Hříšná oslava

Dobré jídlo, pití, parta prima přátel nebo rodiny a spousta zábavy – tak nějak jsem si vždycky představovala oslavu narozenin. Tedy alespoň až do té poslední, kdy slavil můj švagr své kulaté narozeniny.

Švagr Michal je velmi oblíbený v celé rodině pro svou veselou a družnou povahu. A navíc je to neskutečně charizmatický a krásný chlap. Možná i proto dává přednost staromládeneckému životu a zastává pravidlo, že ženy nikdy nevodí do rodiny, pokud si je nechce brát. Takže jeho přítelkyně nikdo nezná. Ovšem na poslední oslavě se objevila afektovaná, odbarvená blondýna, která se na zahradní party vyšvihla do úzkých minišatů a deseticentimetrových podpatků. Nosila se po trávníku jako celebrita a nesutále dohlížela, aby byla v centru dění. Nechápala jsem, kam dal oči. Viky, tak se jmenovala, kromě toho, že milovala bezbřehý obdiv, milovala i bezbřehý obdiv mužů. A tak s počtem vypitých skleniček bylo stále těžší a těžší uhlídat přítomné chlapy, aby se kolem ní nesrocovali jako vosy. Zvlášť, když se vysoukala z extra těsných šatů do miniaturních bikinek.

Na zahradě panovala příšerná atmosféra. Všechny přítomné ženy jí propalovaly pohledem a  nadávaly na ní, protože oblbovala jejich mužský a chlapi? Ti jí byli neustále v patách. Sedla jsem si vedle grilu a se zájmem jsem sledovala svého manžela, který po sedmi letech manželství ztratil chuť na sex a celkově na život se mnou a náš vztah procházel hlubokou krizí, jak se snaží tu slípku okouzlit.

Michal si ke mě přisedl a vystopoval můj pohled: „Tobě to nevadí?“

„Jeho věc,“ pokrčila jsem rameny. „Nemůžu ho hlídat na každém kroku. Navíc nám to stejně neklape.“

článek

Michal byl strašně překvapený a já jsem, možná i díky vypitému alkoholu souhlasila s procházkou a při té jsem mu vyprávěla o našich problémech. Michal byl chápavý a milý. A při každém jeho pokusu o to mě rozesmát jsem pod jeho pohledy tála více a více. Když jsme došli k rybníku, napadlo ho, že bychom se mohli vykoupat. Ostatní bylo jen dílem okamžiku. Shodili jsme ze sebe šaty a úplně nazí jsme se vrhli do příjemně teplého rybníka. Plavali jsme o závod, cákali po sobě jak malé děti a vůbec jsme si to skvěle užívali. Když mě Michal chytil pod vodou kolem pasu, projela mým tělem dlouho nepoznaná touha. Celá jsem se našponovala a cítila jsem jak mé tělo na jeho přítomnost reaguje neuvěřitelnou vášní. Chtěla jsem ho a chtěla jsem ho hned. Michal na to m byl podobně. Začal mě vášnivě líbat a přitom mi laskat rukou bradavky. Když už jsem jeho laskání nemohla snést, nadzvedl mě a posadil si mě na své vzpřímené kopí. Jen jsem vydechla překvapením a nechala se vést jeho zkušeným tělem.

Orgasmus přišel tak rychle, až mi to bylo líto. Ani Michalovi se ještě nechtělo končit. Vyběhl na břeh, schoval naše oblečení pod keř a společně jsme přeplavali na malý ostrůvek uprostřed rybníka. Tam mě položil na záda, utrhnul stéblo trávy a laskal mě s ním po celém těle. Jemně mi roztáhl nohy a pokračoval ve svém laskání i mezi nimi. Pak stéblo zahodil a putoval po stejné cestičce i svými horkými rty. Vzpouzela jsem se pod ním nedočkavostí, chtěla jsem, aby byl ve mně a chtěla jsem divoce přirážet. Michal mě však držel pevně a já se za chvíli zhroutila v dalším orgasmu. Nezůstala jsem mu nic dlužná. Jen, co jsem se vzpamatovala, vzala jsem iniciativu do svých rukou. Oplácela jsem mu stejně, nejprve trávou, potom rty. Když jsem si ho vzala do pusy, přiškrceně vydechl. Pohrála jsem si s ním, ale nenechala jsem ho vyvrcholit. Byl nádherně vzrušený a tak jsem si na něj prostě nasedla a rajtovala jako divoženka. Michal mi hnětl prsa a za chvíli jsme oba společně dospěli k dalšímu vyvrcholení.

článek

Jako mátohy jsme přeplavali na druý břeh a oblékli jsme se. Zrovna v tu chvíli jsme uslyšeli někoho přicházet. Michal zaregoval bleskurychle. Popadl mě za ruku a strčil do křoví. Schovali jsme se za ohromný kmen stromu a tiše pozorovali příchozí. Jaké bylo naše překvapení když se na pláži u rybníka objevila Viky s mým manželem. A rozhodně si nepřišli zaplavat. Rozdali si to spolu přímo před našimi zraky a my s Michalem? Měli jsme co dělat, abychom zadrželi smích. A co víc, jejich milování nás natolik vzrušilo, že jsme se v naprosté tichosti pomilovali znovu opřeni o drsnou kůru stromu.

Naše manželství vzalo za své a já si teď užívám nádherného sexu s mým dokonalým exšvagrem.

Foto: Profimedia.cz
17.7.2013 12:00| autor: Taylor

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist