Ovládněte tajemství osudu, ochranných kamenů i moci

Také máte pocit, že některým lidem bylo do vínku dáno štěstí? Závidíte jim nekonečnou přízeň osudu a nechápete, jak je možné, že se jim daří vše, nač sáhnou? Pak vězte, že stejně šťastnými, úspěšnými, milovanými a oblíbenými se můžete stát i vy. Postačí k tomu jen ovládat některé zákonitosti, které někomu mohou připadat tajemné. Rozhodně však stojí za vyzkoušení…

Své o tom ví i Rhonda Byrne: „Znám tisíce lidí, kteří si v nejhorších situacích dokázali vděčností změnit život od základů. Vím o zázracích, které přinesly zdraví tam, kde se zdálo, že už není žádná naděje: obnovená funkce ledvin, uzdravení z nemocí srdce, návrat dobrého zraku. Vím o nepodřených vztazích, které se proměnily v báječné díky vděčnosti: rozpadající se manželství se úplně obnovila, odcizení členové rodiny se dali zase dohromady, rodiče naprosto změnili vztah se svými dětmi a dospívajícími, učitelé změnili studenty. Viděla jsem lidi v totální chudobě, jak díky vděčnosti zbohatli: ti, kterým zkrachoval podnik, a oni se zase postavili na nohy, lidé kteří celý život zápasili s penězi, a najednou se jim do života dostavila hojnost. Někteří dokonce přešli od života na ulici k tomu, že našli práci a domov během jediného týdne. Vím o lidech, kteří se z deprese katapultovali vděčností do radostného a naplněného života. O lidech, kteří trpěli úzkostí a všemožnými duševními nemocemi, ale uzdravili se a dosáhli díky vděčnosti dokonalého duševního zdraví.“

Zní to jednoduše, že? A postačí vám k tomu jediné, vzít svůj osud do svých rukou. Skvělým průvodcem vám bude kniha Rhondy Byrneové s názvem Moc. Je to učebnice největší síly ve vesmíru – díky moci budete mít všechno, co chcete. Bez ní byste se nenarodili. Bez ní by na planetě nebyl jediný člověk. Každý objev, vynález a stvoření z ní vychází. Dokonalé zdraví, neuvěřitelné vztahy, kariéra, kterou budete milovat, život plný štěstí, peníze, které potřebujete, abyste mohli existovat, dělat a vlastnit všechno, co chcete, to vše vychází z moci.

Život vašich snů vám byl odjakživa blíž, než jste si uvědomovali, protože moc – mít všechno dobro života – se skrývá přímo ve vás.
Vydala Euromedia Group k.s., Ikar

Možná nepatříte k těm, kteří věří v tajemnou sílu moci, ale jednoduše v osud, který vám byl dán do vínku, a který nelze změnit. Pak bystě měli vědět, že se zákony osudu to je stejné jako se zákony fyziky. Kdo je zná, má z nich prospěch, kdo je ignoruje, může špatně dopadnout. Ptáte se, jak je možné, že z dobrého úmyslu často vznikne pravý opak? Jak to, že moudří lidé, které obdivujeme, mají také stinné stránky? Co vězí za tajemstvím příslovečné „lásky na první pohled“?

Tak právě na tyto otázky najdete odpověď v knize Zákony osudu, jejímž autorem je Ruediger Dahlke a kterou vydala Euromedia Group k.s., Ikar

Nepouštějte si do života negativní energii!

Ať už v to tajemné a zajímavé cosi mezi nebem a zemí věříte nebo ne, jedno byste se naučit měli. Nepouštějte si do života negativní energii. Ta je totiž strůjcem spousty nepříjemností, které se nám spolu s ní vkrádají do života. Jenže v dnešní době je negativní energie kolem nás stále více a více. A není divu, neustálý spěch, shon a stres nikomu na zdraví nepřidá. Dobrou zprávou je, že i proti negativní energii existuje účinná obrana. A tou jsou ochranné kameny.

Kameny zajímají lidstvo už od pradávna. Dlouhá tisíciletí lidé používají krystaly nejen pro ozdobu, ale i k léčení a ochraně. Kdyby to nefungovalo, zřejmě by se tím už dávno přestali zabývat. Nic takového se však nestalo. Naopak. Zájem o práci s drahými kameny poslední dobou spíš roste. A praxe ukazuje, že v nich opravdu máme mocné pomocníky netušené síly.

Prospět nám mohou snad ve všech oblastech života, záleží jen na tom, co právě potřebujete. Zda ochranu před agresí, napadením a násilím, prevenci před hrozící mrtvicí či infarktem, ochranu před škodlivým zářením z mobilů a monitorů nebo před magickým útokem.
Na všechno existuje kouzelný kámen. Pojďte si vybrat…otevřete novinku z produkce nakladatelství Metafora s názvem Ochranné kameny, jejímž autorem je Wolfgang Hahl.

Docela zajímavé čtení, co říkáte? Jak jste na tom vy? Věříte v tajemnou moc zákonitostí osudu či v ochranu kamenů? Nebo patříte mezi pragmatiky, kterým tohle vůbec nic neříká?

27.9.2011 12:00| autor: Petra Martišková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist