Škola sexu: Nejzábavnější domácí úkoly všech dob!

V utajené lokalitě poblíž Vídně bude možné získat diplom v umění milovat. Výuka bude mít převážně praktický charakter a domácí úkoly se mohou plnit na ubytovně. První studenti zaplní školní lavice (či spíše lehátka?) už v lednu!

S nápadem založit školu sexu přišla bývalá moderátorka švédské erotické show Ylva Marie Thompson. „Procvičujete mozek, svaly, utužujete si kondici, ale kolik času jste v životě věnovali rozvíjením té nejdůležitější dovednosti – lásky?“ ptá se ředitelka na školních webových stránkách.

O studium je prý značný zájem a řada lidí se přihlásila také do konkurzu na učitele. Výuku nakonec povede jen pět pedagogů přicházejících z různých oborů. V řadách studentů dominují muži různých věkových kategorií.

Přestože osnovy školy zahrnují historickou a moderní sexuální teorii, důraz je kladen na praktická cvičení. „Sexuální polohy a techniky mazlení, to jsou naše základní předměty. Vyučujeme je osobně,“ tvrdí učitelský sbor. Studenti budou dostávat také domácí úlohy. Aby k jejich plnění byli náležitě povzbuzeni, na studentské ubytovně budou spát ve smíšených pokojích po dvaceti.

Na konci každého semestru ovšem budou probíhat zkoušky, které bude třeba zvládnout pro postup do pokročilého levelu. Zatím není známo, jak takové zkoušení bude probíhat (snad nám to za půl roku prozradí sami studenti), ani jestli bude mít zkouška svou praktickou část.

Austrian International School of Sex je první školou podobného zaměření v Evropě. Školné je na poměry soukromých vzdělávacích institucí poměrně dostupné, činí 1,400 EUR za semestr (asi 35 tisíc korun).

Ředitelka věří, že její projekt přitáhne pozornost a brzy bude muset rozšiřovat kapacitu tříd. O novináře a úchyláky šmírující skrz plot ale nestojí, a tak přesnou polohu školy před veřejností prozatím utajila.

2.12.2011 1:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist