Pánský striptýz

Nejsem zrovna z těch, co rády navštěvují noční podniky, připadá mi to zbytečné
a popravdě řečeno tak trochu pod mou úroveň. Rodiče mě vychovávali přísným, až diktátorským způsobem. Ze školy jsem musela nosit samé jedničky a bývat na čas doma. Nedej bože, abych si domů přivedla nějakého přítele, to jednodušše neexistovalo.

Když jsem se osamostatnila, padla na mě tak trochu úleva, protože jsem byla konečně vlastním pánem a sdílela trochu klidu. Ale negativní postoj k nočním podnikům ve mně neustále přetrvával. Proč trávit čas někde, kde jsou všichni rádoby zábavní a mají 3 promile v krvi. ,,Ne, děkuji.“

Toho dne mě však moje nejlepší kamarádka vytáhla na víkend do Rakouska. Jelikož bydlíme u hranic, cesta byla zanedbatelná. Neměla jsem ani ponětí, kam mě chce vzít, stále jsem si myslela, že se jedeme bavit někam na diskotéku. Marika mi však oznámila, že má pro mě nachystáno něco speciálního. Když jsme vstoupili do slíbeného podniku, nestačila jsem se divit. Byly jsme ve strip baru. A ještě k tomu pouze pánském. Nevěděla jsem, jak mám reagovat, každopádně jsem se rozhodla, že ten večer odhodím stud a náležitě si jej užiji. Než jsem se nadála, stál přede mnou celkem dobře vybavený striptér s prosbou, jestli mi nemůže zatančit.

článek

Celá nervózní jsem mu odpověděla, že ano, i když jsem neměla ani ponětí, jak tohle zvládnu. Odebrali jsme se do kabinky, kde mohla začít jeho slibovaná show. Začal kolem mě kroužit tím svým nádherným tělem, jeho ruce mě umyslně osahávaly na zakázaných místech a já cítila jak mi buší srdce jako o závod. Když si na mě obkročmo sedl, vzal mé ruce a pomalu jimi sjížděl po svém vypracovaném těle, začala ve mně tikat časovaná bomba. Jak tohle skončí, neměla jsem ani ponětí. Jeho hnědé oči mě propalovaly jako tisíce hořících plamenů. Jeho ruce mi začaly pomalu rozepínat blůzku i kalhoty. Najednou jsem před ním seděla jen ve spodním prádle, což bylo ještě více vzrušující. Jeho ruce pevně svíraly můj zadek a jeho jazyk začal přejíždět přes mé vzrušením stojící bradavky a já vzdychala slastí. Jak přejížděl z jedné na druhou a nenápadně je vysával. Jeho prsty se přesunuly do mých nejintimnějších partií, kde, se musím přiznat, mu to šlo zatraceně dobře.

článek

Zapomněla jsem téměř na všechny své předsudky o nočních podnicích a užívala si to naplno. Mé úsudky nelhaly, výbavičku měl poměrně slušnou, když do mě vniknul, cítila jsem, jak mnou projíždí napětí snad v každé části mého těla. Divoce jsem přirážela a vzdychala jako utržená z řetězu. Abych mu dokázala, že umím být také zlobivá, začala jsem vysávat jeho penis. Chtěla jsem mu dát to nejlepší potěšení, jaké kdy zažil, byla jsem ochotna pro něj udělat vše. Cucala jsem jeho statné lízátko a toužila po tom ochutnat i jeho náplň. Moje oči prozrazovaly vše. Když vydechl vzrušením, cítila jsem jak mi do pusy stéká jeho horká smetana. Vím, že do takového podniku už asi nezavítám, ale ten pocit ,,laciné coury“ mě stále pronásleduje a vzrušuje, že je těžké mu odolat.

Foto: Profimedia.cz
3.9.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist