Gentlemanům odzvonilo. Ženy touží mít v posteli mizeru. Proč?

Hodný kluk, co by se pro všechny kolem rozkrájel? Takový „druh“ už vůbec netáhne. V „džungli rtěnek“ je totiž v kurzu sobecký lotr, který vyniká ve lhaní i manipulaci. A bacha, má to co do činění s ovulací!

Milující, oddaný, sympatický, tolerantní, ohleduplný. To jsou výrazy, které byly léta k vidění na seznamkách v kolonce „požadavky na partnera“. Moderní vědecké poznatky však naznačují, že tyto kladné vlastnosti už neobstojí. Proč ženy změnily názor a chtějí místo prince na bílém koni padoucha s povahou toulavého psa? Odborníci vypátrali rovnou čtyři důvody – a díky nim je v celé situaci šokující jasno. Tady je máš černé na bílém…

1. Ovulace, co mate smysly

Jednou z příčin, proč dámy dobrovolně strkají hlavu do „oprátky“, respektive se vrhají do náruče zlých hochů, je hormonální proměnlivost. Prokázaly to výsledky americké studie, které jako nejrizikovější období označují ovulaci. Během ní totiž slečny i na ty největší prevíty nahlíží jako na spolehlivé partnery, kterým by perfektně pasovala role otce pro jejich děti. Jakmile plodné dny skončí, přichází realita – začnou opět upřednostňovat „slušňáky“. Tak pozor na to, ať se kvůli hormonům taky nesekneš v úsudku!

2. Pocit bezpečí v nebezpečí

Čím dál víc nositelek podpatků se dnes bojí pronásledování, napadení, loupeže nebo znásilnění. Na tento smutný fakt poukázalo už mnoho statistik. Závěry anglického výzkumu provedeného na univerzitě Leicester tvrdí, že něžné pohlaví vyhledává společnost lotrů, protože alfa samci v krizových situacích zastanou funkci „ochranného mantinelu“. Prostě něco jako hlídací pes, který na rozdíl od chlupáče o něco lépe voní. Dobře, tohle se dá pochopit. Co tam máme dál?

muzi-mizerove-2.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

3. Špatní hoši jsou výbornými milenci

Když se sexuální frekvencí „záporňáků“ zaobírali španělští vědci, při analýze výsledků se nestačili divit. Spočítali totiž, že počet pohlavních styků za měsíc u chorobně nezodpovědných, impulzivních a narcistických jedinců je dvakrát větší, než u „normálních“ mužů. Je tedy jasné, že vydřené zkušenosti se při hrátkách v ložnici pořádně projeví. Otázkou však je, jak jsou na tom tito hřebci s pohlavními chorobami.

4. Nuda s nimi nehrozí

S ťunťou a matčiným mazánkem se logicky moc adrenalinu nezažije, to dá rozum. Za to kocour v kožené bundě, co brázdí silnice na silné motorce a nedělá si starosti s překročením povolené rychlosti, to je docela jiné kafe. Drsňák také stále vymýšlí nové aktivity, zábavy a činnosti, protože nevydrží na jednom místě. Taky aby ne, když jeho druhé jméno je spontánnost! Takže zábava? To je to, oč tu běží, žijeme přece jenom jednou.

Mezi námi děvčaty, mrkni na video, kde je pěkně žhavý žebříček sexy televizních „záporňáků“. Je to docela podívaná! Už asi chápeme, proč jsou tyhle typy v kurzu…

Jak se na to díváš ty? Lákají tě divocí a nespoutaní muži, nebo se od nich držíš raději dál? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky.

Text: Lucie Feiková

Foto: Shutterstock.com

12.4.2017 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist