Seznámení přes internet? 4 základní rady, jak na to

Máte na seznamu novoročních předsevzetí i bod týkající se hledání a nalezení nového partnera? Unavuje vás čekání na náhodu? Běžte štěstí naproti a zkuste se seznámit přes internet! Nevíte, jak na to? Je to velmi jednoduché!

Díky anketě s názvem „Jak se balí po česku“ zabývající se vztahovou a seznamovací problematikou už víme, že internet použije k seznámení skoro každý druhý Čech. Z toho vyplývá, jak moc jde doba kupředu a jak seznámení pomocí náhody už není, co bývalo. Jen se zamyslete nad tím, kdo z vašeho okolí poznal někoho při nákupech, ve frontě nebo na firemním večírku. Dnes se flirtuje převážně po síti, což zlí jazykové odsuzují. Ať je to jakkoli, každý, kdo dnes nemá založený profil na internetových stránkách seznamky, jako by nebyl. Jak si však takový profil správně vytvořit a vyvarovat se základních chyb, které lákají jen „ztracené existence“?

Bod 1. Vyberte správnou profilovou fotografii

To nejhorší, co můžete udělat, je nevěřit svému vzhledu. Myslete na to, že ne každý vyhledává protějšek s vizáží modelky a mírami 90-60-90, proč se tedy stydět za nadváhu a lhát? Pokud máte v dosahu někoho, o kom si myslíte, že je atraktivnější než vy, ne aby vás napadlo použít jeho podobiznu! Cesta k úspěchu je vždy dlážděna pravdou, proto hrdě vyvěste svůj portrét. Měl by být určitě pořízen v poslední době, žádné fotografie z dětství, nebo z prvního stupně základní školy. Ty většinou páchají víc škody než užitku!

článek

Bod 2. Informace o vašich koníčcích

Pokuste se vyplnit co nejvíce informací o tom, co děláte ve volném čase. Čím více, tím lépe. Prázdné kolonky nepůsobí dobře a vytvářejí špatnou zpětnou vazbu. Samozřejmě by se všechny vaše koníčky a záliby měly zakládat na pravdě. Když si budete vymýšlet a přikrášlovat realitu, aby to lépe vypadalo, riskujete, že se vám budou ozývat úplně jiní lidé, než si představujete, a budete si ze schůzek nebo komunikace přes síť odnášet jenom zklamání!

Bod 3. Buďte aktivní

Podle seznamovacího serveru Leyter až 40 procent uživatelů seznamky vyčkává na to, až je osloví ostatní. Chyba! Vezměte situaci do svých rukou a projevte nějakou iniciativu, vždyť každá snaha navíc se může vyplatit! Proč nezkusit napsat tomu fešákovi s modrýma očima něco vtipného? Nemějte strach. Je to pořád jenom internet a nikdo vás nekousne! Když bude nejhůř, stačí vypnout počítač, internet je anonymní záležitost. Tak s chutí do toho!

Bod 4. Nevzdávejte se v začátcích

Úspěch pozná jen ten, kdo se potkal i s neúspěchem, takže hlavu vzhůru, pokud hned napoprvé nepotkáte toho úžasného a dokonalého partnera. Tahle seznamovací hra je taky trochu o štěstí, které se musí pokoušet, a ne na něj hned zanevřít!

A co vy, máte nějaký recept na to, aby seznámení přes internet vyšlo na jedničku? Máte zkušenosti s takovým způsobem seznámení? Napište nám do diskuze.

Foto zdroj: profimedia.cz

9.1.2014 12:00| autor: Lucie Feiková
Více o tématu: internetčesko

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist