Sex ve sprše: Výhody a úskalí

Tekoucí horká voda, pára vytvářející intimní oblaka, která zahalí vaše tisknoucí se těla. Taková je klasická představa o sexu ve sprše. pojďme se však podívat trochu hlouběji na úskalí i výhody tohoto lákavého způsobu milování.

Co je na milování ve sprše skvělé, přitažlivé a jaké jsou jeho výhody?
Třeba pod vodopádem droboulinkých kapek je krásné jen prostě stát a hledět na milovaný protějšek. Ten jistě ocení, když jej ve sprše navštívíte v letních šatech a necháte si je všudypřítomnou vodou přilepit na tělo. Přímo při milostném aktu se nemusíte obávat, že „vyschnete“, a stejně tak se i méně „ústně zaměření“ mohou odhodlat k orálním radovánkám.

Ve sprše to navíc všechno příjemně klouže, takže se můžete zkroutit do originálních poloh. Vlažná voda a pěna jsou těmi správnými přísadami do koktejlu vzrušení. Místo milostné předehry můžete zvolit vzájemné omývání nejrůznějšími masážními houbami (a nezapomeňte na intimní partie). Při té příležitosti se na něj můžete trošku více přilepit tak, aby cítil, jak mu vaše bradavky klouzají po těle. Nakonec už jen zbývá hladit se a objímat ve stoje, v dřepu, v sedě i v kleče. Krásně, dlouze a vášnivě se líbat, vzájemně se masírovat a úžívat si mokré hrátky.

Jaké má milování ve sprše nevýhody, jaká skýtá úskalí a rizika?
Jednoduše řečeno, pokud patříte k těm, kapičku nemotornějším osůbkám, mohou se všechny výše uvedené výhody stát doslova osudnými. Tak například zmiňovaná vlhkost a kluzkost se mohou stát i životu nebezpečnými faktory. A HLAVNĚ POZOR!!! Když už budete padat, nechytejte se jeho penisu, byť se vám bude zdát sebevíc tvrdý! 🙂 Také orální sex může představovat spíš předzvěst komediální scénky… Obzvlášť pokud je váš sprchový kout poněkud stísněnější – je totiž nutné před partnera pokleknout. Počítejte tedy s tím, že vám bude voda padat do očí a vašim kolenům také asi nebude příjemné smýkat se na tvrdé podlaze.

[[related]]

Daleko bezpečnější je milostná poloha v předklonu, kdy se opřete o stěnu sprchy a necháte partnera přistoupit zezadu. Také je poměrně „neškodná“ poloha, zvaná „na turka“. Spočívá v tom, že si partner sedne na podlahu sprchového koutu do tureckého sedu a vy jednoduše „naskočíte“. Výhodou je přímý kontakt z očí do očí a možnost vzájemného líbání na prsou, krku a rtech.

Malá rada na závěr
Pokud nemůžete stoprocentně důvěřovat voděodolnosti své voděodolné kosmetiky, raději se úplně odličte, nebo skončíte jako Rorschachův test…

13.9.2011 12:00
Více o tématu: sexsex ve sprše

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist