Sex trapas: Nechal se svést před lidmi

Na tento trapas asi jen tak nezapomenu. Je to sice už rok, co se to stalo a konečně se na to dokážu dívat s nadhledem a poťouchlým úsměvem na rtech. Ale ze začátku mi do smíchu moc nebylo. Stalo se to na festivalu erotiky…

Že takový festival existuje, jsem do té doby, než jsem poznala Michala, neměla ani tušení. Jenže Michal byl skvělý chlap a kromě toho také báječný milenec. Takovou smršť orgasmů, jakou jsem zažívala po jeho boku v posteli, jsem ještě v životě nezažila.

Náš sex byl plný novinek, hrátek a zpestření. Michal miloval sex a měla rád všechno, co k němu patří. A tak jsme se sváděli v nejrůznějších sexy oblečcích, vyzkoušeli jsme anální sex, sex ve třech i svazování. Neměla jsem důvod se bránit. Michal nikdy nepřekročil onu pověstnou hranici, za kterou už bych nešla. A tak když přišel s nápadem na návštěvu erotického veletrhu, řekla jsem si proč ne. Nakoupíme nějaké nové hračky, nebo filmy pro inspiraci.

Vydali jsme se na něj do Berlína. Nevím, jestli jste na nějakém takovém festivalu někdy byli, já ne. Takže to, co jsem tam viděla mě docela šokovalo. Nejen, že oblečení považovaly místní hostesky za naprosto zbytečnou součást výbavy, ale dokonce se na požádání vysvlékaly třeba pro účely focení. Michal byl vzrušený snad od té doby, co jsme vstoupili dovnitř prostorné haly. Netrvalo dlouho a zatáhnul mě na záchody, aby si mě tam rychle a nadrženě vzal.

Bylo to jedno velké smyslné dobrodružství. Tedy až do té doby, než jsme se ocitli před improvizovaným parketem, kde předváděly svou žhavou striptýzovou show sexy tanečnice. A co víc, ke svému striptýzu si vždy vybraly nějakého nadrženého chlápka z publika. Michalovi to zřejmě koukalo z očí, protože si pro něj přišla vyzývavá blondýna s ňadry tak obrovskými, že by je mohla používat jako zbraň.

Se zájmem jsem sledovala, jak se nechává od Michala pomalu vysvlékat a zároveň, jak souká pomalu a nenápadně z šatů i ona jeho. Úsměv mi z tváře zmizel, když jí Michal začal se špatně zamaskovaným vzrušením laskat ňadra a ona se nebránila. Co víc, sundala mu slipy a vzala si jeho penis přímo tam přede všemi do pusy. Předvedla nám, jak udělat chlapa během několika málo vteřin. A Michal, jak byl roztoužený ani nepřemýšlel nad tím, že na něj hladově civí vřelé publikum. Všichni to brali jako předem připravené představení, takže když spolu s blondýnkou odešli kamsi do zadních prostor za parketem, spokojeně zatleskali.

Vydala jsem se za ním. Myslela jsem, že ho najdu na záchodech, kde se bude upravovat, ale chyba lávky. Rozdával si to za oponou v s tou sexy blondýnou a řval u toho jako tygr. Blondýna na něj vyšpulila zadek a on se mohl strhat samou ochotou. Když jsem tam v tom nejlepším nakoukla, hrdě mi oznámil: „To je úlet, co říkáš? Přidáš se?“

Domů jsem jela stopem a Michala jsem od té doby neviděla. Tak na takové úlety asi nejsem ještě dost zralá. 🙂

4.7.2013 12:00| autor: Isabela

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist