Jako závodník testovacího vozu

Karla s Honzou byli už 10 let manželé. Byli bezdětní a tak mohli vést poměrně zábavný společenský i pravidelný sexuální život. To všechno ale ještě neznamenalo, že by Karla netoužila po něčem ještě veselejším, nebo aspoň trochu zábavnějším. Všechna ta pravidelnost a předpovídatelnost jí už připadala tak fádní a nudná, že se přihlásila do kurzu šermu.

Karla má ráda ten pocit, že při jejich sexu s manželem nevtrhnou do ložnice žádné děti, které by je mohly vyrušit. Absolutně nechápe, jak můžou některý ženský kňourat nad prázdným hnízdem, vždyť je to takhle naprosto bezva. Ale trochu vzrušení jiného typu by podle ní nezaškodilo. A tak když její manžel Honza odjel na delší služební cestu do ciziny, neváhala a začala balit svého instruktora přímo na hodinách šermu. Sbalila ho tak rychle, že jsem nestačila zírat.

Zatáhla jsem ho po intenzivní hodině šermu přímo do sprch, kde jsme si to rozdali,“ pochlubila se mi jednoho dne Karla. „Nejdřív jsem se jakoby nenápadně producírovala ve sprše před velkým zrcadlem nahá, aby mě zahlídl. Když jsem se natahovala, že si jako vezmu kartáč na vlasy a začnu si je pročesávat, Petr už to nevydržel a vešel do sprchy za mnou. Byl nahý, jeho bojovný meč namířený přímo proti mně. Nemohl ze mě spustit oči. Když se ke mně začal přibližovat, pociťovala jsem podivné chvění po celém těle,“ líčila mi Karla s neskrývanou vášní. „Klekni si,“ řekl a vložil svůj penis mezi moje ňadra, která mi tak pevně stiskl, až to zabolelo. Horečnatě mě sledoval těma svýma klukovskýma očima. Pak jsem si tu jeho chloubu dala do úst a on přestal být jakoby netečný, muselo ho to pěkně rajcovat, nejdřív nehnul ani brvou, ale pak se rozjel. Postavil mě a ohnul, vzal si mě zezadu jako zvíře, připadala jsem si jako hárající fena, která se mu nastavuje. Bylo to něco!“ Tohle barvité líčení Karlina úletu s instruktorem šermu už jsem musela přerušit.

článek

Ze začátku jsem se sice cítila provinile a měla jsem výčitky svědomí, tvrdila mi Karla. “A často jsem přemýšlela, jestli to nemám včas s Petrem ukončit, ještě než se Honza vrátí ze služebky, ale nešlo to,“ svěřila se mi nedávno u sklenky vína. „Doufám, že až se Honza vrátí z té služební cesty, promění se aspoň na pár dní ve stejné zvíře, jako je Petr. Ta vášeň v sexu s manželem mi zkrátka chybí.“

Teď Karla zastává názor, že mít milence už dávno není nic divného. Prohlašuje o sobě, že je typický příklad ženy, která by si chtěla udržet oba – muže i milence. S manželem je to jistota zázemí, přátelství a porozumění a s milencem je to vášeň, nevypočitatelnost a doslova smršť smyslnosti.

Chlapi si myslí, že my ženské neumíme být nevěrné jen pro ten požitek ze sexu. To je ale velký omyl,“ ujišťovala mě Karla, když jsme se naposledy viděly. „Ne, že bych sex doma vůbec neměla, ale je ho stále míň a míň a nijak zvlášť vzrušující taky není. Vím, že už to budu mít takhle asi napořád,“ pokračovala Karla a já nestačila zírat. „Moje potřeby se už asi nezmění a chuť doufám taky ne. Někdy si sice připadám, jako závodník v testovacím voze, jako bych zjišťovala, jestli se nevěra musí nebo nemusí provalit. Ale to mi nezabrání v tom, abych se vídala s Petrem i nadále,“ konstatovala nakonec.

Foto zdroj: profimedia.cz

10.7.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist