Masážní hodinka

Masáž je pro mě pravidelný relax a odpočinek po náročné práci, miluji ten pocit lehnout si na lehátko, nepřemýšlet nad ničím a nechat se hýčkat šikovnými prsty mého maséra. Nikdy jsem nad ním nepřemýšlela jinak, než z profesionálního hlediska, nebyl nijak zvlášť hezký, ani přitažlivý, ale uvnitř měl nějaké kouzlo, které mě ten den úplně ovládlo.

Byla středa sedm hodin večer a mě čekala pravidelná hodinka masážní rehabilitace. Ten den jsem byla ve zvláštním rozpoložení, můj přítel Dan mi šel neskutečně na nervy, sex minulou noc byl tak fádní, že jsem z něj neměla vůbec žádné potěšení, a když jsem se snažila s ním o tom promluvit, podíval se na mě pohledem, který mi říkal, vždyť já přece za nic nemůžu. S Danem jsem 10 let, první 4 roky byly krásné, nebezpečné, romantické, a zároveň vzrušující. Pak se však nějakým způsobem dostalo všechno do zaběhnutých kolejí a poslední dobou na něj začínám být čím dál víc alergická. Štve mě na něm úplně vše a nejvíce náš stereotypní sexuální život.

Lehla jsem si na lehátko s přesvědčením, že ze sebe všechno setřepu a byla neskutečně vzrušená. David přejížděl svými dlouhými prsty přes má záda a mě nabíhala husí kůže. Byla jsem překvapena svým vzrušením, ale na druhou stranu mi to bylo jedno, byla jsem rozhodnuta nechat se vést svými pocity. David brzy pochopil, co cítím a pomalu začal zajíždět do mých vlhkých kalhotek. Tak vzrušená jsem byla naposledy před 6 lety. Cítila jsem, jak uvnitř celá pulzuju a vlhnu a chtěla jsem víc. On neváhal, svlékl si kalhoty a já konečně viděla, co se mu celou tu dobu dralo přes kalhoty. Nemohla jsem odolat a musela ho ochutnat.

článek

Jazykem jsem přejížděla špičku, sála, zase přejížděla, přesně tak, jak se mu to líbilo. Když můj prst začal nenápadně najíždět do jeho anální díry, čekala jsem zápornou reakci. „Že by zvyk z domova?“ Ale byla jsem mile překvapena, David si to užíval plnými doušky, pohrávala jsem si s jeho zbytnělým penisem a laskala ho na místech, o kterých mnozí muži nemají ani ponětí. Když jsem se na něj podívala, přesně věděl, co cítím. Vzal mě svýma silnýma rukama a položil mě na svůj psací stůl. Můj klín ho přivítal s otevřenou náručí, laskal mě jazykem a přitom zajížděl prsty krouživými pohyby hluboko do mého lůna. Už jsem dál nemohla, musela jsem ho cítit. Poškrábala jsem mu vzrušením záda, když v tom mě zase chytil, opřel mě o zeď a zezadu do mě vniknul. Přitom mačkal rukou mé bradavky a kousal mě do krku.

Cítila jsem, jak se mnou vzrušení prolévá jako elektrický proud, jeho úd v mém klíně pumpoval jako o závod a najednou jsem slyšela hlasitý křik. Když jsem se vzpamatovala, uvědomila jsem si, že to byl můj hlas, ale nebyla jsem schopna se ovládat. Netrvalo dlouho a i David vydechl v mohutném a silném orgasmu, jeho svaly byly tak napnuté a krásné, že jsem dostala chuť ještě na jedno číslo. Neuběhla ani půl hodinka a měli jsme za sebou druhé masážní vystoupení.

Foto zdroj: profimedia.cz

23.8.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist