Ženská ejakulace – třešnička na sexy dortíčku

Už asi víte, že opravdu existuje. Ovšem víte, že muži z mokrého orgasmu šílí?! Tedy většinou, je to podle mnohých jedna z nejrajcovnějších podívaných, která prý existuje.

Za ženskou ejakulaci může malá neprobádaná oblast mezi močovou trubicí a pochvou s názvem „ženská prostata“. Ta umí v příznivých podmínkách vyprodukovat až neuvěřitelné množství tekutiny.

Věk je výhodou, nikoliv podmínkou
Platí, že orgasmické ejakulace mohou dosáhnout snáze ženy po třicítce či ještě starší, ale není to neporušitelnou podmínkou. Zahanbený pocit „já jsem se u toho počůrala“, může zažívat i leckterá dvacítka. Důkaz, že si žena sex užívá s maximální uvolněností, je pro mužské ego doslova energetickým nabíječem.

Vzrušení a stimulace = ejakulace

Záviděníhodná Skeneho žláza! To je ona – ten viník, jež sídlí nad bodem G! Skeneho žláza dozrává s věkem, proto je tento „dar“ vlastní spíše starším ženám a některé tuto věc zcela postrádají. Tekutina se v této žláze při vzrušení hromadí v oblasti bodu G, takže lze pohmatem poznat její naplnění a zduření. Dostavuje se mohutný pocit, že se vám chce na malou, budete-li v něžné či silnější stimulaci budete pokračovat, močovou trubicí může ve slastném pocitu uniknout pár kapek či až půl litru čiré, lehce nasládlé bezbarvé tekutiny. Ta na rozdíl od moči nijak nezapáchá a nezanechává po zaschnutí skvrny.

Vývod Skeneho žlázy je do močové trubice, proto je tato tekutina s močí často zaměňována. U některých žen bývá častý pocit na močení hned po sexu, to může být důkazem, že tyto žlázy fungují, ale (zatím) odvádějí tekutinu opačným směrem do močového měchýře.

[[related]]

Jak na to?
Jednoduše. Musíte najít ten správný bod, který při dráždění působí tyto libé pocity. Nejčastěji je to oblast bodu G, tedy horní třetina pochvy směrem ke klitorisu. Dráždit se dá zevnitř, ale i zvenčí lehkým tlakem zhruba v oblasti, kde končí horní část ochlupení.  A pak už vše jen záleží na šikovnosti partnera. Ne každý sex však musí být notně oslazený touto třešničkou.  Ženy uvádí, že schopnost dosáhnout mokrého orgasmu se mění v závislosti na menstruačním cyklu nebo jim to jde lépe, pokud jsou uvolněny například skleničkou alkoholu.

TIP: Tento jev nemusí být vždy nutně provázen orgasmem, ale „pouze“ libým pocitem. Pokud ho však již žena zažívá jako nefalšovaný orgasmus, popisuje jen jako mnohonásobně silnější.

A co vy? Patříte mezi ty, které si dopřávají sexu s ejakulací? A je podle vás orgasmus s ní opravdu mnohem silnější?

31.8.2012 8:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist