Učitel

Skoro každému z nás z dob školních let zůstal v paměti nějaký učitel. Vzpomínáme na doby našeho mládí s nostalgií, někdy kladnou někdy zápornou.

V době svého dospívání jsem se platonicky zamilovala do svého učitele přírodopisu a zeměpisu. V té době to byl mladíček čerstvě po vysoké. Tmavé jiskřivé oči, tmavá pleť, tmavé vlasy, prostě takový ten jižní typ. Já a moje spolužačky osmé třídy jsme k němu obdivně shlížely a předháněly se v rafinovaném oblečení.

Roky utíkaly jako voda, já dostudovala střední školu, nastoupila do práce. Provdala se, založila rodinu. Po desíti letech naše manželství začalo dostávat velké trhliny. Láska, úcta, vášeň všechno postupně vyprchalo. A manželství se rozpadlo. Pochopila jsem, že můj bývalý byl ten, kdo se na lodi zvané manželství jen vezl a nikdy nevesloval. O děti nejevil zájem, nikdy s nimi nic nepodnikal, nezajímala ho jejich výchova. Všechno bylo na mě. Rozvod bolel, ale jelikož nejsem ženská z cukru a hned tak mě něco nesrazí na kolena, vstala jsem a začala znovu žít. Sama se svými dvěma syny. V té době se na mě usmálo štěstí v podobě dědictví po babičce, která mi odkázala svůj domek v mém rodišti. Postupně se mi podařilo z úspor našetřit na rekonstrukci domku. A vždy kousek po kousku jsem spolu se svými syny nechala něco opravit, přebudovat.

článek

Můj starší syn je od malinka postižený. A tak jeho péče byla poněkud náročnější, musel chodit do specializované školy pro postižené. S přibývajícími lety se jeho stav zlepšoval a stačila mu specializovaná výuka na normální základní škole s asistentem. Při přestupu na vyšší stupeň se však začaly objevovat problémy s některými učiteli. Syn chodil ze školy hodně nešťastný. Vystupňovalo se to na tolik, že v předposledním ročníku dva měsíce před koncem školního roku jsem se radikálně rozhodla pro změnu jeho školy. Bylo to pro klid syna a částečně i z důvodu náročného vození do vzdálené školy. Rozhodnutí bylo rázné a já ze dne na den syna přehlásila do mojí rodné vísky, kde měl školu pár metrů od nového domova.

Hned po prvním dni byl můj syn úplně nadšený ze svého učitele zeměpisu a přírodovědy. Při představování panu učiteli se pochlubil, jakou má skvělou maminku, která všechno zvládne, zařídí, jaký máme domeček, zahradu, jak máma skvěle vaří a stará se. Prostě vychválil mě až do nebes. A dokonce pana učitele k nám pozval! Po delším povídání jsem zjistila, že je to ON! Má platonická láska z dívčích let. Náhoda nebo osud mě k němu vrací? Jedno odpoledne jsem vyzvedávala syna u školy a spatřila ho! Za ty roky zmužněl, přibylo trochu vrásek a narostlo bříško, ale tmavá pleť a čokoládové oči mu zůstaly. Z jeho povídání jsem se dozvěděla smutný životní příběh. No to je zvláštní, on je sám a já taky. To už si ten osud se mnou pěkně pohrává! To je výzva! Tak jsem nenamítala, když pan učitel projevil zájem o návštěvu a prohlídku našeho domku.

článek

Přišel jako správný kavalír s kytkou a lahví vína. Bylo teplo, a tak prohlídka domu skončila na zahradě v zahradním altánu. Nejvíc se mu líbila moje chlouba – skalka. Nalila jsem si vínko a povídali jsme si. Nezůstalo jen u povídání. Možná za to mohlo víno, možná vůně květů. Za chvíli jsem ztratila všechny zábrany a odhodlala se k činu. Upřeně se mu dívala do očí. Jen tak omylem se dotkla jeho ruky, kolen. A můj učitel přistoupil na mou hru. Dlouze se mi podíval do očí, až se mi zatočila hlava. Letmá pusa. Já si ho však přitáhla víc a vášnivěji mu jeho pusu oplatila. Tělem mi projel elektrický výboj. Teď nebo nikdy! Rukou jsem mu zajela pod košili a hladila jeho chlupatou mužnou hruď. I on zajel rukou pod tričko a začal si pohrávat s mými bradavkami. Druhou rukou zajel do kalhotek, ale jen tak lehce se dotknul a pomalinku hladil mé lůno. Pomalinku a něžně. Čím pomaleji si hrál, tím víc jsem vlhla. Docela mě napínal. Prostředníček vsouval víc a hlouběji a ukazováčkem a prsteníčkem ji otvíral.  Potom mi vložil svou hlavu do klína a dráždil mi ji jazykem i prsty zároveň. Ze sedu jsem se sesunula do polohy ležmo. To už nevydržel a vjel do mě svým údem naplno. Pevně jsem ho svými stehny obemkla. Hned v zápětí měl výstřik, ale neodpadl. Pokračoval v dráždění dál a dál. Rozdmýchal ve mně dávno zapomenutou vášeň tak, že málem shořel altán. Skoro jsme ho zbourali svými těly. Já našla super zralého milence, přítele a syn skvělého kamaráda, učitele.

Foto zdroj: profimedia.cz

30.5.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist