Svět celebrit: Zrušené koncerty, láska jako z románu i smutek a pláč

Dara Rolins pracuje s Rytmusem na miminku. Vendula Svobodová prožívá tahanice o syna, Čejková čelí trestnému oznámení. Brad Pitt by měl litovat, že opustil Jennifer Aniston a Hulk Hogan řeší pornoskandál. Co vše se událo ve světě showbyznysu za posledních pár dní? Zjistili jsme pro vás.

O tom že Dara Rolins bojuje s Matějem Homolou o péči jejich jediné dcery Laury už bylo napsáno mnohé. Pár nešetřil špínou, kterou na sebe přes média házel a boj o dceru tak plnil stránky snad všech bulvárních plátků v zemi. Dnes už je rozhodnuto. Malá Laura zůstává definitivně v péči Dary Rolins, nikoliv však z nařízení soudu, ale po vzájemné dohodě obou bývalých partnerů. Dara se tak zase nejen usmívá, ale plánuje také s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem miminko. To už by chtěla přivést do nového domu, který si pořídili.

Jennifer Aniston se snad konečně zbavila stínu svého bývalého manžela Brada Pitta. Krásce, která rozchod s milovaným mužem velmi těžce nesla, se štěstí v lásce od rozvodu spíše vyhýbalo. Teď to konečně vypadá, že se na ní usmálo štěstí a ona konečně našla ztracenou lásku v náručí kolegy z branže – herce Justina Therouxe. Pár plánuje v nejbližších měsících svatbu, na které se kromě hvězdných hostů a přátel obou snoubenců chystá také bývalá tchýně Jennifer – matka Brada Pitta. To musí asi Angelina dobře skřípat zuby.

Jestli si někdo zaslouží pohodový a klidný život, pak je to docela jistě ředitelka nadačního fondu Kapka naděje a máma sedmiletého Jakuba, Vendula Auš Svobodová. Čelila dvakrát smrti blízké osoby a nyní se jí život znovu sesypal jako domeček z karet. Nevěra a následný rozchod s manželem Patrikem Aušem ještě nestihl přebolet a už musí řešit další starosti. Rozchod s manželem totiž neprobíhá v klidu ani pohodě. Spory se řeší přes malého Jakuba, kterého Vendula údajně nechce Patrikovi půjčovat. Nedivíme se.

Stejně se životem pere i krásná Vilma Cibulková. V posledním roce řešila nejen partnerskou nevěru a rozchod, ale také drogovou závislost své devatenáctileté dcery. Sama herečka si prošla závislostí na alkoholu a následným léčením, takže moc dobře věděla, jak těžká pouť její dceru čeká. Možná pro ní ani nebylo takovým šokem, když prvotní pokus o léčbu nevyšel. Teď však vypadá, že se u ní blýská na lepší časy. Do života jí vstoupila láska v podobě mladičkého, o čtyřiadvacet let mladšího Filipa a i Šimona se zdá pochopila, že život nelze prožít v drogovém opojení smysluplně.

V lehké životní situaci není ani kdysi velmi oblíbená moderátorka Mirka Čejková. Jak se ukázalo, tak její nařčení, která sypala na hlavu exmanžela Marka Vítka, nebyla tak úplně pravdivá. Odměnou jí je trestní oznámení za lživé obvinění. Není to poprvé, co se rozchází za takto dramatických okolností. I předchozí manžel, golfista Alex Čejka, čelil podobnému obvinění. Ovšem zdá se, že tentokrát padla kosa na kámen. A pokud soud uzná trestní oznámení Marka Víta jako oprávněné, pak by reálně hrozilo bývalé moderátorce i vězení.

Velký skandál se rozeběhl také v životě wrestlingového zápasníka Hulka Hogana. Ten nejen, že svedl manželku svého kolegy, ale ta si jej přímo při činu nahrála a poté jejich milostnou aférku zveřejnila na internetu.

Jako velkou prohru musí vnímat rušení svých koncertů stálice naší hudby jako je Ivan Mládek nebo Václav Neckář. Lístky na velkolepé turné se nepodařilo vyprodat a  tak se pořadatelé rozhodli zrušit velkou část plánovaných koncertů. Velká škoda pro fanoušky i samotné zpěváky.

[[related]]

Foto zdroj: profimedia.cz

13.11.2012 12:00| autor: Dorotka G.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist