Kdo má na každém prstu deset žen? Sukničkáři, co se tváří jako neviňátka

Všechny známe ty oslnivé krasavce s hlubokým sebejistým pohledem a okouzlujícími řečičkami, které nás dostanou do kolen. Ale u nich očekáváme, že nemají o ctitelky nouzi a máme se před nimi na pozoru. Pak jsou tady ale ještě typy chlapů, do kterých bys neřekla, že mají u žen velké úspěchy, a i když to tak nevypadá, umí v milostných věcech docela dobře chodit.

suknickari-1-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Není to typický hezounek a ty se mylně domníváš, že sis jeho předností všimla jen ty. Ale chyba lávky. Tohle si říká každá ženská a on na to docela bezostyšně hřeší. Sepsali jsme typy mužů, co jsou nenápadní proutníci.

Slušňák

K ženám se vždy chová galantně a neuslyšíš od něj žádné nemravné lichotky. Říkáš si, že to budeš ty, kdo konečně rozbije tu jeho nedobytnou slupku, pod kterou se snad skrývá chlap. A tak ho požádáš o rande a skáčeš do stropu, že souhlasil. Jdeš na něj opatrně a toho on využívá a nechává se vlákat do tvé sítě. Pro něj vlastně hodně pohodlné. Nemusí nic dělat a jen čeká. A těch žen, které si myslí, že jsou jediné, co tohoto zdvořilého gentlemana pozvaly na schůzku, je nepočítaně. Ale o tom ty nemáš ani tušení.

Netypický krasavec

Rozhodně nemá tělo Ramba ani obličej jako Brad Pitt. Příroda mu nadělila křivý nos a velké uši a výškou ho předčí i kdejaká holka. Takže si říkáš, že tenhle má o ženské nouzi. Ale je v něm něco, co je prostě nepřehlédnutelné a co přitahuje každou ženu. Čiší z něj něco, co chceš objevit a blíže prozkoumat. Samozřejmě nejen ty.

„Jednoho takového jsem měla za kolegu v práci,“ vypráví Soňa (30 let). „Nebyl to žádný hezounek a tak když mě pozval na kafe, neváhala jsem. Můj poslední vztah skončil právě proto, že můj ex byl přitažlivý a nějak neuměl odolat svodům ostatních žen. Říkala jsem si, že tady mi to nehrozí. Opak byl pravdou. Myslím, že David, tak se jmenoval, uměl právě toho náležitě využívat, takže jsem se spálila podruhé a myslím, že si dám chvíli od chlapů pauzu, ať jsou hezcí nebo šerední.“

Podivín

Nesleduje fotbal ani hokej, dokonce to vypadá, že nemá páru o obyčejném životě. Žije si ve svém vysněném světě a je to podivín každým coulem. Nesleduje módní trendy a chodí si v otrhaném kabátě po svém dědovi a na hlavě má vždy klobouk. Když promluví, vypadá to na první pohled, že vůbec neví, co říká, ale on to moc dobře ví, a své posluchače si vždy najde. Stejně jako své obdivovatelky. A každá z nich si řekne, že ona s tímhle podivínem prožije krásný život plném netradičních zážitků. Je nám líto, ale jestli si myslíš, že jsi tohoto podivného týpka objevila jen ty, tak nám věř, že takových je více a on toho docela slušně využívá.

Matfyzák

Příšerný účes, nemožná košile s vestičkou a stydlivý úsměv? Říkáš si, že nic pro tebe, ale když promluví, zjistíš, že tenhle týpek má v hlavě daleko více než ostatní chlápci. Navíc tě dostává tvou naivní představou, že je s největší pravděpodobností panic, co padne na zadek, když mu ukážeš ramínko od podprsenky. Chyba lávky. Tenhle pocit mělo už dost žen před tebou, ale proč on by to přiznával, že? Když mu to tak skvěle vychází.

Stydlín

Červená se, kdykoli je řeč o choulostivém tématu. Když se ženou zůstane o samotě, klopí stydlivě oči a v tobě to probudí dračici a chceš v něm vzkřísit ohýnek vášně. Ani za nic na světě by ho nenapadlo využít toho, když se s vámi zasekne výtah nebo zůstanete sami po pracovní době v kanceláři. Je samozřejmě možné, že je to stydlín od hlavy až k patě, co neměl v životě ženskou, ale měj na paměti, že si jeho stydlivého chování mohlo všimnout více žen a zlákat ho do svých sítí a on si libuje v tom, jak je mu ta stydlivost ku prospěchu.

S Petrem jsem se potkala na firemním večírku, seděl tam v rohu, s nikým moc nemluvil, jen pozoroval dění kolem sebe,“ svěřila se nám Tamara (31 let). „Navíc se nádherně červenal, když jsem na něj promluvila. Imponovalo mi to a za nějakou dobu jsme spolu začali chodit. Zkrátím to, načapala jsem ho v posteli s mou kamarádkou, se kterou sice pak zůstal, ale podvedl ji s její kolegyní. Takže stydlíny, teda alespoň ty, co se tak naoko tváří, rozhodně nebrat.“

Ublíženec

Celý svět mu křivdí, žena mu utekla, vyhodili ho z práce a rodina nad ním už zlomila hůl. Jedině ty ho pochopíš. Ale pozor na to, možná těch žen, co ho pochopí, je přeci jenom trochu více. Muži moc dobře vědí, jaké jsme my ženy opatrovnice a jak se rády staráme o ty, co ostatní zavrhli. Takže je dost možné, že historkou o tom, jak je na celém světě sám, krmí každou ženu, se kterou jde na kávu.

Znáš ještě nějaké typy mužů, kteří si užívají přízeň žen, aniž by se o toho nějak zasloužili, a hlavně by to do nich nikdo neřekl? Napiš nám do diskuze.

foto-zdroj: shutterstock.com

18.8.2019 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist