Zajíček

Martin a Aneta už byli manželé víc jak 20 let. Hodně brzy vstoupili do svazku manželského, protože Aneta s Martinem čekala dítě už pár měsíců po své plnoletosti. Za tu dlouhou dobu jejich společné soužití přešlo ve všední, nudný stereotyp. Vášeň postupně vyprchala a rozplynula se jako pára nad hrncem. Znali se tak dobře, že jeden druhého už nedokázali ničím překvapit.

Čím víc jejich syn odrůstal a pomalu vylétával z rodinného hnízda, tím víc Martin a Aneta vzájemně odcizovali. Odcizovali natolik, že využití volného času a rozptýlení si hledal každý sám za sebe.Martin se nejvíce rozptyloval se svojí mladou kolegyní z kanceláře a Aneta začala objevovat virtuální svět jménem internet. Už delší dobu se jí v emailové poště objevovala pozvánka na seznamovací stránky. Jednoho večera, když manžel opět nepřišel včas domů, se rozhodla pozvánku přijmout a založit si na této stránce svůj profil. Hned v úvodu byl problém. Byla potřeba vložit na svůj profil fotku.

Probrala všechny fotky v počítači a vybrala pár z poslední dovolené u moře. To léto si pořídila perfektně střižené plavky, které její tělo pěkně zeštíhlovaly a na opálené snědé pleti se dobře vyjímaly. „Tak a je to, profil hotov“ oddechla si. Během chvilky měla přístup k profilům ostatních protějšků. I když si zadala věkovou hranici od 35-45, začali její profil navštěvovat i mnohem mladší ročníky. Dokonce jí napsal i jeden 18letý mladíček. „Jsi pěkná kost a rád bych tě ochutnal. Zaučíš mě v sexu? Bydlím u rodičů. Mohli bychom se sejít u tebe?“ „To snad není možné, co bych dělala s takovým zajíčkem? Copak jsem nějaká lehká děva?“ pomyslela si. Sice ji zalichotilo, že je žádoucí i u takového mladíčka, ale to je opravdu moc. Vždyť je mladší než můj syn! Odepsala mu odmítavou zprávu: „Neblázni a najdi si mladší, jsem na tebe moc stará, vždyť bych mohla být tvoje máma!“ A vymazala ho ze seznamu.

článek

Nabídek ctitelů na seznamce měla stále víc. Bylo, ale někdy i nebylo z čeho vybírat. Nabídky nadrženců tipu – co máš na sobě, jaké kalhotky nosíš? Chtěl bych tě ošukat! Vystříkám ti tu tvoji kundu! Ignorovala a ihned mazala. Vulgární výrazy se jí z duše protivily. S těmi slušnějšími protějšky si psala pravidelně. Někdy se jich do debaty přihlásilo i pět naráz. Uspokojovalo ji, že je ve svém středním věku tolik žádaná. Pro manžela už byla nezajímavá a neatraktivní. Každý večer, který údajně Martin trávil „na bowlingu s kamarády“, Aneta s napětím usedala ke svému počítači a těšila se jak dítě na Ježíška. Kdo ji jakými písmenky překvapí. O manželově milostném „tajném“ románku věděla už dávno. Tak ani necítila nějaký pocit viny.

Mezi zájemci se objevil třiadvacetiletý pohledný mladík. Z jeho očí vyzařovalo něco tajemného až magického. I když se Aneta zařekla, že uvedenou věkovou hranici nikdy nepřekročí, Peťulkovi (jak mu zdrobněle říkala) se těžko odolávalo. Uměl si dobře pohrávat se slovíčky. Věděl, jak ji povzbudit, zalichotit, potěšit. Po pár večerech se Petr osmělil a začal Anetě nenápadně popisovat svoje milostné představy. „Anetko, jsi velice milá, sympatická a přitažlivá žena. Moc bych tě chtěl poznat osobně. Vím, že jsem trochu nezkušený a neznalý v sexu, ale tebe bych chtěl. Chci tě hladit, pusinkovat, mazlit se s tebou a dráždit ti jeskyňku jazýčkem tak, aby se ti to líbilo a byla jsi krásně uspokojená.“

článek

Anetu to poněkud zaskočilo, přece jen psát si na dálku mělo svoje kouzlo. Sejít se ale osobně, to je už poněkud riskantní. Někdo, kdo se takto vyjadřuje, ale přece nemůže být nějaký hrubián a násilník, zvažovala. Jdu do toho, co můžu ztratit. Manžel svoje postelové hrátky stejně už dost dlouho provozuje mimo domov s tou zmalovanou Barbínou z práce, tak co! Za pokus to stojí. Maximálně se mu nebudu líbit a ukončíme to. Honilo se jí hlavou. „Vážně bys mě chtěl? Neděláš si ze mě legraci? Opravdu tě přitahuju? Co když se ti nebudu líbit?“ ptala se ho. „Ano, za tu chvíli, co si písmenkujem, už tě znám. Budu rád, když se sejdeme co nejdřív!“ odepsal Petr a přidal smajlíka mrknutí. „Dobře, manžel za chvíli odjíždí na víkend na bowlingový turnaj mimo město. Budu tě čekat doma ve tři“ rychle odepsala, než ztratí odvahu do toho jít. Samotnou ji překvapilo, že se s Peťulkou chce setkat takhle rychle, bez rozmyslu. Byla úplně posedlá! Sex neměla už opravdu hodně dlouho.

V podbřišku se jí rozlilo to dávno zapomenuté šimrání. „Proboha co to dělám? Neměla bych to odpískat?“ Ale nenasytnost a šílená touha po mužském těle, v tomto případě skoro chlapeckém, ji motivovala k bleskurychlému uklizení bytu. A důkladnému připravení sama sebe na tolik vytoužené tajné postelové hrátky. Pořádně do hladka se oholila úplně všude a v rozkroku úplně nejvíc jen malinkatý proužek nad ní si nechala. Nesmí ani jeden chloupek zavazet. Lehce se nalíčila, oblékla upnuté tričko, které ji zdůrazňovalo prsa. A kratičkou riflovou sukýnku těsně pod zadek. Se svojí postavou si ji mohla dovolit. Na kalhotky zapomněla schválně.

článek

Petr dojel přesně na čas. Chvilku mu sice trvalo, než našel tu správnou ulici, ale stihl to. Zaparkoval raději dál za rohem, aby ho náhodou nějaká místní sousedka moc bedlivě nepozorovala.  Pro jistotu Anetu prozvonil mobilem, když stál u vchodových dveří. Rychle mu otevřela. Byla potěšena, že fotka nelhala, ve skutečnosti byl ještě víc charismatický než na té fotce. I Petr byl mile překvapen, její vlnité vlasy krásně opisovaly pevné kopečky ukryté pod tričkem. Hned za dveřmi se vášnivě políbili na přivítanou. Aneta šla pomalu před ním po schodech a snažila se, aby si co nejdřív všiml, že je bez kalhotek. Hned za dveřmi bytu Petr důkladně zkoumal, zda ho na schodech nešálil zrak! Ano bylo to tak, je naostro! Jak je krásně vyholená, uáááh to je paráda. Úplně se chvěl vzrušením a nervozitou.

Aneta ho posadila na sedačku a stoupla si k němu tak, že měl její kopečky přímo před očima. Zabořil svoji hlavu do důlku mezi nimi a plně vdechoval jejich vůni. Úplně ho omámila. Povyhrnula sukni a sedla si mu na klín. Byli si tváří v tvář. „Vážně mě chceš? Líbím se ti?“ zeptala se ho dřív, než se rozhodla sundat mu tričko. „Líbíš, jsi nádherná a tvoje vůně mě úplně vábí, ano chci tě a ještě víc“ řekl s důležitostí v hlase. Rychle si stáhl rifle a slipy, v kterých už bylo pořádné horko. Jeho „kamarád“ trčel výstražně nahoru. Anet se líbil tak, že ho měla chuť pořádně ochutnat. Chtěla si kleknout a začít ho sát. Ale Peťulka ji přerušil: „Ne ne, napřed já! Slíbil jsem ti to a chci ochutnat tu krásně vyholenou jeskyňku“. Položil Anetu na zem, roztáhl její nožky a jazykem zkoumal její lůno. Zkoušel to i prsty, ale moc mu to nešlo. Anet slastně vzdychala a nastavovala se jeho lačným ústům. „Já tě chci taky dráždit, pojď na 69“ zaúpěla žádostivě. Petr se v mžiku otočil a už svůj překrvený úd vsunoval do její pusy. Během chvíle, kdy už se blížilo vyvrcholení obou, Petr rychle změnil pozici a vsunul svůj kolík do její vlhké a překrvené jeskyňky. Po slastné chvilce na koberci v obýváku se později přesunuli do ložnice a promilovali spolu celou noc.

Foto zdroj: profimedia.cz

21.5.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist