Rozlučka se svobodou

Rozloučení se svobodou. Někdy zážitek na celý život pro nastávající manžele, ale může to být zážitek i pro zúčastněné kamarády. Já se také jednou zúčastnila vlastně takové malé neplánované rozlučky. Monika, budoucí nevěsta pracovala v baru. V baru, kde jsme se scházeli s mojí mladší sestřenicí Ivetou a jejím přítelem Zdeňkem.

Při jedné příležitosti mě dali dohromady s jejich kamarádem Karlem. Během roku jsem stihla nejen dokonale poznat Karla, ale i Zdeňka. Pánové se vídávali častěji a u piva rozebírali kde co. Taky nás ženské. Při jednom popíjení moku mě Karel detailně popsal. Jakou mám buchtičku k sežrání tak, že zřejmě i Zdeněk na ni dostal chuť.

Po roce známosti s Karlem se náš vztah rozsypal jak domeček z karet. A v zápětí na to se definitivně rozešla i Iveta se Zdeňkem. Občas jsem se Zdeňkem scházela jako kamarádka ve smutku a žalu. Oba jsme z toho byli docela zranění na duši a vzájemně to při skleničkách rozebírali.

Za týden měla barmanka Monika svatbu, a tak se toho osudného večera rozhodla pro neplánovanou akci. Hned po zavíračce jít někam na drink a zapít svobodu se svými stálými štamgasty, do kterých zahrnula i nás dva. „Přece tady nebudete sedět jak zmoklé slepice, pojďte s námi, zvu vás,“ skoro přikázala budoucí nevěsta.

Moc jsme se nedali přemlouvat, a tak jsme původně neplánovaně skončili v dalším baru u dalších sklenic vína s kofolou. Už jsme se Zdeňkem neseděli naproti sobě, ale vedle sebe tak natěsno, že nás oba ve stejný okamžik napadalo to samé. Vzrušovala nás vůně našich těl a míra alkoholu v krvi udělala svoje.

článek

„Hani, jsi tak svůdná a tak sexy, ten blbec si tě vůbec nezasloužil, ale z jeho vyprávění jsem poznal, co v posteli dovedeš. Moc chci být dnes v noci s tebou,“ zašeptal mi do ucha. Mnou projela úplná elektrická jiskra a šílená touha chtíče. Zdeněk se mi líbil, ale byl pro mě tabu. Vždyť byl zadaný a s mojí rodinou. Ale teď už je to jiné, Iveta má jiného a já jsem sama. „Jo, jdu do toho! Jdeme k tobě!“ hlesla jsem bez rozmyslu. Popíjející společnosti jsme se omluvili, že už máme dost a Zdeněk, že mě doprovodí domů.

Doprovodil, ale k sobě. Obrovská touha a chuť na spojení našich těl byla hnací motor. V mžiku jsme vyběhli do čtvrtého patra činžovního domu. V jeho bytě hned za dveřmi zuřivě ze sebe strhali oblečení. A hned nato už mě Zdeněk vtáhl do vany, kde jsme se vzájemně sprchovali a laskali do úplného vydráždění. I když byl o dost mladší než já, měl na svůj věk docela dost zkušeností. A hodně toho nastudoval z knih o sexu, jak bylo vidět.

Předehru nevynechal, ale naopak pořádně mě svým jazykem rozpaloval po celém mokrém těle. Snažil se nevynechat ani jedno místo na kůži, kterou zasypával polibky. A jeho jazyk v mém klíně – to byla žhavá láva. Tolik vášně po dlouhodobém platonickém toužení a představách.

článek

Vzal si mě pod sprchou ve stoje. Pak si mě utřel a přenesl do postele, kde pokračovali další a další čísla plná orgasmů a silných spojení našich těl. Byla to dlouhá a jediná vášnivá noc.

Občas si zavoláme, občas se sejdeme, ale už nikdy se spolu nevyspíme. Každý máme svůj vlastní život se svými partnery. Byla to záležitost na jednu noc. Noc na zahnání smutku a splínů nad zklamáním v lásce.

Foto zdroj: profimedia.cz

26.7.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist