V kolika letech mají ženy nejlepší sex? Tohle ti vezme vítr z plachet!

Máš pocit, že díky mládí jsi na sexuálním vrcholu a s každým rokem navíc se to bude už jenom zhoršovat? Tak to tě musíme vyvést z omylu, je to přesně naopak! Ta největší divočina v ložnici teprve přijde…

nejlepsi-sex-vek-titul-1100x618.jpg Zdroj: profimedia.cz

Tak jo, nebudeme chodit okolo horké kaše a zeptáme se tě narovinu – užíváš si teď kvalitního sexu? Počkat, odpověď vlastně známe. Stačí se ti podívat do občanky, najít datum narození a hned je jasno. On v tom totiž věk hraje dost podstatnou roli! Alespoň podle nejnovějšího průzkumu, který si na tuhle kalhotkovou problematiku pořádně posvítil…

Dobrý ročník, super erotika?

Výzkum, který provedli tvůrci aplikace Antikoncepce Natural Cycles (mimochodem, tato mobilní metoda zabránění početí funguje podle německého ministerstva zdravotnictví s přesností 99,5 %) šokuje ve všech směrech. Jeho závěry drsně naznačují, že mládí žen je v posteli na obtíž! Jak se něco takového zjistilo a proč je to důvod k depresi?

Sonda do hlubin postele i hlavy

Zvědaví výzkumníci oslovili celkem 2600 zastánkyň něžného pohlaví a rozdělili je do tří skupin. V první byly ženy do 23 let, druhá patřila věkovému rozmezí 23 až 36 let, v poslední se ocitly dámy nad 36 let.

Následoval učiněný výslech zaměřený na frekvenci milování, počet a kvalitu orgasmů, míru uspokojení, vlastní hodnocení atraktivity i celkové sebevědomí. Respondentky na sebe ve prospěch vědy práskly doslova všechno a některé si při té příležitosti postěžovaly i na své polovičky. Zkrátka prima holčičí odpoledne u kafe, co ti budeme povídat… Pak došlo na lámání chleba, tedy zhodnocení získaných dat. Ovšem to, co z toho „vylezlo“, fakt nikdo nečekal.

Trpělivost nepřináší jenom růže

Kdo by vsadil na to, že nejšťavnatější erotické ovoce sklízejí dvacítky díky vysoké hladině pohlavních hormonů, ten by prohrál vlastní kalhotky. Pravdou je, že jsou na tom úplně nejhůř! Mladice narozené kolem roku 1997 vykazují nízkou úroveň milostného uspokojení, nejmenší počet orgasmů a o jejich kvalitě snad ani nemá cenu diskutovat. Naopak nejlépe si vedou „šestatřicítky“, které se chlubí pestrým, bohatým a kvalitním sexem, vyvrcholení mají jako z učebnice biologie a užívají si lépe, než zamlada. Kolik že ti to je?

Proč si na to nejlepší musíme počkat?

„Starší ženy jsou často v dlouhodobých vztazích nebo sňatcích, které jsou pozitivní, což jim dává pocit, že jsou žádané a sebejisté. Vzhledem k tomu, že ženy stárnou, rozvíjejí více společenských a psychologických zkušeností, tím jsou v kontaktu s vlastní sexualitou a komunikují o svých potřebách s partnerem otevřeně,“ vysvětluje sexuální terapeut Ian Kerner, který se na výzkumu podílel.

Odborník také dodává, že ty nejlepší orgasmy přijdou tehdy, když ženy psychicky dozrají. No vidíš, a pak že ze stárnutí nic dobrého nekouká! Jenže co máme v posteli dělat do té doby, viď…

Co ty na to? Věříš, že věk ovlivňuje kvalitu milování? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky. A jen tak mezi námi děvčaty, díky tomuto „objevu“ se dá snadno určit, kterým celebritám to v ložnici šlape. Mrkni na video a sexy slavné čtyřicítky. Že by ten dobrý sex měl vliv i na jejich krásu? Vypadá to tak!

Foto: Profimedia.cz

21.9.2018 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist