Pět tipů pro silvestrovské svádění

Oslavit příchod nového roku coby singl vůbec nemusí být nuda. Naopak, je to skvělá příležitost k navázání nového románku – tak se má nakonec správný Silvestr pojmout! Jak na to?

1. Buďte přirozená
Kouzlo osobnosti tkví v nenucenosti. Nedávno jsem zaslechla rozhovor zhrzeného ctitele, který si vyléval srdíčko svému kamarádovi. „Prosím tě, co na něm ta holka vidí? Já chodím do posilovny, mám mnohem lepší tělo než on, hraju na kytaru, vydělávám víc peněz…“ Víte, co mu na to řekl kamarád? „Možná je to tím, že musíš vynakládat tolik úsilí, abys zaujal, zatímco ten druhý to má dáno od přírody.“ Něco na tom je. Na nic si nehrajte, nesnažte se zaujmout tím, co umíte a jak jste dobrá v práci, zaujměte svojí přirozenou osobností.

2. Neseďte v koutě
Poupátka v koutě málokdo najde, naopak je nebezpečí, že uschnou. Silvestrovská party je tu od toho, aby se člověk bavil, jinak jste mohla zůstat sedět s rodiči před televizí. Nemusíte zrovna sršet vtipem, když to nemáte v povaze, ale usmívat byste se měla celý večer, ať je vidět, že nezkazíte žádnou zábavu.

3. Nebojte se odvázat
Stydlivost by měla jít na Silvestra plně stranou. Není potřeba tančit v bikinách na stole, přílišná upjatost ale není při této příležitosti žádaná. Zapomeňte na černošedé neforemné oblečení halící tělo od krku ke kotníkům, na Silvestra si můžete dovolit být víc sexy. Stejně tak je povolen výraznější make up a crazy účes. Jestliže vaši přátelé rádi tančí, netrhejte partu, i když třeba tanec není vaše parketa. A nakonec, nebojte se komunikovat! Nedržte se cípu sukně své nejlepší kamarádky a bavte se s každým.

4. Hlídejte si záklopku
Nemáme v úmyslu udělovat maminkovské kázání, nicméně také jsme byli mladí a víme, jak se může silvestrovské flirtování nepěkně zvrtnout, když se zkombinuje ovocná bowle plná vodky se šampaňským a několika panáky tequily. Místo vyhlédnutého idola pak celou noc objímáte záchodovou mísu. Je třeba vědět, kdy říct dost.

5. Udržte flirt v nezávazném duchu
Fňukání o tom, jak jste se dříve v mužích zklamala a marně hledáte skutečného rytíře se smyslem pro rodinu, si nechte na valentýnskou seznamku. Poslední den v roce by měl být náležitě divoký, jako by nebylo žádné zítra. Zda se z vašeho silvestrovského flirtu vyklube vážný vztah, zatím nechte koňovi. Ten je někdy mnohem moudřejší… a hlavně nekazí žádanou vášeň.

30.12.2011 12:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist