Sexy politik vystavuje své svalnaté tělo – prohlédněte si ho!

V našich zeměpisných šířkách si jen těžko dokážeme představit jak vypadá sexy politik, natož pak svlečený, sexy politik. Faktem je, že domácí osazenstvo politické scény udělá lépe, zůstane-li oblečené. Konec konců, sexy mozek se přeci pozná hned na první pohled.

Nevěšme hlavu, zdaleka nejsme jedinou zemí, kde je absence přitažlivých politiků zcela běžnou záležitostí. Nebyla by to však Amerika, aby se v ní nenašla ta pověstná „výjimka, která potvrzuje pravidlo“. Illinoiský kongresman Aaron Schock (29) totiž svléká svůj pracovní oblek a vystavuje šlachovité tělo naprosto běžně.

Kromě politických aktivit a problematiky veřejných vztahů se totiž naplno věnuje i propagaci svého zevnějšku. Možná i to je však prostředek, jak pozitivně působit na společnost. Aaron chce pravděpodobně všem ukázat, že „všechno jde, když se chce“.  Ovšem, že své vypracované tělo a sportovní úspěchy neschovává za nějaké zázračné metody zkrášlení postavy. Jak pro magazín Men’s Health sám přiznal, není to zadarmo.

Když jsem byl na střední škole, začal jsem pociťovat, že se s mým tělem se něco děje. Kdybych na sobě nezačal pracovat, rozhodně bych teď vypadal jinak,“ vysvětluje sexy kongresman své začátky s fitness. Aaron také usiluje o to, aby si všichni, kdo se snaží shodit nějaké to kilo uvědomili, že při jejich úsilí jsou diety a nízkokalorická strava až druhořadými součástmi. Na prvním místě je pohyb. Kongresman sám denně „obětuje“ dvě hodiny na posilování a sportování, udělá několik desítek sklapovaček a nezapomíná ani na běh.

Cvičení je pro mě mnohem důležitějí než dieta, protože spálím hodně kalorií. Navíc mě pohyb udržuje ve skvělé psychické pohodě a zbavuje mě stresu,“ dodal nejmladší americký kongresman s božskými „buchtami“ na břiše. Nuže, co říkáte dámy? Ty dvě hodinky pohybu denně stojí zato…

Připraveno ve spolupráci s diva.sk

18.5.2011 12:00| autor: El

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist