Se Lvem v posteli

Jak muži, tak ženy jsou pro postelové hrátky jedním z nejlepších materiálů – dalo by se poněkud technicky říci. Kdepak, tohle jsou kousci k pohledání a držet krok s nimi pod duchnou rozhodně není jednoduché. Kdo to zvládne, je však odměněn nebeskou extází. Nebo živočišnou? No to už musí každý posoudit sám.

MUŽ Lev
Musí mu být partnerkou
Nesnese vedle sebe ženu slabší než je on sám. Leda by to byl poněkud nepodařený Lev, kterému se v životě něco hodně nepovedlo, a vyhledával by ženu k uspokojení své nadřazenosti a sklonům k tyranii. Vyrovnaný Lev je muž přiměřeně sebevědomý a žije s pocitem vlastní úspěšnosti. Nemá potřebu se nad nikým povyšovat, ale ani ponižovat. Jeho žena musí být správná samice, žena tak kurážná, že jí přece jen čas od času dovolí převzít nad ním samotným v ložnici otěže. Ale jen někdy, nic se nemá přehánět! Cítí až nehoráznou potřebu svou partnerku ochraňovat, což může někdy vyústit až v to, že se jí snaží nahradit otce.

Nemá úchylky
Je to zvláštní, ale tenhle chlapík si nepotrpí na erotické hračky, latexové oblečky, podpatky pod žebrem a podobné chlípnosti. Tak nějak ho to nevzrušuje a navíc doufá, že právě svou normálností přitáhne sebevědomou ženu. Na oplátku lze prozradit, že miluje dlouhatánské nekonečné milování, ženy spíše tmavších rysů nebo alespoň tmavých vlasů, doteky, mazlení a hlazení. Pak bude vrnět blahem.  Nezaujmete ho přehnaným make-upem, je přesně tím pravým milencem, před kterým se můžete ukázat zcela nahá (tedy i na obličeji) na mořském pobřeží a on vás pod širým nebem pomiluje. Jako plus lze hodnotit i to, že Lvi navzdory své hojné mužné vybavenosti a zálibou v sexu, o něm nikde na veřejnosti nehovoří. Co je v ložnici mezi vámi, to tam také zůstane. V hospodě na toto téma bude raději mlčet.

článek

ŽENA Lvice

Je v ní spousta lásky…
Člověk by se až zasnil. Tato bohyně domácího krbu je také báječnou milenkou. Když se ale rozparádí, může potenciálnímu milenci jít skoro o život, tak velká je její vášeň. Lze si ji představit asi jako jedinou možnou ženu, které i sám král řekne, že je její poddaný. Málokdy tato žena zůstává bez lásky nebo bez muže – umí si k sobě přitáhnout to, co potřebuje a chce, a i když se ve svých vztazích někdy spálí a skončí s problémovými typy mužů, nemá posléze příliš skrupulí je pustit k vodě. Někdy si prostě mužskou vášeň splete s přecitlivělostí a slabostí nebo podlehne spasitelskému komplexu. Nevadí, ona na to přijde a otřepe se. O Lvici nemusíte mít žádný strach.

Ta zná kliček a fint!
Muž se s ní v posteli rozhodně nenudí, protože Lvice je ve věcích lásky nejen velmi učenlivá, ale také intuitivní a milenci si většinou vůbec nestěžují. Divoška, která miluje energické, až sportovní milence také něco vydrží, udržet s ní krok je poměrně těžké. Ovšem pozor – není z těch, kterou by každý muž dostal hned do postele, i ona si testuje svého partnera, jestli je vůbec hoden toho, aby ho pod svou deku přijala. Také si nepotrpí na rychlovky a její sexuální prožívání je přirozeně jako jedna velká extáze s několika vrcholy. Slibuje, naléhá, žadoní, nechce ho ze sebe pustit, její živočišnost je doslova spalující. Takže shrnuto a podtrženo – stačí jí pouze a jen vytrvalý, elegantní – nejlépe tmavovlasý nebo snědý – muž, který je náruživý a nebojí se ani drobných experimentů jako je anální sex nebo trocha bičování, pout nebo sexu ve třech. Do trojice však nejraději bere ženu. A hlavně, žena ve Lvu, nepociťuje-li k vám lásku, nemá vám co dát…

Foto zdroj: profimedia.cz

1.8.2013 12:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist