9 zaručených povzbuzovačů libida

Každému se může stát, že přijde období, kdy libido „vyhlásí sucho“ a chuť na sex je ta tam. Veškerou vášeň a touhu však můžete do svého života snadno vrátit – máme na to 5 jednoduchých tipů.

Pročtěte si erotickou seznamku (a neodpovídejte)

Je to jako číst pěkně pikantní erotickou knížku, ale je to online, dostupné kdykoliv, a rychle se dostanete k „jádru věci“. Najdete ženy, co hledají ženy, muže toužící po ženách a taky všech možných, ehm, dejmte tomu „výstřednstech“ – záleží, co všechno se vám líbí. Čtěte si sama, nebo i s partnerem. Zaručený úspěch potvrzuje i americký odborník na sexuální chování William A. Fisher: Při čtení lechtivých textů se nejspíš budete ze začátku hodně chechtat, ale smích se s největší pravděpoodbností ke konci přetaví ve zvuky jako aaaaach a oooooch…

Oblečte se do cukroví

Ze slaďoučkých bonbónků se dnes vyrábí nejen náhrdelníky, ale například i kalhotky nebo podprsenky. Tak proč si takové chutné negližé nepořídit a nenechat se okusovat? Klasické korálky můžete nosit na krku, zápěstí nebo třeba kolem kotníku – výhodou je, že v těchto místech obvykle bývají erotogenní zóny. Další nespornou výhodou cukrového spodního prádélka a doplňků je, že zanechá kůži sexy lepivou a sladkou. Jakmile vás váš partner „ohlodá“, může vaše tělo následně i olízat.

Skočte s ním do sprchy (v bílém triku)

Existuje snad chlap, kterého nechá v klidu mokré bílé triko lepící se na ženské tělo? To je ultimativní zapalovač vášní a u většiny mužů také jejich tajná představa. Nezapomeňte si ale před tím sundat podprsenku. Sama si budete připadat sexy jako holka z kalendáře! A on se z toho zblázní…

Pošlete mu fotku vašich rtů

A připojte výmluvný text o tom, co s nimi hodláte dělat, až se oba vrátíte domů. Vaše rty nemusí být jediným objektem fotky, vlastně jakákoli část těla podle jeho preferencí udělá dobrou službu 🙂 Je to skvělý způsob, jak si vzájemně připomenout, že je mezi vámi stále vášeň a přitažlivost. Je to jako předehra na dálku. To samé platí o erotických textovkách, smyslných vzkazech v hlasové schránce a neslušných e-mailech – jen mu je neposílejte na pracovní mail ani služební telefon 🙂

Hrajte si s jeho vlasy

Pamatujete, jak už malí kluci, když se jim líbí holka, začínají flirtovat tak, že si hrají s jejími vlasy? Nemusíte být v ložnici, ani to nemusí přímo vést k sexu, ale vzájemné doteky jsou známkou a základní potravou intimity. Vlasy a hlava pak hrají velmi důležitou roli, protože doteky na ní působí relaxačně. Můžete se dívat na film, nebo stát ve frontě, a nežně se dotýkat jeho vlasů, jako by se nechumelilo. Takové doteky v průběhu dne vedou k užívání intimity večer.

Použijte váš velký skákací míč

Jasně, ten velký gymnastický míč jste si koupila na cvičení, a proto teď na něj padá prach někde v koutě. Zapojte ho do svých sexuálních radovánek a udělejte z něj nástroj rozkoše! Překvapí vás, co všechno dokáže trocha toho pohupování a pohybu ze strany na stranu. Taky vám umožní pohodlně dosáhnout některých neobvyklých pozic… Zkrátka, hrajte si.

Oblékněte Evino roucho

Choďte doma nahá. Pokud si vás dosud partner vůbec nevšímal při mytí nádobí, věšení prádla, nebo třeba čtení časopisu na gauči, věřte, že teď si jeho pozornost rozhodně získáte. Samozřejmě, že je nejlepší, pokud děti spí, nebo jsou u sousedů… I když nebudete úplně nahá, když kolem něj projdete bez kalhotek nebo nahoře bez, okamžitě budete tím jedním, na co se bude soustřediti.

Sledujte 9 1/2 týdne

Příběh o vášni, jež se vymyká kontrole. Začne jako vzpomínka a změní se v konstantní vzrušení. Mickey Rourke a Kim Basinger mají mezi sebou nepopiratelnou chemii, tak si to užijte. Dokonce i vědecké výzkumy potvrdily, že ženy vykazují při sledování správně laděných filmů (nikoliv porna) silné emocionální reakce. Další filmy s podobnými účinky jsou třeba Králova přízeň, Pokání, Zápisník jedné lásky, Zakázané ovoce, Aféra Thomase Crowna, Betty Blue nebo Nesnesitelná lehkost bytí.
[[related]]
Kupte mu sexy spodní prádlo

Kromě toho, že s oblibou kupujete sexy spodní prádélko sama sobě, zkuste pro jednou udělat výjimku a pořídit taky nějaký ten pěkný kousek svému partnerovi. Velmi atraktivní jsou například červené, upnuté boxerky. Teorii o tom, že na lidské libido velmi působí i to, jak se sexuální protějšek v danou chvíli zrovna oblečen je rovněž potvrzena vědeckými výzkumy. Tak mu vyberte něco upnutého a nezapomeňte ho pochválit, jak sexy zadek v tom má, a taky třeba zmínit, že se nemůžete dočkat, až si ty trenky sundá.

4.8.2011 10:00| autor: Lucie Elen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist