Vyzkoušejte Feromon Party – nejnovější způsob seznamování!

Najít si partnera podle pachu? Když se pětatřicetiletá Linda, která po rozchodu s přítelem žije už nějakou dobu sama, dozvěděla o pachovém seznamování, nejdřív nevěřícně kroutila hlavou. Jenže novinka jí stále ležela v hlavě. A čím víc o ní přemýšlela, tím víc jí začínala věřit. Proč by to vlastně nemělo fungovat? Vždyť vůni Pavlova trička si přece pamatovala ještě dlouho poté, co navždy zmizel z jejího života…

Od online hledání po pachový výběr

Není pochyb o tom, že online seznamování je v poslední době in. Je příjemné vybírat si potenciální partnery z tepla svého obývacího pokoje. Prohlížet si jejich fotografie a informace, které o sobě prozradí. Na oplátku jim poskytovat ty své, vyměnit si pár emailů a rozhodnout se, zda vás protějšek zaujal natolik, aby stál za případné setkání. Existuje už spousta seznamek, které umožňují použít různá kritéria výběru, a vy budete mít jistotu, že se budete potkávat s protějšky, které budou ladit s vaším životním stylem, požadavky a zájmy. Chvíle strávené ve virtuálním světě se tak mohou proměnit ve skutečnost. Jenže moderní trendy jdou ještě mnohem dál. Protože zaměstnaná žena i muž točící se v kruhu práce-domov má malou šanci potkat někoho jiného, nabízí se i další cesty, jak najít toho pravého. Jednou z nich je právě pach či vůně partnera.

Před spaním se nevoňte

Feromon party, tedy setkání, na nichž hledáte svého partnera právě na základě svého citlivého nosíku, se staly hitem v USA. Nyní se objevují také ve Velké Británii, kde jsou neméně populární. Co musíte provést, abyste se mohly takovým způsobem seznámit? Jednoduše si seženete čisté nové bavlněné tričko a tři noci za sebou se v něm vyspíte. Tričko do sebe nasaje váš tělesný pach. Nesmíte proto před spaním používat žádné parfémy nebo deodoranty, ty by výsledný efekt experimentu úplně zhatily. Přirozenou vůni vašeho těla by jednoduše přehlušily. Pokud se chcete feromon party zúčastnit, jednoduše se před spaním pouze umyjete, nijak se ničím nevoníte a ulehnete.

článek

Chemie lásky rozhoduje

Na party pak dorazíte s takto použitým tričkem. Vložíte ho do sáčku, na který napíšete číslo a označíte buď modrou barvou (muži) nebo růžovou (ženy). Potom už jednoduše čicháte k sáčkům s tričky ostatních účastníků. Muži čichají k dámským trikům, ženy k pánským. Váš nos rozhoduje o tom, zda vám bude dotyčný partner vonět. Přestože se to může zdát na první pohled zvláštní, je pravda, že feromony nám i v běžném životě ukazují, kdo nám vyhovuje a kdo ne. Ne nadarmo se říká: „Najít někoho po čuchu“. Chemie lásky zkrátka rozhoduje za vás. „Měla jsem jedno Pavlovo tričko, ve kterém pravidelně spával, jakmile byl u mne. Když byl potom delší dobu pryč, mazlila jsem se s tím tričkem a připomínala si ho. Měla jsem pocit, jako by byl se mnou,“ vzpomíná Linda a potvrzuje tím naše předpoklady.

Vyčichejte si toho pravého

Někdo vás podvědomě přitahuje právě proto, že vám voní jeho tělesný pach. Zajímavé také je, že vědci dokázali, že si podle pachu vybíráte svůj pravý opak. Tedy ženy si vyberou muže, který má úplně jinou vůni než ony samy. Zřejmě si tímto způsobem také vyčichají toho nejlepšího samce pro zplození potomstva. Ovšem pro někoho může být taková čichací metoda příliš velkým narušením intimity. Pro citlivé nosíky také může být problém nechat se najednou zahltit tolika pachy. Zkrátka těžko říci, zda tato metoda 100 % funguje a podaří se vám na čichacím setkání najít správného partnera. Za pokus to ale možná stojí.

Věříte tomu, že feromony hrají hlavní roli ve vašem výběru partnera?

Foto zdroj: profimedia.cz

23.10.2014 12:00| autor: Helena Stejskalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist