Největší pusa na světě: Jak jí to sluší?

Mladá Ruska Kristina Rei by chtěla vypadat jako komiksová postavička. A protože měla nějaké ty rubly navíc, neváhala proměnit sen ve skutečnost. Rty po vzoru Jessiky Rabbit vykouzlila pomocí stovky silikonových injekcí za téměř 120 tisíc korun.

Dvaadvacetiletá Kristina měla od přírody úzké rty a považovala je za nesnesitelnou vadu na kráse. Přála si mít smyslně našpulenou pusu jako animovaná sexy postavička Jessica Rabbit. Vyzkoušela proto silikon, ale jedna injekce jí nestačila. Sama přiznává, že se na tomto drobném kosmetickém zákroku stala doslova závislou! Postupně si nechala napíchat do rtů přes sto dávek a utratila za ně zhruba 4000 liber (téměř 120 tisíc korun).

Kosmetické zvětšení rtů je poměrně bolestivá záležitost, ale Kristinu nic neodradí. „Myslím, že vypadám skvěle, a jsem díky tomu šťastná. Někdy na mě lidi na ulici pokřikují, nazývají mě třeba „velkou hubou“, ale je mi to jedno. Klidně bych šla i do většího extrému,“ prohlásila Kristina.

Své rty prý porovnávala s dívkami okolo sebe už od čtyř let. „Připadalo mi, že každý má pusu plnější. Moje starší sestra Ira měla nádherné, plné rty a také jsem zbožňovala Jessiku Rabbit. Ta je pro mě vzorem dokonalé krásy,“ říká Kristina. „Pro spolužáky jsem byla ošklivka. Nikdo nedělal narážky přímo na mé rty, ale věřila jsem, že větší pusa by mě učinila krásnější.“

Na první injekci Kristina zašla v sedmnácti. „Poprvé to bylo velmi bolestivé, ale výsledek mě nadchnul. Od té doby chodím na silikon pravidelně – kosmetičky to už vůbec nepřekvapí, když se u nich znovu objevím.“ Kristina tvrdí, že může jíst hned ten samý den po zákroku a nikdy ji nepostihly vedlejší účinky.
[[related]]
Zvětšené rty mi zvýšily sebevědomí. I moji rodiče jsou rádi. Nevadí jim, jak vypadám. Někteří kamarádi se mě snaží přesvědčit, abych s tím skončila, ale já ještě nejsem zcela spokojená,“ vysvětluje Kristina. Ačkoli nikdy neměla přítele a s extrémně obrovskou pusou nebude jednoduché nějakého ulovit, chce v plastikách zajít ještě dál.  „Jakmile si to budu moci dovolit, chci si nechat zvětšit i prsa z céček na velikost DD, chirurgicky poupravit nos a pozměnit tvar uší, abych vypadala jako elf. Je dobré být jiná,“ uzavřela svou zpověď Kristina, která aspiruje na zápis do Guinessovy knihy rekordů jako žena s největšími silikonovými ústy na světě.

29.11.2011 1:00| autor: Nataša Slánská

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist