6 zaručených způsobů, jak sbalit každého chlapa

Že mají výhradně krásné ženy větší šanci získat každého, kdo se jim zamane? Omyl! Tajemství úspěchu totiž spočívá i v něčem jiném než pouze v přitažlivém exteriéru…

A sice ve velmi jednoduché rovnici. Pokud máte ráda sex a lidi, pravděpodobně vás vaše okolí považuje za atraktivní, či chcete-li sexy. Samozřejmě to trochu investovat do zevnějšku chce. Co si budeme namlouvat, muži i ženy nejprve volí očima. Každý v sobě máme zabudovaný jakýsi sexuální radar a ten nejprve spolehlivě vybere toho nejatraktivnějšího člověka z davu. Jenže pak přijdou na řadu i jiné disciplíny, kterých je přesně šest, a tady už krása nehraje žádnou roli. A kterých šest nelehkých úkolů musí být splněno, aby si vás vybral?

Buďte nadšená

Entuziasmus je nakažlivý. A tak zpravidla opětujete úsměv někomu, kdo se na vás úsměje a působí dojmem, že je plný života. A není důležité ani téma hovoru. Dívka, které monotónně hovoří o svých postelových eskapádách zapůsobí méně než ta, která s živou gestikulací a nadšením vypráví například o barvě na vlasy.

Udělejte to tak, aby byl jediný

Představte si, že jste v baru, kde je plno celebrit. Orlando Bloom právě vstoupil do místnosti, a přesto že si Kryštof Hádek u protějšího stolu právě svlékl košili, a číšník vám přinesl účet, na němž se za dvojkou krčí tři nuly, vy máte oči jen a jen pro Orlanda. Vyhrává vždy ten, který se dívá zpříma do očí, opravdu naslouchá, říká vám jménem a soustředí se na to, co říkáte.

Buďte hrdá na to, jaká jste

Člověk, který se nebojí vyjádřit názor, ačkoliv je jasné, že si myslí něco jiného než okolí, je možná lidmi vnímán jako tvrdohlavý, hádavý či dokonce nezdvořilý, ale nikdy není za nudného patrona. Takže si stojte za svým a věřte v sebe sama. Protože my všichni přeci uctíváme lidi, kteří se nebojí zvednout hlavu a bojovat za dobrou věc.

článek

Nebojte se dotyků

Nikdy nepodceňujte lehké dotyky. Člověk, který vám položí ruku na rameno, když je vám ouvej, nebo vám na ně upřímně poklepe, když se vám něco povede, dělá jednoduchá, ale vřelá gesta, která (samozřejmě jen v případě, že se nepřeženou) působí navíc sexy. Nezapomínejte se decentně dotýkat také sama sebe. Ani nevíte, co s muži může udělat třeba takové lehké schoulení, když je vám zima, nebo ruka ve vlasech. Pokud neumíte dávat najevo vaše pocity, okolí vás bude považovat za upjatou a chladnou. A to přece nechcete.

Mějte ráda své tělo, naučte se ho ukázat

Čím více budete spokojená se svým tělem, tím více vás budou ostatní považovat za atraktivní. Pokud budete sedět se zkříženýma rukama a polštářem před sebou, budete vysílat signál: „Jsem tlustá a stydím se za to.“ To žena, která vypne hruď, stáhne ramena a ležérně se opírá, budí zcela opačný dojem.

Nebuďte sebou posedlá

Určitě není příjemné zjistit, že máte rozmazané stíny a skrvnu od červeného vína na šatech, nicméně nadměrné sebekontrolování a dívání se do zrcadla odrazuje ještě daleko více. A navíc je look léžérní, tzv „jako kdyby vstala z postele“ trendy!

Foto: profimedia.cz 

30.5.2014 10:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist