už je stejná finanční investice jako do pěkného nového auta střední třídy. Takže můžeme zatím alespoň doufat, že muži dají přednost nákupu auta a na ten sex už jim zase zbudeme jen my reálné ženy, matky jejich dětí, přítelkyně na sex, ženy z masa a kostí.

článek

Zatím nevyšší technicko – erotickou metou, která byla v tomto oboru dosažena je full-size  interaktivní žena – robot v životní velikosti, které její američtí tvůrci dali jméno Roxxxy.  Ale pozor pánové, u ní hrozí riziko! Pravděpodobně bude schopná nabídnout vám v jistých směrech víc, než čekáte! Možná si bude chtít s vámi povídat! Jak jsme se ale již zmínili, jedná se o interaktivního robota, robotickou ženu se schopností mluvit, poslouchat, ale také reagovat a konverzovat. Jestli to ale není už příliš, co od takové robotické ženy očekáváte?  A navíc vyjde kolem 9 tisíc dolarů, a to už je docela velká investice. Není lepší variantou investice do živé ženy?

Foto: Profimedia.cz
27.8.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist