I s malým kašpárkem se dá zahrát skvělé divadlo? Blbost, to vymyslel chlap…

Nedávno jsem četla velmi zajímavý článek, autor – muž, vysvětloval, že malý penis není žádnou překážkou a většinu žen uspokojí jako normální velikost.

Zapátrala jsem v paměti a vybavila si trapné chvilky z mládí, kdy se přítel snažil hrát divadlo, ale pro mne to bylo opravdu jen divadlo. Jako když píchne komár. Další přítel, to už jsem byla zkušenější, hrál také divadlo, ale ať se snažil o dobrou hru, stejně mne neuspokojil. Chyběl mi tam asi ten malý kousek navíc, samotný akt mi připomínal mrskající se žížalku na vysušené hlíně. Pánové mi snad prominou, nechci nikoho urazit, ale honosit se, že ho „mají malého“ a být na to pyšní, mi přišlo směšné.

Oba hoši, měli sebevědomí velké stejně jako ego a když nesklízeli potlesk, urazili se jako malí kluci a vinu samozřejmě hodili na mě. Inu, proč ne.

Abych nevypadala zaujatě, vyzpovídala jsem kamarádky, o kterých vím, že nelžou a rády se podělí o své zážitky.

Alice, zažila kašpárka, divadlo a taky trpký rozchod:
„Aleš byl úspěšný právník, stres i nadváha udělaly své, ale přesto mne dokázal okouzlit. Po první noci, se mu vůbec „nepostavil“ a velikosti byla asi tak šest centimetrů, což není moc, ale dokázala jsem ocenit i jiné kvality. Fakt se snažil a jeho orální sex byl úchvatný. Zamilovala jsem se do něho, malý penis mi trošku vadil, ale láska je mocná čarodějka a růžové brýle na očích mi zatemnily mozek.

článek

Po roční známosti se náš vztah omezil na „bezsexovou zónu“ a už jsme vedle sebe jen leželi. Nebudete tomu věřit, ale Aleš se mnou rozešel, protože si našel mladší ženu, prý ji potřebuje k tomu, aby byl v posteli výkonný. Otevřely se mi oči a teď mohu s úsměvem říct, že rok s ním bylo jen jedno velké divadlo. Byl natolik zakomplexovaný díky velikosti i nedostatečnému ztopoření, že střídal ženy, jako na běžícím pásu.“

Jana, zažila také kašpárka a skrytého alkoholika:
„S Honzou jsme se poznali na firemním večírku, byla s ním sranda a dokázal mne rozesmát. Vlastně jsme spolu ani pořádně nechodili, po několika schůzkách jsem zjistila, že k dobré náladě potřebuje alkohol. Před milováním si dal panáka, v průběhu taky a výsledek byl, že jeho penis prostě spal. Velikost asi pět centimetrů a musím říct, že ani to divadlo mi nezahrál.

Moje zkušenost? Nechci muže s malým penisem, jsou většinou zakomplexovaní a svůj problém s „kašpárkem“ si řeší po svém, buď alkoholem, nebo střídáním žen. Děkuji za zkušenost, ale stačilo, víc už ne.“

Jaké jsou vaše zkušenosti, milé čtenářky? Zažily jste také divadlo nebo máte doma normálního sebevědomého chlapa?

Foto zdroj: profimedia.cz

25.7.2013 12:00| autor: Taylor

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist