O tomhle muži nesmí vědět! Šílenosti, na které ženy myslí při sexu

Dobrý versus špatný sex? Všichni vědí, jaký je mezi nimi rozdíl, ale co je spojuje? Bez ohledu na kvalitu se při milování dá myslet na cokoli! Knedlíky, rekonstrukce bytu i brouci. Je tohle ještě normální?

Sex by měl být natolik úchvatný, aby omámil všechny smysly a zároveň vypnul mozek od přemýšlení. Jenže někdy se teorie od praxe dost liší. Špatný muž, špatná chvíle, špatná nálada. Nebo prostě jen lenost trochu se soustředit a uvolnit.

V každém případě to vypadá, že mozek je naprosto nevyzpytatelný. Na co může v intimních chvílích myslet? Šest čtenářek přiznává, že tyhle situace se nesmí dostat k jejich partnerům!

1. Reakce na orální sex? Výměna manželů!

„Stalo se mi to někdy před třemi lety,“ začíná své vyprávění devětadvacetiletá Lída. „Pamatuju si to jako včera. Při milování, tedy přesněji řečeno, když se mě můj milenec snažil uspokojit pusou, jsem měla jedinou myšlenku a to, jak se píše inzerát do seznamky,“ směje se. „Byl nemožný dřevo. Uff. Doufám, že tohle už nikdy nezažiju.“ V ložnici? Stane se! Co vzkázat jejímu nebohému milenci? Když nepodáš v první třetině žádný výkon, počítej s tím, že tě trenér vystřídá! Nebo snad vymění za jídlo?

2. Dobrá hospodyně? Základ!

„Nedávno jsem přímo při předehře koumala nad tím, proč se mi ke svíčkový nikdy nepovedou knedlíky,“ říká čtyřiatřicetiletá Petra a ještě se u toho výmluvně praští dlaní do čela. „Vždycky se mi zdrcnou!“ Uf, na co asi myslí její kluk? Možná radši nevědět!

3. Nic nebude. Kvůli kečupu!

„Nejdivnější věc, na kterou jsem myslela při sexu? To vím naprosto přesně,“ hlásí další čtenářka, tentokrát třiatřicetiletá Katka. „Loni jsme měli sex u vody a já si těsně před tím skočila do rychlého občerstvení pro párek v rohlíku,“ popisuje svůj příběh.

„No, a co myslíte? Když mi Marek rozepínal plavky, přemýšlela jsem, jak z trička dostanu ten kečup, kterým jsem se pokecala,“ přiznává hříšnice, kterou partnerovy polibky v téhle situaci natolik rušily, že se rozhodla sex utnout hned v začátku. „Podívej, dostala jsem menstruaci,“ strčila kečup Markovi pod nos. Údajně to zbaštil.

Katka je buď klikařka, nebo naopak smolařka, když přišla o sex. Záleží, jak se na to díváš. Každopádně, kečup není to jediné, co se v hlavě usadí v nejméně vhodnou chvíli. Třeba takoví brouci jsou možná ještě horší téma!

4. Receptář po česku

„Moje naprosto nejšílenější téma k přemýšlení u sexu bylo, čím rychle a efektivně zlikvidovat škůdce, co mi lezou ve skleníku,“ červená se sedmadvacetiletá Klára. Tak u toho musí být člověk vážně v rauši, o tom žádná! Tak hlavně, jestli se úroda zachránila! Zprávy o dalším vývoji nemáme, ale zase víme, že syndrom Ferdy mravence nemají jen muži!

5. Jednou měř, dvakrát řež! A na sex zapomeň!

I dvaatřicetiletá Romana má skvělou historku. „Tenkrát dávali v televizi nějakej pořad o rekonstrukci bytu,“ hlásí. „Manžel se pusou snažil, já po očku sledovala, co se v telce děje. Napadlo mě, jestli bychom taky neměli udělat příčku. No co, vypadalo to super,“ dodává na konec a přiznává, že kdyby tohle manžel věděl, urazil by se. Tak nebyl by první ani poslední… I partner devětadvacetileté Kristýny by skřípal zubama, kdyby jen tušil, že slovo sex znamená hrůzu!

6. Ukaž mi testy, miláčku!

„Na mě je to vždycky hrozně poznat, že jsem myšlenkami jinde,“ práskne na sebe hned v úvodu zmiňovaná čtenářka. „Když já si prostě nemůžu pomoct. Hlavně, když jde o pohlavní choroby,“ přiznává bez okolků. „Často myslím na kapavky, chlamydie a další. Vím, je to kapku divný,“ kroutí očima.

Upřímně? Jsou i horší věci. Může to totiž být úplně obráceně. Děláš něco strašně nudného, třeba žehlíš, ale myslíš u toho na sex. Jenže milenec nikde. Neřešitelný problém? Ani náhodou. Teď už se můžeš milovat s někým, kdo u toho fyzicky není. Pomocí aplikace! Tak odlož žehličku a inspiruj se následujícím videem. To tě na hlouposti myslet nenechá! Kdo ví, Třeba se i tvůj přístup k sexu změní…

A na co nejšílenějšího jsi při sexu myslela ty? Napiš nám do diskuze!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

18.6.2015 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist