Jedničky, dvojky, trojky? Víme, jaké velikosti prsou dávají muži přednost!

„Co je malé, to je hezké,“ říkají často muži. Nebo: „Nezáleží ani tak na velikosti podprsenky, ale IQ.“ Jenže pravdou je, že na velikosti záleží! A jeden zajímavý experiment to jednoznačně potvrdil.

Experiment s krásou

Společnost, která se zabývá plastickou chirurgií, vyvěsila na seznamku dvě fotky jedné ženy. Modelka Carla z Manchesteru (24) má v reálu velikost prsou jedna, ale digitálně upravené fotky jí pár čísel přidaly, a tak se Carlino vylepšené dvojče mohlo pochlubit pětkami. Její profily byly jinak úplně stejné. Autoři testu pak týden čekali, co se bude dít. A výsledek? Prsatější verze Carly přitáhla o 34 % více mužů. (Konkrétní čísla: 809 mužů získala prsatá, 602 méně vyvinutá).

Zajímavé byly také komentáře. Žena obdařená napěchovaným dekoltem přitahovala i lehce lascivní poznámky a v podstatě většina komentářů seznámení chtivých ctitelů se týkala pouze fyzického vzhledu. Nechyběly hlášky jako: „Co taková kráska pohledává na seznamce?“ „Wow, jsi skutečně nádherná. Líbí se mi tvůj úsměv.“ „Ahoj, Carlo, jsi fakt kočka. Jaké jsou tvé další kvality?“ Našel se i muž, který lehce zapochyboval o svých možnostech a kontakt navázal větou: „Váhal jsem, jestli tě oslovit, nebo ne, vypadáš, že jsi trochu jiná liga, než je ta moje.“

Vyskytly se ale i vulgární poznámky, jejichž autoři se netajili tím, že mají zájem výhradně o sex: „Vypadáš jako holka, které se líbí, když ji někdo přirazí ke zdi a o…á.“ „Chceš sex s Olliem? Prosím, odpověz, chtěl bych tě š…t.“

Oproti tomu méně vyzývavá fotka s digitálně neupraveným hrudníkem vybízela k poněkud obecnějším komentářům, které nebyly přímo „na tělo“. Naopak, byly o poznání decentnější: „Fajn, že jsem tě potkal. Co děláš ve volném čase?“ „Vypadáš jako typ dívky, který více dává, než dostává, nemám pravdu?“ „Ahoj, taky se ti líbí tohle počasí stejně jako mně?“ Tak například zněly některé z nich.

Co na to čtenářky?

Čtenářka Karolína (32 let) má naprosto jasno: „Tady se jasně ukazuje, že jsou chlapi prostě paka a jde jim jen o jedno. A co hůř, ve své pitomosti si myslí, že když má žena větší prsa, musí to být automaticky sexuální bohyně, nebo co. Pokud se jednou rozhodnu seznamovat přes seznamku, rozhodně tam dám takovou fotku, která moje prsa nechá v dokonalém utajení. Mám totiž pětky!“

Patříš spíš k ženám, které by nějakou tu velikost navíc přivítaly a závidíš všem těm víc obdařeným? Otázkou je, jestli je vůbec co závidět. Tady máš 5 pro a 5 proti velkým prsům:

5 pro velká prsa  

  1. Velká prsa upoutají pozornost. K čemu jsou krásné šaty s hlubokým dekoltem, když do nich není co dát?
  2. Také bikiny, plavky, krajková podprsenka či korzet vypadají lépe, když je do nich co dát.
  3. Odpoutají pozornost od jiných drobnějších nedostatků.
  4. Ženy s velkými prsy působí mateřsky, tedy jako potenciální dobré matky.
  5. Plný dekolt bývá nejsilnější ženskou zbraní. Občas může pomoci při řešení svízelnějších situací, třeba placení pokuty či zkoušce z předmětu, o kterém dohromady nic nevíš.

5 proti velkým prsům

  1. Na velká prsa se hůř shání podprsenka. A jsou-li opravdu velká, je to často nadlidský výkon.
  2. Hůř se s nimi sportuje.
  3. Muži mají často hloupé poznámky, do očí se ti zkrátka nikdo nepodívá.
  4. Může od nich bolet krční páteř.
  5. Časem ztrácejí pevnost.

Ať už se pyšníš velikostí prsou jedna nebo pět, vždycky si můžeš udělat radost hezkým spodním prádlem. Tak se nech inspirovat v naší fotogalerii.

Foto: Shutterstock.com, pinterest.com, hawtcelebs.com

11.12.2015 4:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist