Pár zaručených tipů, jak na něj!

Udělala jsem si takovou malou sondu do zákulisí devíti vztahů mých devíti kamarádek, z nichž každá má minimálně rok přítele. Sešla jsem se jednotlivě s každou z nich. Nebyl to jednoduchý úkol, protože holky se většinou vzájemně znají a stýkají, a proto hrozilo, že bude můj tajný výzkum ohrožen.

Vytyčila jsem si za cíl zjistit, co všechno na chlapy platí v případě, že začnou váš vztah brát jako rutinu, ztrácí zájem o jakoukoliv romantiku, a v nejhorším případě, už jsou apatičtí i v posteli. Hlavu vzhůru, vždycky se dá něco dělat! Pokud nemáte nějakou vlastní osvědčenou taktiku, nebo dokonce tápete v tom, jak to s tím svým „zaválet“, pak rozhodně čtěte dál!

Naštěstí, ani nevím jak, se mi nakonec podařilo všechno ututlat, a tady je výsledek:

Taktika sexuální vábničky!

Tuhle metodu obvykle volí kamarádka Pája, a to kdykoliv, má-li pocit, že se její přítel začíná ve vztahu trochu nudit. Pochopitelně, že je dobré si zjistit, kdy bude sám, aby se předešlo trapasu s hlasitým odposlechem na telefonu, jako v jedné ze scén z filmu Brigite Jones s rozumem v koncích. Pokud máte tohle „ošéfované“, zavolejte mu a svádivým hlasem mu řekněte, co byste večer ráda zkusila.

Pojmenujte všechno, na co tajně myslíte. Podle Páji tahle metoda zabírá dvojnásob, když mu to řeknete jemně do ucha, ráno při loučení. To prý potom není telefonátu zapotřebí. Na každý pád ho to šokuje, možná vás i přeruší a bude chtít, abyste mu to vysvětlila… Rozhodně nebude do večera převážně myslet na nic jiného, a cestou domů bude riskovat pokutu za rychlou jízdu.

Taktika dráždivého lichocení!

Mazaná kámoška Linda na to jde logicky, přes jeho ego. Nevybalí na něj, že má choutky už v prvních minutách večera, ale postupně mu lichotí. Například si začne kňouravě stěžovat, že ji bolí záda a když se k masáži nenabídne sám, směle prohodí, „miláčku, ty máš tak úžasné a citlivé ruce…“ a je to! Ačkoliv je speciálně její přítel tak trochu prkenný, skoro bych řekla poleno, Linda na oko vzdychá blahem, čímž ho prý vždycky zaručeně rozdráždí.

Mývalí taktika!

Čistotná Romča sází na společnou koupel. Vždycky v afektu nakupuje různé olejíčky a vonné esence s povzbuzujícími účinky. O to víc mě překvapilo, že Romana nemá doma vanu, ale sprchový kout. Vysvětlila mi ale, že olejíčky si při vzájemné sprše roztírají rovnou na tělo, což oba prý přivede rovnou do extáze.

Taktika mazané herečky!

Pokud si rádi sem tam střihnete nějakou tu hereckou etýdu, pak jste na tom podobně, jako Týna, která se s tím mimo jiné vůbec nemaže. Rovnou se totiž svéká! Vždycky si vymyslí nějakou neodkladnou záminku, aby za ní její přítel musel přijít zrovna ve chvíli, kdy je úplně nahá. Nechá ho přiblížit se, protože třeba potřebuje uvolnit řetízek, který se náhodou zapletl do svetru. Pochopitelně, že si také dá patřičně záležet na tom, aby ho pohled na ni zaujal. Není to navádění ke striptýzu nebo tanci kolem tyče od smetáku, ale k maximální rafinovanosti. Prý je ale důležité, aby měl pocit, že vás překvapil, zatímco vy mu sehrajete dokonalé divadlo spadlých ramínek, náhodou odhalených ramen a ňader.

Taktika prvního rande!

Když chce Jana oživit svůj čtyřletý vztah s Petrem, vytáhne ho do kina, jako na prvním rande. Jakmile v kině zhasnou světla, můčí ho letmými dotyky a nečekanými polibky. Na oko nechá Petra sledovat napínavý film, ale v podstatě ho celou dobu trápí náznaky, že po něm touží. Vždy se ale jakoby cudně stáhne. Za chvíli bude jasné, zda se mu tahle hra líbí, a jestli ano, asi si budete muset vzít taxíka a jet rychle domů.

Taktika kouzelné proměny!

Klárka zase radí, proměňte se k nepoznání. Její přítel Mirek ji zná jako úspěšnou a možná trochu víc emancipovanou kariéristku. Když ho chce ale Klárka dostat do kolen, udělá ze sebe na chvíli křehkou vílu nebo diblíka. Sama asi víte, za kterým typem se tomu vašemu občas otočí oči. Pokud jste na rozdíl od Kláruš spíše přírodní typ a romantička, staňte se vyzývavou dámou, skoro dračicí. Chce to jen trochu make-upua patřičné oblečení.

Taktika nejlepšího kámoše!

Jedna moje vdaná kamarádka Lenka svého muže vždycky naladí, když mu dopřeje pocit, že je jeho nejlepší kámoš. I když vám to nepřijde jako moc přínosný nápad, vyzkoušejte to. Některé chlapy může navnadit i možnost zhlédnout dobrý hokejový, fotbalový zápas. Podle Lenky bývá společné fandění bývá často klíčkem k dalším společným nočním aktivitám… vášeň v hledišti totiž nestačí během přesunu vyprchat.

Taktika hry na slepou bábu!

Žanet patří rozhodně k mým praštěnějším kamarádkám, a proto není divu, že se její povaha promítá i do vztahu s jejím přítelem Honzou. Prostě za ním přijde a navrhne mu, že si budou hrát, přičemž už mu zavazuje šátek kolem očí. Chybou by bylo se mu rovnou vrhnout do kalhot. To vůbec ne. Udělejte něco co nečeká, třeba jakoby mimoděk zkuste přejíždět rukou po jeho zádech, pažích a krku. Vyloženě se však vyhýbejte jeho hlavnímu území… přijde na řadu, ale teprve až poznáte, že tahle rozpustilá taktika zabírá i na toho vašeho.

Taktika utajené záměny!

Zuzka pořídila svému Jindrovi nový DVD přehrávač a radost, kterou z dárku její přítel má, vždycky obratně využije ve svůj prospěch. Ve videopůjčovně prý vždycky půjčí dvě DVD a vymění obaly. Je jasné, že jedno z nich bude jeho oblíbený film a druhé mládeži nepřístupné – jen tak se dá prý využít momentu překvapení, až se společně posadí na sedačku ke sledování akčního thrilleru, a najendou, jak jen je to možné, naskytne se velmi erotické podívaná. Asi málokterý muž by se za tento přehmat zlobil.

29.10.2010 12:00| autor: Lucie Elen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist