Penisy všech tvarů a velikostí? No problem…

Velikost penisu je odjakživa zdrojem nejistoty mnoha mužů, a tak pokusy o jeho prodloužení jsou známy již z historických pramenů. Ovšem nejenom velikost, ale i tvar mnohdy dokáže ovlivnit sexuální výsledky a posunout míru rozkoše zase o kousek dál…

Údaje o tom, jaká délka a obvod je běžný, se v různých studiích nepatrně liší, v závislosti na metodice měření a na studovaném vzorku populace. Podle lékařské studie z roku 1996 je průměrná délka tzv. flacidního penisu, tj. v klidovém stavu, kolem 9 cm, při erekci 13 cm, s obvodem kolem 11 cm.

Ohnutý penis

Je znakem nejednoho muže. Někdo má zakřivení směřující dolů, jiný do boku, další je vztyčený jak Eiffelova věž… „Dokud funguje, není co řešit,“ říkají si muži a víc se tím nezatěžují. Ale co partnerka? Může být v důsledku zakřivení penisu o něco „ochuzená“? Nebo snad naopak?

Důvody zakřivení

Odborníci už na tu záhadu přišli. Nejde jen o genetické dispozice, jak by si mnozí mysleli. Klíčovou roli v ohnutí penisu sehrává i partnerovo spodní prádlo! Pokud během svého vývoje nosil příliš těsné spodky či kalhoty, které ho v intimních partiích i jen mírně škrtily, jeho orgán neměl ve všech svých částech stejný přísun živin a výsledek už poznáte – topořivá tkáň je vyvinutá nerovnoměrně. Důsledek: ohnutý penis. Jestliže nejde o podstatné zakřivení, funkce penisu je nenarušená a partnera to velmi netrápí. Ale co vy?  Má ohnutí partnerova penisu vliv na intenzitu vašeho sexuálního zážitku? Má!

Co říkají vědci?

Mírné ohnutí penisu na sexuální styk nemá evidentní vliv. Snímky souložících osob z magnetické rezonance odhalily, že během soulože v misionářské poloze, je ohnutý každý penis, i ten, co je běžně rovný. Při této poloze se úd zakřivuje nahoru pod úhlem 120 stupňů, a to bez ohledu na hloubku proniknutí a velikost penisu.

Vagína je pohlavní orgán, který je měkký, poddajný a velice přizpůsobivý. Pokud jde o mírné zakřivení, adaptuje se na tvar penisu bez větších komplikací. Ohnutí údu pak způsobuje dráždění na bočních, horních a nebo dolních partiích uvnitř partnerky (v závislosti od sklonu ohnutí). Tření těchto míst může vyvolávat pozitivní i negativní odezvy, to je velmi individuální a záleží od stupně zakřivení. Jsou případy, kde je penis natolik zakřivený, až je potřebný chirurgický zákrok. Protože V těchto několika eventualitách by byl případný sexuální styk pro oba partnery pravděpodobně víc bolestivý než příjemný – jestli by byl vůbec možný.

Penisový výběr

Každý penis nás umí v určitých polohách více či méně vzrušovat. Při některých typech snadno dochází k dráždění bodu G, samozřejmě pokud zvolíme tu správnou polohu. Takže, pokud v trenýrkách neobjevíte „gladiátora“, nezoufejte!

Poradíme vám, které polohy jsou při jakém tvaru ty nej!

Široký penis – „Žilnáč“
Může někdy u některých žen vyvolat i obavy. Ve většině případů jsou zbytečné, protože vagina je velmi elastická. V tomto případě je důležité dokonalé uvolnění, takže si dopřejte se svým drahým relaxační koupel, spojenou s masážemi. Líbejte se a oddávejte se předehře. Před samotným pohlavním stykem použijte dostatek lubrikantu – oba. Nejvhodnější poloha je v tomto případě taková, v níž budete nahoře vy. Tak si budete moci určovat nejen rytmus, ale i hloubku vniknutí. Zkuste spíše kroužit boky než jezdit.

Úzký penis – „Niťák“
Může na první pohled vyvolat mylné představy, že se ve vás ztratí a nic nebudete cítit. Polohou slasti pro vás bude poloha na břiše. (Tedy žena leží čelem dolů a trošku roztáhne nohy, tak aby ji partner mohl obkročit.) Když do vás vnikne, sevřete stehna a penis v sobě pevně uvězněte. Takto se zesílí tření o stěny pochvy a pocit „prázdnoty“ zmizí.

Příliš dlouhý – „Snake“
Pocit, že vám při sexu bude někdo „šimrat žaludek“ asi moc příjemný není. Avšak i dlouhý model si můžeme „zkrátit“, jinak to může opravdu bolet. Samozřejmě, nebudete potřebovat nůžky, ale…  Nejvhodnější je poloha, při které budete opět nahoře, ale budete na něm ležet, ne sedět – on lěží na zádech vespod a vy na něm. Takto se do vás dostane, ale ne celý.

Krátký – „Drobek“
Majitelé krátkého penisu mají mnohdy skoro celý život co dělat, aby na svůj nedostatek zapomněli. Avšak vy si jeho nedostatku vůbec nemusíte všimnout. Při milování si lehněte na záda, a když do vás vnikne, zvedněte nohy. Když je ještě i doširoka roztáhnete vnikne do vás hlouběji. Navíc bod G se nachází pár centimetrů od vstupu, takže na něj dosáhne i „Drobek“. Kratší penis navíc umožňuje perfektní orální sex, tak si ho vychutnejte.

Zahnutý – „Věšák“
Pokud má váš partner penis ohnutý tak, že žalud míří k nebi, je to příslib bohaté slasti. Takto tvarovaný penis totiž při každém vnoření dráždí bod G. Dopřejete si jej zejména v poloze, při které budete oba pro změnu sedět. On na zemi nebo na posteli a vy na něm. Nasedněte však ještě, když leží na zádech, a až pak si ho vytáhněte do sedu. Když k tomu přidáte objímání, líbání a laskání, které tato poloha bohatě umožňuje, pochybnosti o tom, zda si užijete skvělý sex, mít rozhodně nebudete.

Zahnutý – „Skobáč“
Když je penis vašeho partnera při erekci ohnutý směrem dolů tak, že se žalud jakoby „dívá“ do země, působí smutným dojmem. Avšak vy smutná být nemusíte. Posaďte se na něj tak, že se vám bude dívat na záda, při nasedání si chytněte rozkošníka za kořen a zapasujte. Můžete hopsat do sytosti. Výborná poloha je i na čtyřech, přičemž muž klečí za vámi. Intenzivní dráždění bodu G máte v obou polohách zajištěno.

Foto zdroj: thinkstockphotos.com

9.2.2015 4:00| autor: Lucie

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist