Cyber sex

Internet, tak užitečná věc dnešní doby. Ale je vždy k užitku?
Seznamování přes sociální sítě. Je to bezpečné? Ano i ne. Tehdy před lety jsem o tom moc nepřemýšlela. Měla jsem v té době víc štěstí než rozumu. Anebo jsem možná ten rozum neztratila až tak úplně.

V době, kdy jsem měla roční vztah s přítelem, alespoň tehdy jsem si to tak myslela a brala to, že spolu regulérně chodíme, mně chodily pozvánky k přihlášení se do jedné sociální sítě. Statečně jsem těmto pozvánkám odolávala až do doby kdy vztah – nevztah krachl. Rozchod bolel víc než rozvod v mladších letech. Nesla jsem to docela těžce, návaly vzteku se střídaly s návaly lítosti. Na všechny chlapy kašlu, žádného nechci ani vidět. Toto předsevzetí mi vydrželo necelý měsíc. Pak jsem přijala pozvánku na sociální síť a její seznamku. Měla bych ji spíš nazvat sexseznamkou.

Není to až takový problém dát pár fotek do profilu, napsat základní údaje. A už to jede. Do kolonky co hledám, jsem dala větu: Chci koukat na západ slunce s mužem ve věku 35-45 let.

článek

Na to jako první zareagoval mladík ve věku 27 let. Po pár řádcích mi došlo, že nehledá romantiku, ale sex. „Zklamaná? To by chtělo vytlouct klín klínem? Já bych ti ji pěkně vytlouk! Udělám ti to tak, že se budeš svíjet v extázi.“ V momentě jsem ho odpálkovala a byla poněkud mimo, jak šel rychle na věc. „Já tu nehledám sex, jen s někým pokecat, poznat ho a pak se uvidí.“ Odepsala jsem jako nějaká romantička z mladických let. A ihned ho vymazala ze seznamu.

V zápětí tu byl další zájemce – 34 let opět jen zájem o sex. „Co to je? To jsou tu jen samí nadržení chlapi, nikdo normální?“ zoufala jsem si.

Jenže, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne! A tak se tedy jednoho večera utrhlo. Dalibor z Jeseníku na fotkách vypadal sexy, věk 28let. Z fotek bylo vidět, že hodně sportuje, posiluje a udržuje se ve skvělé fyzické kondici. Fotek tu měl dost a slušelo mu to, jak ve sportovním, tak v obleku. V zápětí se rozjela smršť zpráv. Zmínil se, že dělá, mimo jiné, i sportovní masáže. „Zrovna mě bolí záda. Přijedeš mě namasírovat?“ odepsala jsem mu pohotově. „Za hodinku končím v práci, tak za tebou můžu dojet, jaký máš telefonní číslo?“

článek

Vyrazil za mnou, i když to nebylo zrovna za rohem, přes 30km pro něho nebyl až takový problém. Naštěstí si moje číslo blbě napsal do mobilu. A když byl skoro na místě, zavolal na úplně cizí číslo. Tak mu nezbylo než jet bez ukojení svých choutek 30km zpátky domů. Pak mi napsal, co se stalo. A já pochopila, že jsem docela riskovala a udělala dvě zásadní chyby! Za prvé dala okamžitě svůj kontakt, a za druhé si ho ihned na poprvé pozvala k sobě domů!

Brala jsem to jako výstrahu a tyto chyby už nedělala.

Další adept, kvůli kterému jsem si založila skype, byl z blízka. S tím jsem si hned na začátku ujasnila, jakým směrem se naše komunikace bude ubírat.

Pár řádků typu – co máš na sobě? Co ukrývají tvoje kalhotky? Představuji si, jak ti prozkoumávám tvůj vlhký klín. A co ty jaké máš představy? Bylo jasné, že sex bude! Tedy spíš onanování na dálku.

Nevěřila bych, že pár slov přesně a detailně formulovaných ve správnou chvíli dokáže ovlivnit mysl natolik, že člověk může zažít orgasmus přes skype, a to oboustranně! Přiznávám, začalo mě to bavit víc, než na živo. Žádné riziko přenosu nemocí, riziko dostat se do spárů úchyláka a skončit tak bůhví jak. Nezávazný sex s cizím člověkem bez následků.

Aby skutečně nebyly nějaké následky, musí se dodržovat pravidla: neuvádět celé jméno, neudávat číslo telefonu, bydliště, neposílat intimní fotky s obličejem, nenechat se natáčet na web kameru. A máte jistotu, že vás dotyčný nevystopuje a nebude obtěžovat víc, než chcete. V tomto případě je to bezpečné! Pokud vás přestane dotyčný bavit, pak ho prostě vymažete ze seznamu kontaktů a je to. Může se sice znovu objevit, ale po pár ignoracích to prostě vzdá.

Proč tu píšu o rizicích? Málem jsem skončila v náruči mladíka, který nebyl až tak úplně psychicky v pořádku. Oproti němu jsem byla ve výhodě, nemám web kameru, ale on ano. Ukázal mi jak ho můj hlas a slova vzrušila, v pozadí bylo vidět, v jakém prostředí bydlí a podle předmětů v pokoji a tetování se dalo odhadnout, jaký stylem života žije. Sdělil mi, do jakých podniků chodí, s jakým typem lidí se schází. A já i podle přezdívky a těchto popisů zjistila, že patří mezi jedno z hnutí skinhead a některé jejich praktiky jsou drsné a protizákonné. Přes kamarády kamarádů jsem se dozvěděla, jaký přesně je to typ psychicky narušeného člověka. Od takových ruce pryč. Okamžitě jsem ho vymazala z kontaktů a nikdy se s ním osobně nesešla, i když to chtěl na živo.

Ano byly to vzrušující chvilky v mezidobí, než jsem našla a dokonale poznala skvělého milence a partnera. S kterým si užívám jak na živo tak i virtuálně.

18.7.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist