Nezvaný host

S Martinem jsem se seznámila, když mi bylo necelých 18 let. Byla jsem mladá, užívala si života, ale co jsem potkala jeho, všechno se změnilo. Byla to pro mě láska na první pohled. Od první sekundy z něj vyzařovalo nějaké magické kouzlo, kterému jsem nemohla odolat.

Poznali jsme se na naší místní diskotéce, on pracoval jako DJ a já se tam chodila bavit. Osud nám neustále křížil cestu, neboť jsem tam za rok začala brigádně pracovat. Byla jsem do něj až po uši zamilovaná, ovšem problém byl v tom, že Martin měl 8 let přítelkyni, s kterou se plánoval oženit. Všechno začalo jednoho večera, kdy jsme se s kamarádkou rozhodly zvrátit nudný večer  a vyrazily na nejznámější a nejvyhlášenější diskotéku u nás ve městě. Bylo to přes týden, takže jsme se nemusely bát, že bude narváno a nenajdeme místo na sezení. Druhý den jsme musely jít do školy, tak jsme ani neplánovaly nějakou šíleně dlouhou akci. Ten večer byl však pro mě osudovým momentem mého života. Toho večera jsem totiž poznala jeho. Martin hrával každou středu, čtvrtek a občas i o víkendech. Diskotéka patřila jeho otci, takže tam býval téměř pokaždé. Líbil se mi od první chvíle, co jsem ho spatřila. Nebyl to sice nějaký vypracovaný svalovec, či model, ale měl charisma, které mě omámilo. On si mě první den vůbec nevšímal, neprohodili jsme spolu ani jedno slůvko, ba naopak, zkoušel to na moji kamarádku. Od té doby jsem se na diskotéce vyskytovala poměrně často, jen abych ho mohla vidět. Uplynulo několik měsíců a my si s Martinem povídali čím dál více. Když jsem pak kamarádce líčila, že se mi líbí, a že si rozumíme, varovala mě, ať na něj rychle zapomenu, že to zkouší na každou. Ale nešlo to!

článek

Když jsem se s Martinem seznámila důvěrněji, potkala mě další krutá rána. Řekl mi, že má 8 let přítelkyni a vůbec to nevypadalo, že by měl v plánu se s ní rozejít. Mé city k němu už však byly tak hluboké, že jsem se jich jednoduše nedokázala zbavit. Je to jako by vás někdo hodil do propasti, vy jste letěli vzduchem a věděli, že už není cesty zpět. Tak přesně jsem se cítila. Tou dobou jsem ho znala asi půl roku, nic bližšího jsme spolu neměli, vždy jsme si jen povídali, což pro mě bylo možná ještě horší, neboť jsme si opravdu rozuměli a já k němu cítila daleko hlubší city než na začátku. Zasáhla mě však další krutá rána osudu. Nebyla jsem jediná. Martin měl na svém pomyslném listě poměrně dost dívek, se kterýma si rád ,,povídal“. A to pro mě byla konečná. Utnula jsem to a skoro rok jsme nebyli v kontaktu.

Po necelém roce jsem na již zmíněné diskotéce začala pracovat jako servírka a moje city k němu se objevily znovu. Nevím, jestli byl nějaký kouzelník, či co, ale když jsem ho opět viděla, bylo vše zpátky rychlostí blesku. Mělo to však mnohem větší vadu na kráse než předtím. Martin už byl v té době ženatý. V duchu jsem si neustále opakovala: ,,Nech ho být! Doma má manželku, je to záletník a bůhví co ještě!“ Ale mé city byly bohužel tak hluboké, že jsem je nedokázala ovládnout. Osud nás svedl na stejnou cestu a my se začali stýkat čím dál častěji.

Jednoho dne mi po práci nabídl, že mě odveze domů a mně bylo okamžitě jasné, že k tomu dnes dojde. Vozil mě domů často, ale vždy jsme si jen povídali, k ničemu nikdy nedošlo. Dnes to bylo jiné. Sama jsem cítila, že to chci, milovala jsem ho a po tak dlouhé době, co jsme se znali, jsem ho chtěla mít alespoň jednu chvíli pro sebe. Zastavili jsme dál od města na klidném místečku poblíž zahrádek. Začal mě vášnivě líbat a já mu jeho polibky s radostí oplácela. Když mi začal rozepínat džíny, věděla jsem, že už to nemůžu zastavit. Ani jsem nechtěla. Byl velmi něžný a milý. Líbal snad každou část mého těla. Když do mě vniknul, cítila jsem, jak mé tělo zaplavuje příjemné teplo a neskutečné štěstí. Cítila jsem, že nás v tu chvíli nikdo nemůže rozdělit.

článek

Ale spletla jsem se! V sekundě se ozvalo hlasité klepání. Vůbec jsem nevěděla odkud přichází, ale stále se opakovalo. V momentě jsem se probrala z euforie a zjistila, že někdo klepe na okénko našeho auta. Martin jej nepatrně stáhnul a v tom se ozval hlasitý řev: „Jak si to představujete, co tady děláte, okamžitě opustťe tenhle pozemek!“ Byli jsme snad na soukromém pozemku, či co? Zřejmě ano, ale vůbec jsme si nevšimli nějaké cedule. Rychlostí blesku jsme opustili místo, kde jsme nebyli vítanými hosty a přesunuli se jinam. Naše předehra byla stejně dlouhá jako ta předchozí, ne-li lepší. Martin si vychutnával mou jeskyňku opravdu dokonale, dokázal mě nažhavit do takových rozměrů, že jsem nebyla schopna přemýšlet nad tím, jestli dělám dobře nebo ne. Když do mě vniknul po druhé, byli jsme oba tak vzrušení a v rychlém tempu si uživali spojení našich těl. Orgasmu jsem dosáhla za krátkou chvíli, byla jsem tak vzrušená a šťastná, že jsem se celá chvěla.

Náš románek však neskončil tak, jak si asi všichni představovali. Zamilovali jsme se do sebe, Martin se rozvedl a už je to 9 let, co spolu žijeme. Martin se změnil, je to ten nejlepší přítel, kterého jsem si mohla přát. I po tolika letech si máme stále co říct, sex nám klape perfektně, neustále vymýšlíme něco nového a na jiné dívky už nemá ani pomyšlení.

Foto zdroj: profimedia.cz

20.9.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist